Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ahojte, všetky Vaše šaty sú nádherné. Včera som zdobila vianočný stromček a dnes sa pri ňom každý zastavuje vraj je nádherný. prišlo mi že je to úplne úžasné, keď existujú také veci ako tradície, ktoré prídu všetkým "nádherné". Až sa mi srdiečko rozbúchalo. Biele svadboné šaty sú proste nádhernou tradíciou.
Odpovedať
super nakoniec si to zvladla :-D a saty su naaadherne a hlavne biele, aj ja chcem biele ale asi nebudem mat :-( ale to nic aj tak budu pekne dobru chut k obedu ak papkate niektora. my sme mali vcera party, a tak som sa objedla :-p ze mi ani nechuti...
Odpovedať
marcelka, krasne saty si skusala, fakt ti seknu, ktore si si nakoniec vybrala?
Odpovedať
jej ahoj Klara, vitam ta u nas :-) neviem si vybrat, ale s tych asi ziadne, v sobotu sa uvidi a potom dam aj foto
Odpovedať
a prečo nebudeš môcť mať biele šaty? ja som vždy túžila po snehobielych šatách.. ivory mi jednoducho nesekne
Odpovedať
lebo v salonoch maju slaby vyber bielych, ziadne sa mi nepacia :-( ale tiez nechcem tu tmavsiu maslovu ci aka to je farba, uz som sa zmierila s tym ze to bude ta prirodna biela, a aj celkom dobre v tom vyzeram :-D dokonca kolegyne vraveli ze lepsie ako v snehobielej
Odpovedať
vraj hlavne svetlým typom pokožky biela vôbec neide, tak je to možno aj tvoj prípad...u mňa fakt nebolo o čom ;-) inak slabý výber farieb bol tiež jedným z dôvodov, prečo som si nechala šaty ušiť
Odpovedať
bihan a ty nebudes mat zavoj?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no Jani, šatočky sú fakt pekné. stálo to trápenie s fotkami za to :-D baby , ja už sa tak teším na apríl!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
jani šatočky su fakt pekné super, dúfam že aj ja niečo pekné nájdem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo by si nenašla? keď sme našli my, na každú tie pravé niekde čakajú. Aj na teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pochvaly... ja som chcela biele od prvej chvile... u nas tiez maju slabsi vyber bielych - vacsinou boli maslove, alebo v kombinacii s bielou, tiez mi to chvilu trvalo, kym som si vybrala...este v januari by mali dostat do toho salona novu kolekciu, tak mozno bude este amena, ale tieto sa mi velmi pacia :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dik zuzi aj dufam :-D škoda že si nemožme spravit v svadobných šatach spoločné foto, všetky aprílovky to by bolo super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mám nápad, všetky mi pošlete po svadbe fotku, kde budete samé, v stoji a ja to potom namontujem dokopy a najlepšie vonku a mierne z profilu
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry napad... ;-) :-D
Odpovedať
jej to by si zvladla :-. to by bolo super, ja ti poslem, dufam ze nezabudnem
Odpovedať
jej to je super napad to bude dobre uz sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takže nevestičky, prvoradá úloha, FOTO PRE SPOLOčNé FOTO ;-) opakovať si to celý obrad :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nezabudnúť, najlepšie na dennom svetle, vonku sa ľahšie prekrývajú vrstvy
Odpovedať
Profilova fotka
musim tie saty vymazat, aby mi ich chrobacik neodhalil... :-(
Odpovedať
ahojte kocky a prijemny vikend vam prajem :-)
Odpovedať
hm.. môj drahý už moje šaty videl, lebo som bola taká nedočkavá, že som si ich musela hneď skúsiť a nedokázala som si sama zaviazať zavinovačku 8-(
Odpovedať
aj ja budem mat svadbu 14. aprila 2007 uz aby to bolo za mnou :-)
Odpovedať
Hello veni a vitaj! Prečo aby to bolo za tebou? svadba sa skončí raz-dva.. podľa mňa je najlepšia táto fáza príprav
Odpovedať
Ahojte babulky tak som ich našla a dala som si ich do svojho albumu, tam trošku vyzerajú že nie sú až tak take celkom biele ale v skutočnosti sú snehovo biele. Takže kuknite a prosím ohodnote. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nezbednica:máš nadherne šatočky,bueš krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
no čo tqam nahodnotíme? jednoducho wuaw
Odpovedať
Profilova fotka
pekný víkend baby 8-)
Odpovedať
Ahoj bihan :-) ja len ze je stym tolko starosti, ved to poznas
Odpovedať
dobré ránko baby, dnes som si objednala aspoň závoj vždy som chcela uplne dlhy a teraz som nasla dufam že ho budu ešte mat ak chcete mrknite sa naň pridala som si ho do albumu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?