Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Dobré ránko :-D , ako sa mávate? ja som sa konečne rozhodla aky chcem typ šiat ale zatiaľ som ho nikde nenašla :-( , pretože teraz sú v mode ine strihy, ja chcem klasiku :-) a vy čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko :-) sonulienka ale urcite si vyskusaj aj iny strih siat, mozno budes prekvapena ako ti sadnu, poviem ti ze bola som aj ja prekvapena, tiez som myslela ze tie co som mala vybrate mi urcite pojdu, ale nestali na mne dobre. a zase tie co som zo zaciatku nechcela taky strih mi sadli ako uliate ;-)
Odpovedať
vsak uvidím ale zatiaľ tie co som skusala nevyzerali na mne az tak dobre a jedny čo v skutočnosti boli super na fotke nevyzeraju bohvie ako ;-)
Odpovedať
bré ránko! (teda pre mňa, pre niekoho už obed...) Ja som šaty naskúšala ale len z jednoduchého dôvodu: viem, čo sa mi hodí a viem, aké mám predstavy.. Rozhodne som nechcela šaty na akékoľvek ramienka a žiadna princeznovská sukňa... výber sa potom obmedzil... Nechcela som, aby sa na svadbe ku mne môj drahý nemohol ani priblížiť kôli mojej krinolíne :-D Ozik, babenky, ja už mám všetko!!! Teda to najdôležitejšie.. ostávajú len dve veci: autíčko a svadobné oznámenia, ale inak všetko a všetci objednaní.. už nám ostáva sa len tešiť ;-) A večer ideme po obrúčky
Odpovedať
jéj to máš super si šikuľka :-) my ešte matriku, obručky a oznamko a doriešiť výzdobu sály :-D no a zohnať pierka také aké chceme
Odpovedať
Profilova fotka
no caute baby, kdeze ste boli? bihan - teda ty si sikula, ja zase padnem do depky, ked si zoberiem co ja vsetko este nemam...
Odpovedať
nepadaj do depky, ja sa ponáhľam s kopou vecí len kôli tomu, že nie som na Slovensku a všetky papierovačky sme museli zaisťovať kôli civilnému sobášu.. Ozaj babenky, úloha na matrike splnená! Civilný sobáš bude 6. decembra o 15.15., čiže to najhoršie už máme za sebou!
Odpovedať
Ahojte babulky mam na Vás jednu taku otazočku chcela som si na fare vybaviť súhlas že sa chcem vydavať v inokom kostole ako patrím no ale keď som prišla " akože " na svoju faru zistila som že mna tam vobec nevedú lebo som bola ako mala krstena v inom kostole a naši ma zrejme neprehlasili keď sme sa odstahovali, takže som vlastne zistila že teraz nepatrím na žiadnu faru lebo som nikde neplatila cirkevnú dan, tak sa chcem spýtať či nahodou neviete či musím do nejakej patriť(aj keď som pokrstena) aby nas mohol farar zosobášiť v kostole v ktorom chcem ale moj priatel ma všetko aj krst aj konfirmáciu, ak viete poradte mi prosím.
Odpovedať
ak som správne pochopila, jedná sa o evanjelický sobáš, takže farár vás zosobáši určite, ale myslím, že by ste mali skočiť za farárom, ktorý by vás mal oddať a on vám povie všetky infošky... alebo mu apoň zavolať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezbednica:najprv zisti,kde si bola krstená,potom si odtiaľ zober krstný list a s tým listom musíš k farárovi,ktorý vás bude sobášiť,ale pozor:list si vy bavuj najskôr 3 mesiace pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
nezbednica: ja teda nemam evanjelicky sobas, ale tiez som to spravila ako pisala krisia: isla som na faru kde som bola pokrstena, dali mi krstny list a isla som na faru kde bude svadba... a no problem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, akosi ste sa odmlcali, co je s vami? ja mam dobru spravu - mam salu, konecne, takze mozem rozbehnut dalsie veci - vyzdobu, menu, usporiadanie stolov... tesim sa, konecne sa to pohlo. Mam akysi novy elan :-) , a v sobotu idem na skusku do svadobneho salonu, chvilku som si pockala, objednala som sa, aby sa mohli venovat len mne, tak dufam ze si vyberem, po teoretickej stranke viem ake saty chcem, uvidim aka bude prax. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj tak blahozelam k tej sále :-) , budem držať palčeky aby si si vybrala respektíve našla šatočky aké chceš ja som už bola tiež skúšať, ale ja chcem také klasické hore korzet a široká sukna, nie tie strihané do A a u nás majú iba také musím pozrieť v nitre :-) dám obrázok do albumu ;-)
Odpovedať
taký typ by som chcela ako mám v albume posledné štyri obrázky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka, neskúšala si sa skontaktovať s matrijoškou? ona také podobné predávala, alebo ponúkala na požičanie cez bazár a potom v PD som tiež tento typ, ale ružové videla na predaj
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka dakujem, bolo celkom narocne, ale nastastie mame priestory v peknom prostredi, s celkom peknou miestnostou, kde sa da ist aj von, v pripade pekneho a tepleho pocasia... a vy ste nejako pokrocili s pripravami?
Odpovedať
dobré ránko chcem sa spýtať čo si myslíte kedy najneskôr si musím zajednať šaty?, lebo mám možnosť u jednej pani, ktorá dostane katalóg svadobných šiat rok 2007 na konci decembra a povedala že ked tam nájdem nejaké čo sa mi budú páčiť tak ich donesie ona si akurát rozširuje svoj salón bola by po ne vo francúzsku, len kúpila by ich až v januári a môže sa stať že ich nebudú mať, mám to riskovať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka , podľa mňa tie šaty, čo sú v katalógoch majú vždy tí prvotní dodávatelia, aspoň si to myslím ja. neviem aký máš výber v leviciach, ale ak nič moc, ja by som to riskla.
Odpovedať
no ešte pozriem v Nitre a Banskej Bystrici, a uvidím ale asi počkám na ten katalóg v LV nemajú taky typ siat ake chcem ;-) zuzi a ty si si už skúšala šaty a vieš aké by si chcela? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kúpila šaty niekedy koncom augusta, začiatkom septembra. Mám ich u kamarátky v skrini a Mareček ich ešte nevidel. mám aj závoje, 2, jeden krátky jeden dlhý, aj korunku, ale aj kvety do vlasov. takže ešte neviem ako budem mať vlasy.
Odpovedať
jej to maš super dúfam že aj ja si to čoskoro vybavím a kde si si kúpila šatočky?
Odpovedať
Profilova fotka
v bratislave cez net. mám ich v albume, mala som tam aj fotku na mne, ale potom som ju pre istotu radšej dala preč, nech ma v nich Marek vidí až v deň svadby
Odpovedať
mrkla som sa na ne sú prekrásne, kebyže nechcem široké tak aj ja by som si vybrala niečo podobné a zuzi na akej stránke konkrétne možno aj by som si niečo našla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nebolo na stránke, ale už od nevesty :-N
Odpovedať
no ja čo som pozerala inzeráty nič sa mi nepáčilo :-) asi som fakt preberavá :-D
Odpovedať
dobré ránko aprílovky, chcem sa spýtať aké menu ste si vybrali, čo dobré na papanie, lebo my sa nevieme dohodnúť, my s drahým chceme dva chody + po polnoci kapustnicu a už sa jeho mamina bojí že budu hostia hladný že je to malo, a ak máte nejaké nápady na to menu poradte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sonulienka. tak my sme sa tiež trošku s budúcou svokruš kvôli menu no povedzme nepohodli. Rozprávali sme sa v sobotu čo a ako a vzhľadom nato, že máme svadbu hneď v piatok po veľkonočnom pondelku, tak uvažujem, že nebudú žiadne rezne, žiadny šalát ani kapustnica. Na privítanie predjedlo, potom polievka, hlavné jedlo niaké morčacie prsia a počas celeho večera švédske stoly. O polnoci pečené prasiatko. A svokruš vraj švédske stoly sú také pánske, pre tých čo sú viac a tak. :-| Podľa mňa je to najideálnejšie riešenie, každý si vezme čo chce a kedy chce, aj "cezpoľných" v podstate vybavíš, keď sa zdržia a budú hladní a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my to budeme mat podobne - polievka, hlavne jedlo, a potom pocas vecera svedske stoly... tiez sa nam to zdalo ako najlepsie riesenie... ja som nechcela mat popolnocnu kapustnicu a drahy nechcel mat rezne a salat, tak sme to vyriesili takto :-)
Odpovedať
my chceme mat formou svedskych stolov zákusky aj to sa im moc nevidí ale mne je to jedno lebo to tak bude, potom mi držte palce nech sa nedame a presadíme svoje bude to ešte zábava :-D , ale ja im hovorím že ked nebude mat svadbu ako si predstavujeme my ja a moja polovička tak tam nemusím ani byť, ved je to náš deň a nie ich no nie, s nimi sa dá len sú trochu tvrdohlavý hlavne priateľova mamina, takže musíme ísť na nu pomaly ale vytrvalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja začínam mať tiež pocit, že čo sme s Marekom spolu, tak som s jeho mamou nič nemala , ale teraz začínam narážať na nedorozumenia. Keďže ho mali dosť neskoro a rodičia mu majú po 60ke, naše predstavy o svadbe sa dosť rozchádzajú. A mamina si asi začína naplno uvedomovať, že nadobro stráca svojho maličkého miláčika, tak budem musieť tiež akosi citlivo, pomaly oklukov, aby som dosiahla to čo chcem a bez hnevu. Najviac ma hnevá tá Marekova povaha, ke%d som mu vravela, čo niečo nepovedal, tak mi odvetil : Urobíme si ako chceme, čo mám čo mame rozprávať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?