Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
no ja mám šťastie v tom že moja polovička povie hned mamine na rovinu,čo a ako, no ale vidíš aj tak si chcú robiť po svojom :-D a najlepšie bolo, my chceme dva chody + kapustnica, a naši rodičia sa dohodli že budú tri + kapustnica a že nám to nepovedia, ale sme sa to dozvedeli, sami to na seba prezradili :-D , sú horší ako malé deti, musíme si na nich dávať pozor aby nás potom nečakalo prekvapenie :-D ako vravím bude sranda :-D
Odpovedať
ahoj babenky, my sme to vyriešili jedným veľkých jedlom večer - predjedlo, polievka, hl. jedlo, zákuso a potom švédske stoly, nič viac... samozrejme koláče voľne dostupné. Hovorili sme o tom s prevádzkovateľkou hotela a povedala, že ešte nikdy ľudia neodchádzali ráno hladní ;-) my sme pôvodne chceli aj hlavú večeru formou šv. stolov, ale potom sme, na naliehanie mojej maminky, rozhodli takto. mzuzka, normálne ma zarazilo, keď si hovorila o veku rodičov tvojho nastávajúceho.. u nás je to presne tak isto :-D, jeho otec je o rok mladší ako moja starká, ale môj drahý na nich veľmi nelipne, takže je to s nimi pomerne jednoduché
Odpovedať
ozaj, kapustnicu sme vôbec nechceli... tá sa skôr hodí na zimu ako na apríl
Odpovedať
Ahojte babulky už som tu davno nebola tak sa Vam musím pochvaliť už máme Dj a teraz pracujemena kameramanovi a fotografovi lebo to chcem stíhnuť ešte do konca roka aby som s tym mala pokoj, takže tento vikend mam stretnutie s fotografom dufam že to dobre dopadne a ten kostol mam vybavený,dala som tam krstný list a je to vybavené, takže to už mame v suchu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, prajem dobre ranko, mam jednu novinku - uz maaaaaaaaam saty :-D :-D , uz aj zaplatena zaloha, strasne sa tesim..... teraz riesime hudbu - chceme zivu, ale neviem este koho... par tipov uz je, ale neviem... a este doriesit vyzdobu a mame trochu pokoj s vybavovanim :-) - mozme sa naladit na vianoce :-D
Odpovedať
ahoj kočky :-) konečne mam trosku casu nakuknut co mate nove... ;-) poniektore ste teda sikovne, my sme velmi nepokrocili :-| my budeme mat hlavny chod a potom svedske stoly. a dala som do albumu svadobne saty na mne :-N urobte kukuč ked budete mat chvilku
Odpovedať
waw, marcelinka! super šaty a úžasná vlečka! dúfam, že budeš mať nejakú maličkú princeznú, ktorá ti ju bude držať ;-) babenky, musím sa vám pochváliť, že aj moje šatočky by už mali prísť každým dńom... najneskôr do dvoch dní, tak vám potom ukážem foto
Odpovedať
ahojte babizne marcelinka krásne šatočka a aj ten závoj je super :-D
Odpovedať
ahojte baby, marcelinka tie šaty sú nadherné, velmi ti pristanu, dúfam že aj ja si take niečo najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) bihan zisťujem, že toho máme naozaj dosť spoločného ;-) marcelinka, tie šatky sú priam pincezničkovské, krásne. x-)
Odpovedať
šatočky už prišli!!!! tak ak chcete vidieť, aké šaty sú schopní ušiť v Číne, kuk do albumu...
Odpovedať
ahojky bihan myslím že možeš byt spokojná sú tiež nádherné, v číne sa pochlapili, krása, budeš krásna nevesta v nich ako aj marcelinka aj ja chem už mať šatočky :-( ja ešte stále nemám vybraté dúfam že nakoniec nepojdem holá :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj bihan, šaty sú úúúplne fantastické. a prečo v číne, niečo som nepostrehla? nekupovala si ich náhodou cez ebay?
Odpovedať
ahoj Zuzik, nakupovala som ich cez e-bay, ale výrobca je z číny... cestovali sem 4 dni a dostala som ich práve ráno v deń nášho civilného sobáša..nech je to teda symbolické ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, obidve mate krasne satky, ja uz tiez mam, ale nedaju sa mi dat do albumu a neviem preco, uz tri dni to skusam a stale nic... pozerala som si aj nejake web stranky ci ich nenajdem na modelkach ale nic...
Odpovedať
Janka, nemáš náhodou zlý formát? občas ich nechce pustiť, ak to nie je jpeg...
Odpovedať
ahojte baby. krasny den vam prajem :-D a mohlo by uz aj snezit nie? bihan ty sa mas, krasne su tie saty aj ta kozusinka sa mi paci, budes krasna nevesta.
Odpovedať
ďakujem za pochvalu, ale všetky budeme krásne nevesty!!! O tom absolútne nepochybujem a hlavne v ten deń D budeme všetky perfektné... hlavne pre našich manželíkov a na ostatnom predsa nezáleží ;-) A ja skôr prosím Pánbožka, aby ešte nesnežilo, lebo letím domov o dva týždne a kúpila som si letenku na Sliač, tak dúfam, že poveternostné podmienky nebudú také nepriaznivé, že odklonia let do Viedne, to by ma fakt švihlo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bihan, to by som aj ja rada vedela, ale neviem, moc sa tomu nerozumiem, len som si to stiahla s digit. fotaku a chcela som to tam skopcit a nic...
Odpovedať
alebo máš možno príliš veľké fotky.. ak máte na foťáku väčšie rozlíšenie ako 4 megapix., možno ti to nevezme a budeš ich musieť zmenšiť v nejakom programe... možno v programe práve pre foťák
Odpovedať
Profilova fotka
bihan su krasne tie saty, skoda, ze si tak daleko vo Francii, idem tam 19-22.1 ale do Metz, uplne inde ako si ty, skoda
Odpovedať
Profilova fotka
janka, pre zmenšenie skús tento program, ak máš oficiálny office, malo by sa to dať klik pravým na fotku klik otvoriť v programe klik microsoft office picture manager klik roletka obrázok klik zmeniť velikost klik a na pravo si zmeníš na aké chceš rozlíšenie najlepšie pre e-mail malý a jeto takto ju zmenšuj dovtedy, kým nebude mať niakých 650kb potom ju už načíta, ak je vo formáte jpg. ak nie tak napíš, potom ti poviem ako zmaníš formát, snaž sa sme zvedavé :-D :-D
Odpovedať
ahojte babulky musím sa pochváliť dnes som si rezervovala krasne svadobné šatočky ale žialbohu Vam ich nemožem ukazať lebo som sa v nich neodfotila tak vam ich aspon opisem su korzetové, a maju krasnu dlhu vlečku ktora sa da vypnuť takže je to super. Všetci mi ich schvalili takže somvelmi spokojna, len mi je luto že sa vam v nich nemôžem ukazat. A Bihan tie šaty maš krasne.
Odpovedať
henrieta, ja 19. decembra odlietam zase na Slovensko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,ja musím tiež s tou vlečkou niečo vymyslieť a prišiť na ňu pútko alebo čo, aby sa mi dala vypnúť. tak už sa pomaly so šatkami kompletujeme. :-) nezbednica, skús na stránkach svadobiek nájsť tie tvoje, možno objavíš a ukážeš, radi kukneme :-) dnes sa lúčim ahojky.
Odpovedať
ahojte už asi len ja som si nevybrala šaty ale chcem počkať na jeden katalóg ktroý príde až medzi sviatkami, no dúfam, že keby tam nič tak mi nejaké šaty zostánú :-D
Odpovedať
dobre ranko. no ved ja tiez este stale nemam saty, vymyslam, vymyslam a nakoniec mi nic pekne neostane ;-( ale v sobotu uz to dufam vyriesim a zarezervujem si nejake, ale nemyslela som si ze budem taka nerozhodna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka: ja som asi lava... podla tvojho postupu to nejde, aj ked mam oficial office neviem najst ten program office picture manager... ked som si klikla na vlastnosti fotky - ma 2,53MB
Odpovedať
Janka, tak to skús s Microsoff photo editor...ak ho máš v počítači.. otvoriť obrázok, kliknúť na Image a druhá ponuka Resize.. potom to len zmenších tak na 40 percent, alebo to isté v Painte, ten máš určite - Obrázok, myslím, že je to hne´d prvá ponuka Roztiahnuť/Skosiť (alebo také niečo) a iba v prvých dvoch klikneš na zmenšnie o xpercent... Len si, prosím ťa, nezabudni tie fotky uložiť ako kópie, lebo ak ich zmenšíš, už sa nebudú dať zväčšiť na pôvodnú verziu.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata - je to tam...uz su saty v albume, dakujem za pomoc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?