Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som si tiez poslala do albumu zopar skusanych siat a tiez by som vas rada poprosila o nazor :-) dakujem
Odpovedať
videla som :-) krásne jednoduché, také som aj ja chcela a aha ako som skončila :-D no idem pozrieť ešte raz a hneď som späť
Odpovedať
mne sa páčiš v prvých a druhých. tie druhé majú vlečku? no ale ťažké rozhodovanie...
Odpovedať
no ale aj tie tretie sú dobré...
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ziadne nemaju vlecku.... tie prve - tam sa mi nepacil korzet a nemali ziadny co by som chcela, sukna bola krasna :-( , tie tretie - sukna bola dlha, nevedela som si to celkom dobre predstavit ako to bude ked to bude upravene, a este jedna vec - ten kvet na sukni vobec nesiel s kvetom na korzete... a nemaju ziadny podobny :-( , potom som skusala ten isty korzet s inou suknou - saty 4 - a to sa mi celkom pacilo, takze tie su zatial zarezervovane, ale maju dostat este novu kolekciu, tak tam este raz pojdem
Odpovedať
Profilova fotka
len cim dalej na to kukam - na tie č.4 - tym viac sa mizda ze to nejde stylovo dokopy... - neviem, som strasne nerozhodna...
Odpovedať
no mne sa 4 veľmi páčila, kým som nevidela iné, ale teraz keď som videla aj 3 tak som si uvedomila, že tá sukňa je iný materiál. a veru tiež sa mi zdá, že to neladí až tak dobre. a iný štýl si si neskúšala alebo ti nesadli
Odpovedať
Profilova fotka
skusala som vselico, aj saty vkuse ale to mi nesedi a pripadam si v tom taka velka... a dokonca som si pri niektorych pripadala ze sa ku mne drahy ani nedostane..
Odpovedať
veru niektoré šaty sú fakt obrovské... počkaj na novú kolekciu, možno ťa niečo osloví. a aj keby nie tak tie čo si si vybrala sú krásne, a pre drahého bude najkrajšia aj keby si bola vo vreci...
Odpovedať
Janka, ja sa pridávam do fanklubu tých štvrtých šiat... Inak s tým rozmerom sukne fakt súhlasím.. momentálne uvažujem nad tým, že si kúpim pod šaty ešte spodničku, ale práve som sa chcela vyhnúť efektu torty, tak neviem.. ešte zvážim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. janka, ja som tiež kukla šatky, mne by sa najviac asi pozdávala kombinácia 1sukňa-2korzet. tie šatky 4 v kombinácii 30cm od spodu iná látka ako prvá vrstva opticky znižujú a rozširujú. aspoň mne sa tak zdá. tá trojka, ako si sama popísala, keď sú dva rôzne detaily, nevynikne ani jeden. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prajem Vám všetkým krásny deň a rada by som sa svojím aprílovým dátumom pridala k Vám...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj, a kedy presne vás to čaká?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojski TINYLEAF.Pozerám,že máme rovnaký dátum.Už pracuješ na svojich prípravách horlivo?
Odpovedať
no ta ja som blbá :-| namiesto toho aby som sa pozrela tak sa pýtam...
Odpovedať
jeej a uz aj fotka, len skoda ze si taka mini na nej
Odpovedať
Profilova fotka
Termín máme 21.4....a vybavené máme tie najzákladnejšie veci-miesto, moje šaty, predbežne zajednaného fotografa, pracujeme na oznámeniach...ale ešte to chce veľa vecí povybavovať... už dlhšie si čítam toto fórum,ale až dnes som sa zaregistrovala...a náhodou som tu objavila aj svoju sesternicu...takže pozdravujem jankužabu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcellinka, skúsim pohľadať nejakú väčšiu fotku a snáď to technicky zvládnem, aby som ju vymenila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lepšie to už asi nebude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nové aprílovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, dakujem pekne za nazory, velmi ste ma potesili :-) :-D a vitam takisto nove aprilovky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som sa na dlší čas odmlčala, ale nestíhala som. Jankzaba mne sa najviac páčia tie druhé. Ale mňa si vôbec nevšímaj, ja musím mať všetko plane-bez vzoru, čipky,kvietkov a tak. Ináč ja som konenčne zabookovala reštauráciu, mám komplet svadobnú cestu, a dnes som si prešla Váš chat a albumy. So šatami to bude ťažké. Úplne Vás obdivujem. Máte vybratú nejakú hudbu? myslím na prvý spoločný tanec?
Odpovedať
Profilova fotka
na ten prvý tanec som sa chcela presne opýtať aj ja. rozmýšľali sme nad kde akou romantikou, ale ja mám taký pocit, že by som ako prvý tanec dala od Andreu Bocceliho dueto s tou opernou speváčkou - je to taká pieseň na rozlúčku, teraz presne neviem ten názov (kuknem doma na CD), ale podľa mňa viete ktorú mám na mysli. Keď umrela moja mama, tak jej ju hrali vlastne ako poslednú pieseň a ja tým že nebude na svadbe, tak by som vlastne náš prvý tanec venovala jej. Prosím úprimné názory, čo si o tom myslíte? ako to bude vyzerať? zatiaľ som sa o tom ešte nerozprávala ani s Marekom, napadlo ma to včera, keď som išla v aute a hrali ju v rádiu. Vždy keď ju počujem, tak si spomeniem na mamu. tak aby proste vedela, tam v nebíčku, že na ňu myslím i v takej chvíli, keď som maximálne šťastná.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím že mama s tebou určite bude celý večer a bude aj v Tvojej mysli. Ak ale chceš úprimnú odpoveď asi by som to neurobila. Máš ju pre svoju mamu, ktorú nosíš v srdci, ja by som určite vybrala niečo iné. Ťažko sa to píše - skús si to otočiť, či by si to Ty chcela ako mama. Ale romantika by to určite mala byť - môj priateľ navrhol Perfect day (považujem to za maximálne romantické čo zahlásil, že keď už to bude perfekt day tak nech to aj hrajú :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem kristin za úprimnosť.porozmýšľam úplne nad každým názorom. a perfect day je fakt dobrý nápad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ale zase ja by som chcela Robbieho W. - she is the one :-D Keďže obajaj sme tanečne mimo, tak musím zohnať tanečnú školu aby sme si na to nacvičili choreografiu -bude to kultúrna vložka pre hostí - dúfam že neutrpia etický šok
Odpovedať
dobré ránko aj mne sa pačia tie posledne a ty v nich :-D počujte baby ak budete mat potahy na stoličky tak kde si ich zháňate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, mzuzka - ja k tej piesni, tiez by som to asi neurobila, aj ked ta piesen je velmi romantická... ale ako pisala kristin - mas ju ako spomienku na mamu a neviem ci by to nebolo moc emocionalne pre teba v taky krasny den, aj ked urcite by si tam mamu chcela mat sonulienka - nam oblecky na stolicky dava restauracia, ale aj keby ich oni nemali, mam jednu firmu ktora robi vyzdoby sal a ti ich tiez poziciavaju
Odpovedať
to tie šaty platilo pre marcelinku janka mne sa pači aj č.2 :-D
Odpovedať
janka a nemožeš mi poslať do IP kontakt :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?