Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
asi tak...a aj tak by sme boli nervózne len my...lebo podla nich je vsetko v pohode :-D
Odpovedať
ved presne to, niekedy mam az pocit ze jemu je jedno ze kedy a kde sa ozeni :-D ale musim ho pochvalit, lebo vcera sme si spravili taky predbezny rozpocet a dnes sme pozerali nejake obruck, lebo tiez som tu zazrela v jednom albume... tak dufam ze ho tato aktivita bude drzat i nadalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte cafte, tak ja si saty budem poziciavat. mam 164 cm a vahu k tomu prisluchajucu, tak snad sa daco na mna najde. :-) zatial netusim ako vobec budu vyzerat. radsej pockam co mi sadne. zenich bude mat cierny oblek. kremovy ci biela si odmieta obliect. :-D
Odpovedať
ja mam vysnivane v albume, ale uvidime co na mna sadne :-) no moj praveze v poslednej dobe stale hovori o bielom obleku, neviem co mu to napadlo... :-| on je celkom ako vypracovany a podla mna by v nom vyzeral komicky... a mne osobne sa paci cierna klasika na zenichovi :-)
Odpovedať
mne sa páči čierny oblek a biela košeľa s bielymi pásikmi lesklými :)
Odpovedať
biela kosela urcite, a co bude mat ten tvoj kravatu alebo motylika? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach baby vas precitat :-) ja som dnes nasla na jednej stranke uuzasnu vec ... na pohari stipec ozdobeny len kvietkom ci motylikom a pricviknuty s menovkou na pohari :-) to este nikto nemal z nasho okolia a my sme najblizsia svadba aka sa chystaaa takze vlastne ten stipec je darcek huráááá vyrobim si sama,kupim si drevene stipceky namalovane a tie kvetinky si kupim v galanterii a sekundovym lepidlom prilepiiim parada ..tesim sa :-) moj vymysla nad bezovym oblekom no uvidime lebo taky na sebe este ani nemal tak nevieme ci sa mu bude hodit,ale tiez som osobne radsej za ciernu klasiku so satenovou bielou koselou a kravatou,povera dievcence : zenich-motylik-utecie ti s inou :-) ja na to neveriiiim ale volime klasiku s kravatou :-D
Odpovedať
zuziq11 určite kravatu..trdielko149 mne sa motílik nepáči..a on je naučený nosiť kravatu z roboty..no vidíš to a už máš aj darček..my sme tak mali na table pred pár rokmi a to tiež každému z nás zostalo...taká drevenná lienka na maličkom štipčeku :)
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq11 kraasne saty si si vybarala, mne sa pacia velmi, ja som na take zdobene tiez ;-)
Odpovedať
trdielko - my budeme mat sedenie riesene okruhlymi stolmi po 5-6 ludi, tak rozmyslame ze na stol dame len cislo a potom niekde ku vchodu capneme zoznam kto pri akom stole sedi... :-) a tu poveru s motylikom som nepoznala, ale tiez to vyzera skor na kravatu... zuzik - moj robi vo fitku trenera a venuje sa popri tom kulturistike, takze o kravate a pod ani nechyruje :-D bude rad ked si ju bude moct konecne zlozit po oficialitach :-p aknedz - dakujem, no dufam ze aj moju velkost budu mat :-N
Odpovedať
jeej aknedz, pozeram ze ste sa zasnubili vo Viedni? My sme mali zasnuby v Taliansku, v zime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, prekvapil ma celkom, ze to tak romanticky naplanoval, bolo to velmi pekne :-) a vy ste mali v Taliansku kde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Boli sme tam v Dolomitoch lyzovat, byvali sme v Campolongu :-) mna tiez prekvapil na vecernej prechadzke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akí vedia byť tí naši chlapi romantickí, keď chcú ;-) Inak dnes som prisla k riadnej dileme...restika, kde som chcela zajednat svadbu má marhulkové steny a dlazbu má tiez v takom nejakom odtieni v kombinácií s bielou a ja si akosi neviem predstavit, ci to pôjde dokopy s plánovanou fialkovo cyklaménovou výzdobou :-( :-D viem, ze ma trápia blbosti, tak ale ked uz - nech to je co najlepsie... No a druhá restika, na ktorú som myslela je este asi len vyse mesiaca otvorená a kamoska mi nasadila chrobáka do hlavy, ze co ak o rok uz nebude fungovat, ked je nová - co ak sa neudrzia, lebo je u nás v kultúrnom dome a uz asi tretia, co sa zmenila tam... :-| aj ked táto je na inej ôrovni ako tie predtým, aj to tam pekne prerobili. Tak teraz neviem, kam mám íst zajednat :-S
Odpovedať
Aknedz .. veď marhuľová výzdoba nie je špatá..či ty si rozhodnutá pre fialovú?..a prečo by nefungovala?veď si ju hádam neotvárajú na mesiac, myslím si že by ju majiteľ neprerábal keby si neverí že sa presadí ;-) ...a ja som sa dnes bola tiež spýtať na sálu..a ty ma skoro vysmiali..že stačí prísť v januári ... asi nemajú kalendár :-D ...tak dúfam, že mi potom nepovedia že je obsadená..rozmýšlam že tam pošlem dakoho iného a nech ju zajedná..aj keď sa to zdá byť im ešte skoro..veď čo ich do toho..ja chcem mať istotu
Odpovedať
Profilova fotka
marhulkova vyzdoba je predsa krasna ... ja si tiez myslim ze takto o rok to este bude fungovat alebo sa chod popytat niekde staci taketo veci zabezpecovat az v januari ...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) baby aj ja som si to veru myslela,ze je este cas, ale v tej novej restike uz maju zajednane terminy aj na april a maj buduceho roku,tak som si povedala,ze asi sa musim aj ja stat tou sialenou nevestou co zajednavaju rok dopredu, ak chcem datum 11.6. :-D No a bola som dnes pozriet aj v tej druhej, co ma marhulkove steny a celkom sa mi to tam paci, aj vyzdoba marhulkova sa mi veeeelmi paci, len som chcela take vyraznejsie farby, kvoli tomu, ze ja som bleda, tak aj licenie, kyticka a celkovo ta filakovo cyklamenova vyzdoba, zalubila som sa do tych farieb, no a uz mam aj kupene servitky a stuzky v takych farbach :-| , budem pomalicky vyrabat pierka, ked budem mat v lete dovolenku 7 tyzdnov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzik 42, no bojim sa, lebo to ju neprerabal povodny majitel, ale novy to kupil a spravil to take viac nol, ale aj menu mavaju kazdy den, tak hadam sa to udrzi....aj ked to maju vraj nejaki mafani,tak preto si nie som ista, ze ktovie co s tym bude.... a je to aj trosku vacsie ako v tej druhej restike - no a v tej som sa dnes pytala a tiez sa mi zasmiali, ze este nemaju kalendar na buduci rok, no nenechala som sa odbit barmankou a povedala jej, ze praveze uz som sa nekde pytala a maju na ten termin uz obsadene, tak sa spytala vzadu veduceho a ten prisiel a poznacili si ma na poslednu stranu kalendara - kde je kalendar buduceho roka :-) tak uvidim ako rozhode drahy, pojdeme do oboch a nejak to predebatujeme...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ved skuste prosim mrknut do mojho albumu, ci si tam viete predstavit vyzdobu v takych farbach ako chcem ;-) dik
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz bola som tam v januari na jednej svadbe a vyzeralo to tam do pohody, len by som určite volila nejakú sítejšiu farbu, lebo taká jemná tam splýva, ale teda čo viem tak personál bol vcelku spomalený a ich jedlo mi až tak moc nechutilo...bolo to take nemastne neslane
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s fuuha, dakujem za referencie :-| ...myslis Fanusik v Dubnici? hmmmm, tak budem musiet veru este porozmyslat
Odpovedať
Profilova fotka
no ono koniec koncov je jedno aky je majitel,vzdy sa snazi viest svoj podnik co najlepsie, ide skor o personal, to je pravda
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte poprosiiim vas o radu restika s penzionom alebo Kulturny dom? KD by bol sice lacnejsi ale vela starosti okolo neho -zohnat kucharky,casnikov,niekoho kto to vyzdobi,nakupit potraviny podla poctu ludi,proste vsetko nakomplet a v restike mame vsetko "hotove" i ked je to drahsie ale je to drahsie o 120 eur co podla mna nie je az taka strasna suma ...
Odpovedať
Profilova fotka
akndez jj myslim fanusika v dubnici, kamarat teda zenich sa sice nestazoval ale aj na hostoch bolo vidno ze im moc nechutilo. Teda ja vyberava niesom zjem vsetko, ale aj polievka bola dost studena ani to jedlo nebolo dva razy najteplejsie. Určite je ešte vela restik co budu mat na tvoj termin volno, teda ja tam uz svadbu mat nebudem, ale my sme rozmyslali aj nad vrsatcom, tatrou, gazdovskym dvorom, alfou v novej dubnici, alebo potom by sme sa isli aj popozerat do teplic, este drahemu sa pacila zamocka dvorana ci co to je v klobusiciach
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, ja by som si asi vybrala restiku, lebo psychicka pohoda je pre mna velmi dolezita
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem miska :-) aj ja som za restiku uz len preto lebo je to s penzionom spolu a mame z krku hosti co budu z daleka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak uz sa nam to krati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov hej uz necely rok, pani moji sa strasne tesim...uz mam aj pracu tak nist lepsie si momentalne predstavit neviem a som za to vsetko strasne vdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a my sme opat menili termin lebo LD je volny na draheho vysneny datum 11.6.2011 a tak vse klape x-)
Odpovedať
Ahojte. Pridávam sa k vám tiež, júnové nevestičky... ;-) My máme stanovený termín na 4.6.2011 a zatiaľ máme vybevenú sálu a skupinu. Viem, že to dnes už síce nie je moderné, ale u nás bude veľká svadba, keďže obaja máme rodičov z veľkého počtu súrodencov. A v podstate, ja mám také svadby celkom rada :-N Spomínali ste niektoré, že musíte zájsť za farárom...a nestačí náhodou 3 mesiace pred svadbou? Pýtam sa, aby sme niečo neprešvihli :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?