Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani no to Ti verim ;-) po akej dlhej dobe ides domov? takze v nedelu na stretku budes cerstvo priletena :-D :-D :-D :-D :-D jerry23 my sme podbradniky nemali, mne to prislo take divne az gycove by som povedala, ale zozenies ich v kazdom svadobnom salone tu v TN, danica, amarel, alia myslim ze vsade som ich videla niekolko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda veru budem :-D a doma sme naposledy boli vlastne kvoli svadbe a potom len tak na skok zaciatkom augusta na svokrovu 50-ku, takze prakticky tiez uz je tomu okolo pol roka... to je fakt neuveritelne... nezda sa mi to tak davno... :-S
Odpovedať
to je myslim celkom v poho ;-) ja som sa tiez vzdy domov tesila ked som bola dlho prec ;-) :-) 8-) vsetko mi bolo strasne zvacne :-D 8-) co boli uplne bezne veci x-) sledujes kto vsetko pride na stretko? lebo ja nie, nemam ani potuchy :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne su vzacne take veci ako cerstvy roztek alebo chlebik s maslom a kakaukom, korbaciky, klobasa kupene v nasej malinkej Jednote... , prechadzky do prirody, ale hlavne rodina a kamarati, co zostali na Slovensku. V maji budu styri roky, co sme tu v UK, ale aj tak sa mi vzdy zo slovenska odchadza velmi tazko. :-( Ale teraz aspon budem vediet, ze sa v aprili zase vraciame na taku rychlovku - Majova sestrenica oslavuje 40-ku.
Odpovedať
este ze existuju vyrocia a podobne rodinne akcie ;-) aj u nas je to tak, udrzujeme kontaky vacsinou vsetci spolu len na oslavach lebo spolu je nas tolko ze sa zmestime len do kulturaku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale mam rada taketo akcie 8-) ;-) :-) je tam vzdy kopec srandy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jeeej to ma uz taku "staru" sestrenicu? =-) moj maly bratranec ma 3 roky :-D 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez tieto akcie milujem x-) Rada sa s rodinkou zabavim a o to viac, ze sme cely rok tu - daleko prec od nich. :-( No a sestrenica ma sice 40, ale na to vobec nevyzera. Mrkni si fotku zo svadobneho albumu 'Baby jagy' a ta jeho sestrenica je ta uplne vlavo oblecena v tmavom. A kocka vedla nej v bielych kratkych satach je jej sestra, ktora pocitam, ze ma teraz okolo 35. No a k tej ucasti na stretku - pisala som, ale mi to neodoslalo ]-( Ja ani presne neviem, ale ked sa chcem mrknut, kontrolujem tabulecku od ywett. Ta ale tusim nie je celkom up to date, pretoze je na nej aj barborienka a ona ma podla gustika byt v tom termine v italii, takze neviem. Musime pockat na ywet, ona sa podujala na posielanie pozyvacich IP-ciek, takze ona musi mat to najcerstvejsie info. ywett, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
uff, to bol dlhy prispevok... :-N ... ale este chcem poznamenat, ze by som veeeelmi rada vyzerala v 40-ke tak, ako jeho sestrenica 8-) - a navyse po dvoch dietkach. :-o
Odpovedať
cawte cice.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caw Miri, zmeskala som tvoje oznamka?! :-( Neposles aspon na mail? Som dost zvedava... Dnes ideme kukat obrucky, tak aj ja potom hodim nejake nove fotecky, az restiky a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
miri, oznamka som zmeskala aj ja :-( milluska, my sme lov na obrucky po obchodoch vzdali hned v druhom zlatnictve a potom sme navstivili pana Suleka v Trencianskej Turnej. Vyvalil na nas dve obrovske kazety so vzorkami obruciek a mne bolo do placu, lebo vsetky boli take krasne a ja som taka nerozhodna... :-N Urcite stoji za to aspon ho navstivit. na nete na sulekobrucky.sk najdes toho viac.
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, Dani, dakujem za typ, mrknem, to kazda moznost vitana ;-) Dufam, ze u mna to nebude az taky problem, uznavam lasku na prvy pohlad :-D :-D :-D
Odpovedať
cice, prave som dorobila aj ostatne...tak to hodim na chvilu do albumu...ale kuknite, bo to tam nechcem nechavat... a nie su uplne hotove....adresa chyba.... mmnt....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miri, tie su naaaaaaaaadherneeeeeeee. x-) x-) x-) Hlavne tie kalendarove su uplne ze super spica napad ;-) ;-) A este k svadbe - nemali ste to mat nahodou v kostole v Bohuslaviciach? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, ako spolocnosotu letite? A viem si predstavit,ako sa uz tesite, my ked sme sa po pol roku vratili, zrazu stal na Stefanicke OD max a kukali sme na to ako z Marsu (vsak skoro... :-D :-D ) Ale teraz by som sa uz aj rada zase vratila naspat, su tam rozumnejsi ludia, najma v officoch :-( Miri, oznamka su perfis, najma tie fotecky, take romanticke....Aaaach a mimochodom az teraz mi to trklo, vy mate sobas v piatok :-. :-. :-. ?????
Odpovedať
miri ta 93 je supeeeeeeeeeeeeeeeer ta sa mi paci asi najviac, aj foto aj ako napad moze byt 8-) ;-) :-) dani ja som to mala s obruckami jednoduche :-D 8-) ;-) :-) x-) mill a kde si vsade bol pozriet? a mas uz aj predstavu ake by si chcela?
Odpovedať
dakujem baby... x-) ved som sa natrapila a nanervacila....xi...ale taketo stresiky ja mooooozem 8-) 8-) 8-) hej, mame to piatok a v bosaci :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, preco si to mala s obruckami jednoduche, hm? Si zlatnicka??? Som zvedava... :-p :-p No mame jednu znamu,co dovaza s velkoskladov a ta dnes na firmu donesie akesi katalogy a predava za velkoskladove ceny, tak dufam, ze daco vybereme. A predstava? Zlte alebo bilele zlato, jednoduche, tenke bez ozdob s gravirovanim datumu svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, babenky, frcim ja z robotky, nech nam ta pani s obruckami neujde, potom sa pochvalim...Paaaa
Odpovedať
mill, x-) x-) x-) aj ja mam od ery obrucky :-)
Odpovedať
mill mas IP ;-)
Odpovedať
8-)
Odpovedať
dani ako sa vola ta skupina co si mala na svadbe a nadavala si na nich?
Odpovedať
Profilova fotka
Mill, letime s Ryanair - oni chvalabohu zacali lietat z Bristolu do Blavy, takze paraaaaada 8-) Ery, tie spiny spinave, co sa mi vyhrazali trestnym oznamenim, sa volaju Hrabovska kapela. ]-( Este stale, ked si na nich spomeniem, mi kypi zlc a stale nemozem zabudnut na to, ako nam zbabrali svadbu. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Preco sa pytas?
Odpovedať
lebo jedna kocka sa pytala na skupinu syntetiz alebo syntezit tak som si myslela ze to boli tí Tvoji
Odpovedať
no anoooooo, hrabovska :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
baby ako mate u vas v uk pocko? tu je krasnych 11 stupnov 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) huraaaaaa ide letooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
ery, nie,nie, 'moji' sa volali hrabovska kapela. A to si pis, ze ich meno si pamatam. Svine hnusne!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( .... juj, zas som sa dobre nastvala.... :-S
Odpovedať
prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacze som Ti ich pripomenula len ma hned napadli ked som si precitala ten prispevok uz som ju aj chcela varovat ale toto je niekto uplne iny :-D
Odpovedať
tusim si nam danusku rozcertila... =-) :-N :-x :-x :-x kika, tu je des..som dnes zmokla, prsi, fuci... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
bella, zaujimave oznamko...a si tam uplne ina ako ta ja poznam...xi.... a ozaj, ty si teraz Jedinakova?????? aj tu u nas mam kamosov-bratov jedinakov :-N :-N oni su z Kysuckeho NM...nie ste nejaka rodina?? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?