Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ywett ahoooooj tedaaaa tak Ty uz dovcu pozeras? no my este spekulujeme na zimnou :-D letna je daaaaaleko daleko a kam sa chystate? bella ahooooooooooooooooooooj no konecne si sa k nam pridala, jasne ze sme nezabudli ved ako by sme mohli x-) x-) x-) x-) x-) ako sa ma babenko?
Odpovedať
bre ranko...a mna ste ani nepozdravili... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, ahojte, ak uz daktore kukate dovcu, nemate nejake dobre typy na first moment do tuniska, bulgarie letecky? Ciao bella-blond! Tak vy ste vlastn dve? Tak pozdravujem aj malicke a sa vam zije ze sa stahujete do svojeho:-( To my zatial s rodicmi;-(
Odpovedať
mill, no o par dni aj my ideme hladat nejaku dovolenku.....co najskor...len stale neviem kedy mam presne v juli dovcu, tak sa musim najskor popytat..ale chceme zohnat este z first momentu.. a vy kam chcete? bulharsko verzus tunisko, tak to je riadne odlisne... :-D ..my sme v bulharsku boli uz dvakrat a teraz chceme nieco lepsie....a bud tunis, turecko...nieco teplejsie....kde je zaruceny hic :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
..kedze je veltrh cestovneho ruchu, tak sa oplati popozerat destinacie a akcie 8-) , pozerame dovolenku skor na april, radi by sme pred letom..ale vsetko to zavisi od naseho bytu...v piatok sme si ho boli obzriet opat :-N nevieme sa dockat ;-) ...a radi by sme vyrazili aj na Valentina na "mini dovcu" - Pariz :-) ...tak idem studovat katalogy, co som pozbierala :-)
Odpovedať
ahoj ywett, prave som si dala afticko do albumu :-) Pariz? hm...tam sme chceli ist my cestou na svadbu ale ide sa letecky tak je po parizi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My chodime vzdy na nase vyrocie vo februari na nejaky eurovylet, este ste v Parizi neboli, tak uvazujeme..ale vsetko to zavidis od toho bytu :-| , vsak uvidime..zatial prestudujem moznosti 8-) ...to by ste mali super po ceste pred svadbou sa stavit v Parizi - este ako slobodni :-) idem kuk afto
Odpovedať
Profilova fotka
Boze..az teraz vidim tie preklepy :-(, takze oprava: ..."ste SME v Parizi neboli" ..."ZAVISI od toho bytu"
Odpovedať
to je wpoho ywett x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, hm...to afto je fakt dobre, celkovo sa mi tvoja kreativita paci, slnencnice a tak...Kolko vy budete mat vlastne hosti? Co sa tyka Pariza, ja moj sen to bol odjakziva, ale bud more alebo Pariz :-( Tunisko ma laka ako exotika a Bulharsko - Zlate Piesky, boli sme uz minuly rok, velmi mi ucarovalo, najma mnozstvo atractions. No uz ani za svet busom, preto idem na operaciu platnicky :-|
Odpovedať
mill, tiez sa mi to afticko paci :-) :-) :-) a dakujem x-) x-) x-) x-) zatial to vypada na 55ludi....uz mam zoznam aj priblizny zasadaci poriadok....len musim pockat kym sa vsetci vyjadria... my sme boli v Bulharsku dvakrat..a velmi sa nam pacilo az na ten bus..katastrofa ]-( , ale teraz chceme nieco exoticke...a tak uvidime co sa najde.. :-) a coze mas s platnickou?
Odpovedať
Profilova fotka
Posunutu o 1 apol cm :-( a sposobuje mi poruchy citlivosti, co sa uz inac ako operacne riesit neda :-( :-( No nam sa ten pocet ludi stael zvysuje a zvysuje :-D , ale dufam, ze tridsta neprekrocime :-p Inac som si az dnes vsimla, ty mas pekne rozpisane co si kedy zajednala a uf, riadne si ma predbehla :-D Take oznamka...Ja planujem tak v marci :-N :-N , asi neskoro, ze?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak snad ti to dobre dopadne....budem drzat palce no veru, pisem si to vsetko..ale oznamka..tak zatial su len objednane, maju mi prist este navrhy ale stale cakam...len mam dilemu stale s fotku aku tam pouzijem...tak stale mi vrta hlavou, ze zmenim...uz som par navrhov urobila aj sama len ked takto na dialku...je to zlozite... ale akurat ma napadlo, ze im poslem aj navrh mojho a ak by mi ho urobili, bolo by to najlepsie ;-) a v marci nieje neskoro..ved ja ich budem posielat az koncom marca a ty mas o 3tyzdne viac casu takze akurat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za palceky, pomoze....A vy si planujete dat svoje foto na oznamko? Pytaju si o moc viac? Napis mi o tom blizsie na IP prosim, nech nerobime reklamu ;-)
Odpovedať
oki, idem na IP :-)
Odpovedať
tak mas IPcku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ty;-)
Odpovedať
idem kuk...xi.... :-D
Odpovedať
prave sa nudim a vyrobila som si prve oznamenie :)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, pockam este na IP od teba a bezim, dobru nocku vsetkym;-)
Odpovedať
aj ja idem, idem k susedom na chvilu, kym sa mi vrati polovicka z prace....lebo tu od nudy oskriabem vsetky steny :-N
Odpovedať
ahojte :-) je tu este niekto? my si oznamenia budeme robit sami, teda presnejsie moj drahy nam ho urobi :-D uz ma trosku prax, robil ho aj nasim znamym :-) a urcite tam budeme mat nasu fotku :-)
Odpovedať
ahoj, ja prave idem prec.... ja som si ich dala uz navrhnut..ale teraz ma to akosi chytilo a skusim to zajtra robit sama..prve som uz urobila, aj postahovala nejaky pisma z netu..tak uvidim.. bru nocku, papaa :-)
Odpovedať
bre ranko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute ludkovia. Tak Pariz???? Juuuuuuj, to mozem... x-) x-) x-) x-) x-) Raz uz sme boli, ale bol to len vikend a bola dost zima. Vikend je velmi kratucky na to, aby sa dal prezriet cely Pariz. Ja som ale toho chcela vidiet co najviac a kamaratov som nahanala krizom-krazom. Uz ma az zacali nenavidiet a chceli mi schovat mapu, podla ktorej som ich komandovala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojky aj my veeelmi mozme cestovanie. O dva tyzdne ideme na vikend do Londyna. Chceme vyuzit cas este kym sa celkom negulam :-D mame sa super, uz vieme, ze to bude chlapcek a moc to este na mne neni vidno, niektori si to vsimli az teraz hoci som v siestom mesiaci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bellablonde a meno uz mate? dufam ze nie nejaky Mercedes :-D A Miri, uz si hotila to tvoje prve oznamko do albumceka, cakaam... ;-)
Odpovedať
Manzel si velmi praje Petka. nechceme malickemu spravit zo zivota peklo keby sme ho pomenovali dako cudne. Napriklad pozname dieta menom Amadeus Cvacho. To je sila, cooo? :-D Inak aj my sme si navrhli a urobili oznamka sami. Mozem hodit do albumu
Odpovedať
ahoj julka :-) tak chlapcek?????? tak gratulujeeeeeem x-) x-) x-) x-) a Londyn? aj ja idem ale az v marci...sa neviem dockat ;-)
Odpovedať
cafko ;-) planujem co vsetko stihneme, urcite sa chceme povozit na London Eye a ja sa chystam spravit velky shopping na babatkovske vecicky x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?