Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, no to je skvele...ty si ides 26. na ples a si prekvapena, ze to uz tuto sobou :-N ... ja by som odpocitavala aj minuty, keby sa jednalo o ples... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To fakt? Si ma zarmutila 8-( 8-( , Stanko odchadza? Tuto nedelu bude? Ze bych ho stihla este? ...a odkial to vies?
Odpovedať
Profilova fotka
Danuska, ja neviem pomaly ani aky je den :-) som very busy ;-) , ale ja sa nudit nemozem nikdy, to bych nebola ja :-) ...juj, takych plesov bolo a este aj bude...ja som kedysi predtancovavala choreografie na plesoch..aj dva za vecer sme niekedy stihli....
Odpovedať
Profilova fotka
Boze ywett to ty taka talentovana??? :-. :-. :-. :-. Co sa vo vas vsetkych este skryva??? :-N .... a kto je stanko? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este nieco... babulky, citali ste tuto temu? http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... Majke sa da na ten vozik aj prispiet 2% percentami. Skuste jej tak pomoct, ak sa vam bude dat. Ja tak nemozem, ale poslem nejaku tu korunku na ucet. x-)
Odpovedať
no ani mi nehovor tiez ma to nemilo prekvapilo :-( :-( :-( :-( povedal mi to jeden jeho znamy takze overeny zdroj :-( ale bol uuuuuzasny fakt..... normalne som mala peknu nedelu hned od obeda :-D 8-) ;-) :-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ywett uz som danke vysvetlila kto je to stanko 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
NO nas STANLEY... :-) uz vies, kto to teda je ;-) ..ery a o com hovoril? ...no spolocenskymi tancami sme zili cela rodinka, teraz brasko uz len trenuje, ale nikto uz aktivne netancujeme :-|
Odpovedať
danka ma dost z nas :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no potom Ti poviem o com hovoril ale zase ako vzdy ma to chytilo za srdce x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery tak to som zvedava... :-) baby, aky mate nazor na tunajsie kopirovanie fotiek? Totiz prave som nasla album jednej kocky, ktora si skopcila 7 mojich fotiek...
Odpovedať
Profilova fotka
No to je ucel, nie? Chytit ludi za srdce...a premyslat trosku :-) Danka, aj v Tebe sa urcite nieco skryva, prezrad nam :-) ;-) :-N
Odpovedať
dani ywett ma s kopcenim skusenosti jej sa spytaj mne by to vadilo bez opytania, no a uz aj Ti poslem link x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ywett, ja som nudna osoba. Nic take profesionalne som nerobila. Ked som bola mala som hravala na syntaky a dochodcovia ma mali radi, ked som im hravala na schodzach :-D :-D :-D :-D :-D ale uz som vsetko pozabudala. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ako kopcenie detailov ako torty, topanky, kytica, vyzdoba... ok, aspon viem ze sa to paci ... x-) x-) x-) ale ona si skopcila aj nas... aha http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
myslim tu siestu fotku v poradi
Odpovedať
ahojte :-) danka tak som si pozrela ten album a je to hnusne,ze si vase fotky len tak niekto skopci ]-( nasla som tam aj fotku co fotil moj drahy este tam je aj jeho meno :-| a to nevesta ktoru fotil, pridala fotky len nedavno
Odpovedať
Profilova fotka
Tak lil, urobime s tym nieco, ci ani nie??? Mne by to bolo v podstate aj jedno, ale aj tak mam z toho zmiesane pocity... No nic, idem si tam aspon podavat vodotlac ako v svadobnom... Boze, zas tu budem do noci... :-D
Odpovedať
Napisem jej aspon IP,ze ci sa pytala neviest, ci tam moze dat ich fotky ;-)
Odpovedať
dani no akoze sorry ale to je drzost podla mna ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( uz aj jej napis ze co si to dovoluje ani sa neopyta ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ahoj lil x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, to je aspon taky neutralny pristup 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, fakt - na detaily nedbam, ale ked si trufne okopirovat nas a bez opytania... Ale ved lil jej uz pise... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka ja to riesim tym, ze v albume mam napisane, ze akékolvek pouzitie/kopirovanie sa viaze na suhlas majitelov photos...a ked najdem nejaku fotku, tak vzdy dotycnej napisem a ked to neodstrani, tak pisem adminovi..keby sa ma niekto spytal, nemam problem, ale bez opytania, len tak? Niekedy ma tak vytacali, ze som chcela stiahnut albumy...a tiez som si pridala vodotlac, ale stihli si to niektore stiahnut este predtym 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
...stranka ma byt o inspirovani a nie o kopirovani predsa!!!!
Odpovedať
dani este mam jednu foto od ywett ale to Ti poslem jedine na mail posli mi ho do IP x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery o akych fotkach teraz tocite?
Odpovedať
ahoj ery :-) danka tak uz som tej babe napisala :-) slusne som ju upozornila,ze by sa mala najpr opytat ci moze pouzit cudzie fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, fotky vasho kamplanka - velkeho sympataka. 8-) Fakt ma zaujima, preco sa rozhodol pre celibat... :-D :-D :-D :-D :-D :-x lil, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tebe sa paci, Danka?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotka, co som videla bola len taka malicka, ale pacil sa mi. Ma krasny sibalsky usmev, co sa mi moc na farara nehodi. :-D :-D :-D
Odpovedať
Aj my budeme mat dost mladeho a sympatickeho fararka :-) vyzera ako nas rovesnik :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?