Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte dievcence... som tu na skok...vratila som sa od rodicov...jaj, lae bolo dobre...zatial co som si hackovala vianocne ozdoby sa mi nakopila robotka a tak idem zarezavat... @lil nie som suhlasna s tebou...a mozno ma aj ukamenujes...v prvom rade, hlasovali divaci...a to drviva vacsina z nich vobec nepocuje a nechape, o co kraca (preto vo vox populi nadavaju na porotcov, ze nepocuju a tak...poviem ti, ze my dvaja s drahym sme sa s porotcami nezhodli mozno v 3 pripadoch hodnotenia jednotlivych skladieb pocas celej sutaze...dalej treba brat do uvahy, ze v arene pocujes uplne inak zvuk, ako to, co ti lezie z telky)... superstar nie je o tom, kto vie ako dokonale spievat, ci dokonale uspievat nejakeho interpreta (vid vcera ivka - to bolo dokonale "nakopcene"...dokonale...) ale zial do spevu ona nedava nic zo svojho...svoju muzikalnost, to svoje ja ( vid mirgova)...stale , a to skutocne dokonale, dokaze uspievat svoje idoly...superstar je aj o tom, ako zvladas tlak medii, celeho toho kolotoca, ako sa hybes na podiu, ako spievas, co dokazes spravit so skladbou a mnozstvo dalsich drobnosti... a marcel bol skutocne nie dobry...ten collins sa nedal pocuvat...to sa nedalo...ta tubla bola velmi zaujimava s robom...marcel sa neposuva dalej...stagnuje...hoci vkladal do spevu prave to svoje, nezvladol to...je skvely vo svojom style (vid, tusim, minule kolo...tam bol neskutocny...to mu sedelo)...samozrejme, ze piesen, ktoru mu vybrali (netusim, kto to vybera) nebolo to uplne spravne, v com mohol vyniknut...collins je vazny hudonik a aj narocny...ak sa marcel nezlakne a ustoji tlak bulvaru a showbiznisu a bude mu mat kto tu na slovensku pisat hudbu (ak to nebude on sam), tak vo svojom style bude skvely...je skvely spevak... martinovi by stacil hlôasovy pedagog...dychanie, praca s hlasom...ak by ho capol dobry, skutocne dobry pedagog, stacilo by mu 3 mesiace intenzivneho studia a cvicenia...on svoju charizmu ma, hlas ma dobry, pocut pocuje, hrat hra, image ma tiez dobry...ja mu velmi fandim... ivka - mala by skutocne ukazat, co je v nej...to jej...spevacka je dokonala...jej karieru by som smerovala cestou sisi sklowskej...lebo v slovenskej hudbe nedopadne dobre...podla mna...nie je tu nikto,kto by pisal pre nu veci na kozu...(ak mas moznost, mrkni si v archive markizy posledne vilomeniny...mozno pochopis o com som pisala - ze vlozit do muziky to svoje ja...) robo - k nemu nemam co...drzim mu palce v hudobnom zivote...dufam, ze sa stretne s dominikou vo finale... vierka - je rovnako ako ivka skvela spevacka...vcera bola ale ta helena otrasna...spodky nedokazala stiahnut (pre nu velmi hlboko), vysky naozaj neuspievala (pre nu moc vysoko)...zle...tiez ostala stat na mrtvom bode...a myslim si, ze pred nejakymi troma kolami sa nieco muselo stat a myslim si, ze v kutiku srdiecka by odtial najradsej zdupkala...nie je tam rada...a mozno to skodi jej spevu...zial nemoze odstupit len tak - je viazana zmluvou... dominika - talent, aky na sa slovesku zatial neobjavil...je dokonala... vsetkym im drzim palceky, zelam si, aby sa im, aby sa im darilo v hudobnom i osobnom zivote...naozaj su skvela zostava... ps: na kolkych superstaristov si z tych predchadzajucich rokov spomenies? kolki z nich robia dobru muziku?kolki sa predavaju?
Odpovedať
asi budeme mat v rodine svadbu... :-) ale ja to nem budem :-(
Odpovedať
lomnicka :) KOnrad sa nedal pocuvat ani v jednom pripade ;-) ale to je moj nazor, tak nech to nieje sutaz o speve ked nejde o spev :-D
Odpovedať
Ja nikomu neberem svoj nazor ale ani ten svoj nezmenim :-)
Odpovedať
ajojte kočky...no ja nemôžem povedať, že by sa mi Marcel nejako páčil, ale Konrád?- u neho sa mi páčíl len dueto s Dominikou-U2...ale to je len môj názor... ...inak pekný dník...
Odpovedať
Konrad sa ani nevie hybat na javisku, je totalne arogantny a drzy vo vystupvani :-) do spevu nedava nic svoje,lebo este nevie spievat, len to nejako odsusle. Preto tam nema co robit, mal by sa este len ucit spievat :-D image podla mna nema vobec dobry 8-) mne sa napriklad nepaci :-D je hanba poroty,ze ho vobec vybrali do 50tky a teraz zanho hlasuju pubisky...nemam preco ta ukamenovat, to je len nazor, stavaju sa horsie veci na svete ;-) x-)
Odpovedať
ahoj babula :-) mas peknu fotku :-D x-) krasna modra farba
Odpovedať
@lil ;-) som nechcela ta namosurit...a ani ti brat tvoj nazor...mas nan pravo...len som si chcela pokecat...a nemusis ho ani menit... je to sutaz o speve...ale nie len o speve tak ako som napisala...hladaju sa talenty a sutaz je pre nich odrazovy mostik...a to je na tom super... @babula dueto s dominikou bolo neskutocne dobre...milujem tu skladbu...ale len verziu, ktoru spieva bono sam...nie ten duet...mam ju napocuvanu do poslednej taktovej ciary...dovolim si povedat, ze dominika precikala svojim spevom onu spevacku...bola podla mna lepsia...resp. mne sa ona pacila viac...a martin to az na ten text zvladol...ladili spolu dokonale... inak...baby, vydavali by ste sa v zime? preco ano, preco nie...ma to zaujima...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, tak SHS ste uz prebrali, mohla by mi niektora z vas poradit dobry salon v TN, uz som sa pytala... a zatial nic. Moc by mi to pomohlo. Salon, kde nemaju len cisto biele satky,ale trosku extravagantnejsie v kombinacii s inou farbou ;-) dakujem
Odpovedať
lom :mna si vobec nenamosurila :-) taketo veci ma nemozu rozculit,lebo je to blbost ;-) ked uz tam clovek je v tej 10tke tak by mal mat nejaku uroven, nie ze sa mu podari jedna pesnicka a aj to je duet :-D * ja by som sa nevydavala v zime, mam rada jesen a preto mame svadbu v septembri :-) svadba v zime musi byt krasna,ked je vsade vela snehu a aspon sa netopia zakusky a ludia sa nepotia na hostine ako v lete :-D
Odpovedať
ahoj oliwf : ja ti neviem poradit, lebo som tu v TN len od maja,svadbu mam buduci rok v septembri a este som nebola vyberat saty tak neviem,kde co maju :-)
Odpovedať
@lil no jo...ale sneh, kde vycarujem? hlavne na rovine...aj ked pocasie je nevyspytatelne... a fotenie by si ako riesila? @oliwf viem povedat len salon tuto z mojho okolia...v tn sa od mojho odchodu vela pomenilo, takze musia poradit babenky... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak vy ste sa tu v tom superstarovani pekne rozbehli :-N ... esteze to nekukam :-D Lom - a v zime by som sa vydavala len ak by sme mali zaruceny sneh. Inak by sa mi do toho nechcelo. :-)
Odpovedať
lom : ved to je to,ze ten sneh v zime je otazny :-) pri mojom stasti by bud bola snehova kalamita alebo by nebola ani vlocka :-D fotenie by som vyriesila vo vnutri nejakeho kastiela :-) mne sa moc nepacia atelierove fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom, a kto sa ti vydava? a kedy? :-p lil, tiez sa mi nepacia tie gycove atelierove fotky. Nevesta len stoji vedla zenicha a sprosto sa usmievaju. Alebo jeden z nich sedi a pozeraju sa na seba - je to take divne :-S
Odpovedať
lil dakujem... lom no ja by som sa v zime vydávala radšej ako v lete, aj kvoli zákuskom a strave, ja som sa aj tak fotila vnutri a ak by bolo krásne nasnežené tak by som to hodinku vydržala a fotila by som sa vonku, v parku alebo na hrade, všetci majú foto z leta ale vieš aké to musí byť krásne v takom zasneženom prostredí...mne by sa to páčilo....toť môj názor
Odpovedať
a lom ta verzia čo spieva bono sám je nádherná...na svadobnom DVD máme podmaz vždy U2..
Odpovedať
@lil no ved ani mne sa atelier nelubi...lenze v blizkosti nie je ziadny kastiel...ziadny...ani nic podobne schopne...do kelu... @danka este chvilku neprezradim...nehnevkaj sa, prosim... ;-)
Odpovedať
lom: tak potom neviem, a nieje v okoli nejaky pekny penzionik. Napriklad blizko Partizanskeho,kde budem mat svadbu je kastiel v Cerenanoch, ktory je prerobeny na penzion,byvaju tam aj svadby a fotieva sa tam v interieri. Ale videla som fotky aj priamo z penzionu,manzelia sa fotili v izbach a v hale :-) skusim najst link
Odpovedať
Aha nasla som teraz rychlo jeden album, kde sa manzelia fotili v atelieri a su celkom pekne tie prve fotky,z atelieru maju podla mna krajsie fotky ako z exterieru :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ale asi je to stastie najst taky atelier,kde fotia fotky, ktore nevyzeraju umelo a nudne.
Odpovedať
Profilova fotka
lom, nevadi ... pohodicka.... sak my sa to raz dozvieme :-D A este k tej svadbe v zime - u nas sa to najzaujimavejsie deje vacsinou v zime - oktober Majo narodky, december - mikulas a vianoce a tiez aj mamina ma narodky, januar - ja meniny a vyrocie, kedy sme zacali spolu chodit, februar - ja narodky a marec - Majo narodky. Tak sme si museli trosku zoslavnostnit aj tu druhu polovicu roka x-) Ale kvoli strave a fotockam v snehu by sa to snad oplatilo.
Odpovedať
dani, no ty mas teda dobry zazitok z kavy... =-) =-) ja ju tiez nemozem..mne vyvracia zaludok ked ju ocitim.. :-p idem vas citat na novu stranu lebo vidim, ze ste sa rozpisali za tie tri hodky :-N
Odpovedať
no pekne si to lom rozpisala... :-N ale ja mam nazor tiez asi ako lil...marcel sa mi velmi paci a konrad tam nema vobec co hladat...je to katastrofa a keby nehlasovali mlade 13tky tak tam nikdy ani nieje..ma vyhodu,ze vypada ako vypada...ako ten idol z Tokio hotel ci ako sa ti soplaci volaju... ale to je jedno....kazda mame svoj pohlad na vec ;-) ako sa inak cice dnes mate?
Odpovedať
Profilova fotka
miri ja konkretne dnes tak srandovno - kupila som si cizmy s dost vysokym opatkom a kedze take vysoke topanky bezne nenosim (chodim tu furt v botaskam) a pripadam si ako obor (a inak sa moja vyska ledva presplhala cez 160cm), no a k tomu mam oblecene 3/4 rifle a tricko s dlhym rukavom s hviezdickami, ktore su urobene z takych trblietok. Tiez aj to tricko je nove, takze tych trblietok je tam este hodne a hrozne vela ich odpadava. Mam ich vsade po rukach, na ksichte, na stole, na klavesnici a vsade, kade idem, ostava po mne strieborna cesticka ... takze teraz nesmiem ani pachat nic zle, lebo by ma rychlo vystopovali :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trencanky... nakukla som k vam, dlho som tu nebola... oliwf: salony v tn: amarel (na namesti), danica (na farskej ul), alia (pri priore) - to su asi tri take najvacsie a najnavstevovanejsie... ja som mala saty z amarelu a bola som veeeelmi spokojna, mali tam vselijake ine kombinacie, napr, smotanova, ruzova - neviem presne co by si chcela..., aj v danici som videla nejake farebne... skus pokukat a nech sa dari...
Odpovedať
dani, no si pripad :-D :-D :-D jani, vitaj po dlhom case :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, citala som ze planujete stretko na 16.12. - to by som tu mala byt, tak zeby mi to konecne vyslo? :-D ;-)
Odpovedať
jasne, planujemee...vidis, tabulku mam urobit..no snad vecer.. :-N jasne, pridaj sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankazaba - dakujem za tie salony, pozriem sa na ich net stranky a uvidim co ponukaju... Inak ked sa pozries do mojho albumu, tak posledne dvoje . biela v kombinacii s bezovou az hnedou. Nieco take zhanam. ;-)
Odpovedať
jeeeemine...stretko...to zas nepridem, lebo mi tam urcite pride nejaka robotka... @babula kvoli strave a zakuskom a tak - to je jedina vyhoda... ;-) ved aj nasi sa brali v novembri, lebo prasa uz bolo dost vykrmene, tak mohla byt zabijacka a aj zakusky vydrzia dlhsie... ale po kazdej svadbe konanje v zimnych mesiacoch som bola chora...ja nechcem... bono...ked som bola v amsterdame v muzeu voskovych figurin, tak som skoro obrbtavela, ked som videla figurinu bona...este aj z tej figuriny srsala charizma...ty brdo...som nechcela ist prec...mam rada muziku u2...moja srdcovka...a este dmb...ach jo... @lil ano, vsimla som si tenot album... ono fakt je problem, lebo nikde v okoli nie je ziadny kastiel... penzion - tomu nie som velmi naklonena...s izbam vobec nie...ale ked najdes link, tak pridaj sem...:-) rada sa pozriem... @danka vidis, ako to mate pekne rozdelene...ja nemam rada obdobie od oktobra do marca...najradsej by som spala ako medved...pre mna je to obdobie depresii...vsetko zle, co sa mi v zivote stalo, sa stalo v tomto obdobi...aj svoje decembrove narodky by som ozelela, len aby uz bol marec... sneh na dolniakoch je otazny...a fotenie - potrebujem exterier...ale nechce sa mi mrznut vonku... :-| cizmicky - som na tom podobne...drahy mi kupil cizmicky na vysokom...a to som 4 roky nosila botasky a este aj nohu som mala dolamanu...tak neviem, kedy ich budem nosit...ale su nadherne... @miri shs - ;-) @jankazabka ahoj... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?