Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to studio stoji aspon za navstevu - maju tam naaranzovanych aj par stolov na ukazku a je to tam ako z rozpravky. x-) Maju aj internetovu stranku - jednoducho si natukaj vsiedmomnebi.sk ;-) Maju to teraz vynovene a nasla som si tam aj svoju kytku s pierkom aj vyzdobu (mali sme to vsetko od nich). :-)
Odpovedať
ahojte, je tu niekto? :)
Odpovedať
lil ahoooooooooooooooj ;-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... iliaska pozri sem x-) 8-) ;-) :-) a bez zbytocne vyhodenych penazi za gulate x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a este sem tu je to detailnejsie x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@ery uvidime... =-) uvidime, co bude... ;-)
Odpovedať
aha.....nevedela som presne ako to myslim ale toto je tiez velmi fesacke :-D a fakt dobre riesene.sa mi to luuubi..dakujem
Odpovedať
no to sa paci aj mne...nad tym som aj uvazovala kedze my stoly jednoznacne mame obdlznikove ale zas mame aj maly priestor :-|
Odpovedať
no nic mojky, cakala som cakala a nenacakala nikoho..ani len ponocovac gusti nebol online :-D :-D :-D tak idem aj pomaly spat..na case, co? =-) :-D :-D :-D :-D tak krasny dnik zelaaaaaaaaaam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
iliaska - my sme svadbu mali na brezine, bolo nas cca 75 ludi, stoly nam dali oni (myslim ze sa platilo 1000,- za jeden stol - pozicovne) , aj obrusy, aj navleky na stolicky, vyzdobu nam robila fi dantik brezinu ti urcite odporucam - celkom velky priestor pre tolkych ludi, vyborne navarili, obskakovali nas, urobili vsetko co nam na ociach videli... a potom aj to okolie je super - vydes a si v "lese" ... dalsi taky vacsi priestor je asi na fatime, ale neviem presne ake to tam je, urcite tu najdes baby co mali svadbu tam a pomozu ti... a pokial nechces mat svadbu v jedalni, alebo v telocvicni, s tych vacsich priestorov je to asi vsetko... potom hladat len nieco na okoli (vrsatec, al. trenc. teplice...)
Odpovedať
ahojte kočky...ako sa máme? dúfam, že všetky OK...tak pekný dník... ;-) ery cez víkend sa ozvem a niečo dohodneme...konecne.. :-|
Odpovedať
ahojte :-) tak ja sa dnes rano mam lepsie, ale noc bola strasna, moj drahy mal horucku, len som ho prezliekala a nosila mu cajik.Teraz mam hlavu ako bubon, co som nevyspata, ale som rada,ze uz nema horucku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kika kuk IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lil, to s tebou veru sucitim. :-( Raz mal drahy horucku skoro 40-ku no a ani som nevedela, co poriadne mam s nim robit. Tiez som mu nosila cajicky a balila ho do mokrych studenych uterakov - tie ale fakt pomohli. ;-)
Odpovedať
ahoj danka :-) moj mal 39 a bola som vyplasena dost...ale riadne sa vypotil a dnes je lepsie :-) tuk tuk tuk
Odpovedať
Profilova fotka
tak, na to 'ahoj' som zabudla.... tak teda AHOJ :-D :-D :-D Tak je dobre, ked je na tom lepsie... Sranda bola, ze Majo, ked mal tie horucky, chutky na sex ho neprechadzali. A co odopries nieco choremu cloveku??? :-N Bolo to ale velmi zaujimave, pretoze bol cely (kompletne) rozpaleny... :-N No a potom som ho zahadzala ladovymi uterakmi... :-D :-D :-D
Odpovedať
babenky osetrovatelky, drzte sa... @danka :-D to su chlapi... ;-) ale ked bez nich to nejde...
Odpovedať
no dakujme...mne sa breziva paci hlavne koli tomu okoliu,ze to tam je fakt pekne.a nasla som na nete aj gazovsky dvor.je to v trencanskej turnej...pozna to tam nikto??(sorry za vypytovanie,ale pracujeme s priatelom v zahranici a svadba bude v tn,tak je to zlozite planovat)
Odpovedať
Gazdovský dvor nie!!! Veľmi zlá kuchyňa!!! Prostredie pekné, ale to je všetko
Odpovedať
iha to si ma prekvapila..to bol taky moj favorit zatial..
Odpovedať
vidim, ze tu chripka prepukla...a asi ste mi ju poslali,lebo mam komplet zapalene hrdlo a akosi som mala rano zimnicu... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa mohli dat ockovat na chripku tu v kancli zadarmo. Minuly rok som sa aj dala - normalne ako do skoly za nami prisla sestricka a pichli nas. Aj tento rok som si to zajednala, lebo mi to fungovala a cely rok som nebola chora. No ako na truc ma nejaka chronta chytila v ten den, ked sem mala ta sestricka prist a ja som teda pre chripku zmeskala ockovanie na chripku :-N
Odpovedať
dani, no mne sa tak stalo dvakrat po sebe v praci tak odvtedy kaslem na to... :-S
Odpovedať
tiez sa nemozeme dat zaockovat, lebo furt sme sa nevyhrabali z choroby...a ja mam pod nosom takyyyyyy herpes :-o :-S ]-( , ze ledva otvaram usta...a skriabe ma hrdle...kloktam florsalmin...miesto nosa mam tenisak a vypravam ako zo suda... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, len Vas pozdravim...pracujem, tak tu asi budem dlhsie, tak sem tam sem kuk :-) Co mate, kto nove? nestiham naozaj citat :-|
Odpovedať
Ahojte! Vie mi niekto poradit, kde sa daju kupit pekne a lacne svadobne pohare a svadobne oznámenia v okoli Trencina?
Odpovedať
ahojte cice..tiez len preletim pozdravom... tedina, neviem veru, nemam vobec prehlad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tedina, ja som mala oznamka z Pamasu a pohare zo siedmeho neba. Cenovo ani neviem ake to bolo, ale vsetko sa da najst na nete. Oznamka som objednavala cez net a z Pamasu boli este taki zlati, ze mi poslali vzorku dvoch oznamiek, kedze som sa nevedela rozhodnut medzi dvomi a som tu v UK. Dokonca si ani postovne nezaratali, ked som ich potom platila. No a este mi ich vytlacili na modro a pritom ta farba na PC vyzerala uplne inak (ocelova). Text som mala tusim odtialto z MS a nebola som si ista v jednej ciarke. Ked som oznamka objednavala, ciarku som tam nedala. Ked mi ale prisiel navrh na oznamko, rozhodla som sa, ze ciarku tam dam, tak som im napisala, ze oznamka mozu zacat tlacit, ale nech tam tu ciarku dali. Balik som potom dala prebrat nasim. Ked sme prisli domov asi mesiac pred svadbou, aby sme rozdali oznamka, skoro som dostala infarkt, ked som videla, ze tu ciarku tam nedali a ze vlastne pismo je take modre, ze modrejsie som nevidela. ]-( Ta ciarka by mi tak nevadila, ale zachranila mi kozu. Hned som sa tam isla stazovat, ze ta ciarka tam musi byt, ze ved som im to pisala v emaili a ze ked uz ich budu tlacit, mozu zmenit farbu. :-N No a oni sa zachovali uplne super, lebo mi to vsetko spravili este raz a dokonca ZADARMO x-) Takze ich mozem len odporucit. ;-)
Odpovedať
tedina a pohare kukni aj tu v bazary..ja som si ich vybala v pamase ale nasla som tie iste tu v jednom inzerate a o 800 sk lacnejsie... :-o :-o :-o
Odpovedať
ja si oznamka idem vyrabat tento weekend :-D :-D :-D ale uz mam z netu vybratych asi 5 pre pripad...co asi hrozi.. |-| :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?