Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nic, idem si osviezit hubu (mineralkou), telo (sprskou) a mysel (spankom) x-) x-) x-) x-) x-) Dobru nocku teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...bruuu nocku, ja tak skoro do postele nepojdem :-| Miruska cakam na foto ;-)
Odpovedať
dani, no my sme prave vysli zo sprsky, cajik vypity a teraz si ideme lazkat a pozriet shs... x-) bru nocku..... ywett, my ideme buvat...a fotky som uz daaaaavno poslala.. :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem - foto dorazlo, wonderful 8-) ;-) ...bru a prajem prijemny zaciatok noveho pracovneho tyzdna vsetkym ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, po dlhšom čase som tu...prajem pekný dník... ;-)
Odpovedať
ahoj babula, tak ako? uz si zdrava? (bola si chora, ze? nemylim sa... :-N =-) )
Odpovedať
ahoj miri, ano, bola som chorá ale už je dobre... pozerala som, že mas pekné poháriky a krásne šatočky.... ;-)
Odpovedať
tak je dobre, ze uz ti je lepsie...lebo teraz je zas vo vzduchu.. :-S dakujeeeeem, pohariky su doma a satocky....snad uz ista vec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcence ;-) Miri, chcela si vidiet, ako som bola v pyzamku v praci? Tak rychlo kuk do pripravneho albumu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ty si zas zmizla, tak radsej davam tu fotku prec skor ako dostanem mile IP od adminy :-N
Odpovedať
babu ahoooooooj, to je dobre ze uz je lepsie, tak snad uz dame to kafe ;-) ked budes moct tak sa ozvi x-) dani kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aj ja xcem vidiet 8-)
Odpovedať
dani, nic tam nieje... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
rychlo hod..ja som tuuuuuuuuuuuuuu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, tak to tam este dam na 45 minut - idem totiz na obed. Aj ked viem, ze ma bude cakat pozdrav od adminy :-D
Odpovedať
dani, no vy ste boli coooooooool :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dani supeeeeer!!!!! kika možme aj tento týždeň niečo spáchať alebo v nedeľu.... ;-)
Odpovedať
a cice, uz premyslajte ci dame stretko na 16.dec.....ja som ZA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za pochvalu x-) Zrovna som mala vtedy aj mrchu, takze mi celkom bodlo sa rano len postavit z postele a ist. :-D :-D :-D A to moje pyzamko je take pohodlne - no proste nadhera x-) Len skoda, ze nam nedovolili prist aj v papuckach (kvoli bezpecnosti - proste anglani sa v tomto nezapru) - mam take fajne zajacikovske aj s ocami, usami a nufakom x-)
Odpovedať
dani, tak to by bolo uz uplne origos ;-) 8-)
Odpovedať
babu no v nedelu nemozem iba ked tak v tyzdni v nedelu som v pp napisem IP dani ja som nevidelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-| ]-( :-( :-S miri ved uz sprav tabulku a nech sa zaujemci hlasia x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej :-D Prave som vydesila jedneho z nasich clenov. Vybavujem mu totiz ziadost na instruktora na jednu specializaciu (a takych mi prejde cez ruky stovky) a prave som si preberala par ziadosti, co prisli z uctarne (najprv zoberieme prasule a potom ziadost potvrdzujeme). No a platba za jeho ziadost nejako zahaprovala, ale rozhodla som sa, ze ju poslem do uctarne este raz a nachystala som si ju pre buduci pick-up (niekedy to funguje). Najlepsie, ze ten isty clen mi po minute zavolal (musim povedat, ze ho nepoznam a ze som s nim v zivote nehovorila) a len mi povedal, ze nedavno poziadal o jednu specializaciu a povedal mi meno (tu inak len meno nestaci, vyzadujeme si clenske cislo zakazdym ked ludia volaju). No a ja som mu hned skocila do reci a povedala, o aku specializaciu ziada a vysvetlila co mame za problem. Chudak chlap nebol schopny slova, len sa nechapavo pytal, ze ako to viem (ved nam tu denne volaju desiatky ludi a on zrovna zavola, ked som mala jeho ziadost v rukach) :-N Ked som mu povedala, ze sa zrovna pozeram na jeho ziadost, po 5 sekundach ticha a koktania z neho vypadlo : ''Now that's freaky...'' Aspon som sa pobavila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ery, tak do tretice to hadam vyjde... si tu este? =-)
Odpovedať
ery, pracuje sa na tom...len teraz mam rozrobene dve..tak mi dajte nejaky ted dnik ;-) dani, no supeeeeeeer :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nic, ona ozaj asi zmizla... :-N ... nevadi, ale je zlata. pride sem raz za dve hodky a len napise, ze nic nevidela :-D :-D :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
to jej na nasa kika 8-) :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D papa, ja letiiiiiiim do prace ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
miri tak pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ani ja som nevidela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kuk este raz ;-) - ale aj tak o nic neprichadzate, ale viem, co robi s clovekom zvedavost :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru zvedavost, hned idem kuk ;-) dikes
Odpovedať
Profilova fotka
NO jakeee krasne pyzamko :-D :-p , ty si ta v strede predpokladam ;-) ...my sme mali na strednej imatrikulacie v pyzame, ja som mala taky ten overal, to veru sranda bola x-) :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?