Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi vy ste aki sikovni :)))) no rob si asi zoznam, co vsetko mas zobrat, aby si na to pri baleni nezabudla :)) @lucia3006 pracovny vikend?? esteze prsalo, aspon si nemala za cim lutovat :))) my sme si spravili nakupny vikend vo viedni, super zlavy maju, tak sme sa vyblaznili :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja sa už hlásim ako čerstvá Blaváčka, včera som sa presťahovala...teda prvá várka veci je tu, mám okolo seba samé kufre, rupsaky, škatule, tašky....a ani netuším, kde čo mám :-S idem sa naobedovať a pozrieť, pomaly, kde sa môžem skladať...budúca svokra sa tiež sťahuje, vypratuje mi skriňu, takže tu máme bojové podmienky celkom... @dracica6663 no napr. ja som zistila, že vázy si mám zohnať sama na výzdobu, lebo to nemajú v reštike a minerálky neochutené poskytujú oni, ochutené si môžem priniesť... @lucia3006 ahoj :-) dnes som ti skoro volala, lebo som sa prvýkrát stratila v Blave :-N hľadala som generálnu prokuratúru, vedela som ulicu, ale z križovatky, kde môžeš ísť 4-oma smermi, som samozrejme ten správny vybrala až ako posledný ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Petka no stale si hovorime ze musime zacat pisat co vsetko treba zbalit, no nikdy sa k tomu nedokopem... Ale uz budem musiet zacat, ved tolko drobnosti je ze az :) @angieska Jej tak uz si Blavacka??? tak dufam ze sa rychlo zabyvas a zvyknes si :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no neoficiálne už áno, oficiálne až po svadbe :-) no neviem, bude to ťažké zvykanie, nejak som zakorenila na východe :-N ale zvyknem, len to potrvá :-) najhoršie je, že polovička bude do večera pravidelne v práci a ja budem sama :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska neboj, za chilu bube bejby, budes mat o zabavu postarane :) A mas aj tu vela kociek z BA, tak uplne sama nebudes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nooo, bejby sa dúfam skoro podarí :-N a na kočky sa už teším, hneď ako sa nejako zabývam, dohodnem stretnutie :-) škoda, že teba nestihnem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska zly svadobny termin ste si vybrali :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ne my, máme dobrý, ty máš zlý :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 jaaaaj tak ste ponakupovali, supeeer :) no veru, dúfam, že sa to počasie už konečne zlepší :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak vitaaaj v našich končinách :) dúfam, že sa Ti bude v BA dobre bývať, Senec je toť naskok od BA :) tak ešte príjemné vybaľovanie... kľudne si mohla zavolať... to viem presne kde to je :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ďakujem za privítanie :-) no uvidíme, ako sa zabývam, zatiaľ mi je smutno, cítim sa tu jedine ako návšteva, nemám kde veci položiť, pretože svokra ešte nevysťahovaná...ale tak mám svoju polovičku, ono sa to zvládne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nikde nikto? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angieska ahoj ahoj ja som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aspoň niekto :-) je mi jasné, že väčšina normálnbe pracujete, to len ja sa tu nudím a neviem, čo robiť :-S
Odpovedať
@angieska ale však ja normálne pracujem, ale tiež neviem čo robiť :-D
Odpovedať
@angieska ja ani normalne nepracujem a nudim sa :-D v pondelok uz som povedala ze a vydavam v praci a boli vsetky v soku :-D sranda pozerat sa...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D ja by som aj mala čo robiť, ale keďže nemám ešte vypratané skrine, musím len obchádzať tašky a nudiť sa :-N @dracica6663 heh, pekne dlho si to udržala v tajnosti :-D u nás to vedeli dopredu dosť, ale....no nevyjadrujem sa k predošlej robote, odchádzala som s veľmi zlým pocitom |-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak práve pozerám na nete stránku rozlúčky so slobodou v blave, lebo snúbencovi chcú kamaráti zorganizovať a ja mám z toho jedine nervy, pretože súčasťou každej akcie je nejaká striptérka :-|
Odpovedať
@angieska no vsak ja viem :-( tak cim neskor tym lepsie...su tu stareeee dievky tak ...boli v soku ze ja jedina medzi nimi budem vydata :-D zatial mi nic nehovorili dnes mozno sa nic nebudu vypytovat aspon dufam...nebavia ma klebetny ludia a nerada hovorim im nejake sukromne veci
Odpovedať
@angieska a ja som si našla zábavu - hľadám si ozdoby na nechty :-D lebo mi ich bude robiť kamoška, a tá nemá až taký veľký arzenál doplnkov ako nechtárka v štúdiu.. :-)
Odpovedať
@angieska to je mozne ale povedz ze nechces ziadnu stripterku...my sme sa ani o rozlucke nebavili ...asi ani nebudeme mat mozno na zahrade grilovacku s rodinou kto vie...podla mna je to zbytocne na co... :-D
Odpovedať
@dracica6663 @angieska mne môj sľúbil, že žiadna štetka nebude :-D inak ja som tiež nechcela rozlúčku, ale ako sme v apríli boli na kamoškinej rozlúčke, jednoznačne som si povedala, že určite chcem takú žúrku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no mne treba konečne vybrať kyticu a účes, že keď pôjdem domov, pôjdem dohodnúť, ale neviem sa k tomu dokopať :-S @dracica6663 ahaaaa, tak to je jasné, možno sa nič nebudú vypytovať, ale čakaj, čo všetko sa o sebe ešte dozvieš :-D veď včera sme sa o tom už bavili, môj to nechce takisto, ale poznám kamoša, čo sa chopil iniciatívy, ten určite nejakú prasačinu urobí :-( snúbencovi verím, ale predstava, že sa o neho začne obtierať cudzia ženská...brrrrr, normálne mi je do plaču :-( ja tiež žiadnu mať nebudem, posledný víkend sme doma grilovali u bratranca, bolo to také posledné rodinné stretnutie, kým som slobodná, mne toto stačilo úplne...kamošky mám všelikde po svete, takže tie uvidím až na svadbe
Odpovedať
@simcab a uz mate aj vymyslenu rozlucke kde bude ,kto pride a tak aka bude?
Odpovedať
@dracica6663 my pôjdeme s babami na diskotéku.. teda ešte to nie je naplánované, ale tak to bude.. a chlapi neviem.. asi sa pôjdu niekam opiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som tu teraz na chvilku :)
Odpovedať
@bybi ahoj :-) ako ste víkendovali?? dostala si sa k ten výzdobe na auto??
Odpovedať
nevideli ste tu niekto obrazky insipraciu na vyzdobu domov ??? ja mam len 3 obrazky..a nemozem viacej najst :-( dik
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi celkom fajne, mali sme v sobotu grilovacku, tak prislo par znamych :) v nedelu sa drahy "doliecoval" zo soboty a potom sme isli na nakupy.. Kupili sme uz kosele, topanky drahemu, opasok a Zarke dvoje topanky na svadbu a uz mame tym padom vsetko... Doma to drahy vsetko obliekol a taky bol krasny x-) fesaka si budem brat :) A vy ste ako vikendovali? @dracica6663 Juj draci, to ti ja neporadim, ja som take obrazky ani nehladala :-|
Odpovedať
@bybi bože, ja sa pýtam na víkend, lebo som nebola v pondelok v robote a včera som mala nedeľu keďže bol sviatok :-D ale inak bolo fajn, v sobotu sme boli s drahým u našich, robila som poriadky v obývačke po babke - tam privítame návštevu, ak dáka príde cez svadbu :-D a v nedeľu sme si vegetili.. teda ja som ešte piekla aj koláč so svokrou, a just sa mi dáko nedarilo :-D ale nevadí - celý sa zjedol, fajnový bol..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?