Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
my mame sobas o 18-15, cize ked jedlo prve bude myslim tym predjedlo okolo 20h a neviem,kedy sa budu jest tie vsetky chody, len sa bojim aby nas neobabrali, ked mame tak neskoro sobas, tak ani tolko jest sa nebude, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 a to my sme nemali ani zakusky, kedze sme mali malo ludi a ani torta sa nezjedla :-) mali sme na stoloch pagace a strudle ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 preco mate tak neskoro sobas? :-) no ja na tvojom mieste by som asi volila len dva chody :-)
Odpovedať
@malaberuska aj ja som chcela iba tortu, no zrušili ma :-(
Odpovedať
@malaberuska lebo nic ine volne nie je a nakonice je to dobre, lebo ked ma byt horuco, tak aspon pri foteni namu bude lepsie o 16h ako o 14h alebo 13h no a v restike mi navrhli, predjedlo, 1.chod a potom 2.+3. svedske stoly, ale to asi bude vela si myslim, len sa bojim s tym rozpoctom na osobu, aby ma neoklamali, ked budeme tak malo papat, neviem ako to chodi
Odpovedať
@simcab mne dokonca v restike odporucili, ze ziade dezert, lebo nikto to nezje a zbytocne vyhodene peniazky, ze radsej mame ovocne misy, zmrzlinu a tortu, ved nebude len jedna a kto ich poje, ja urcite nie, ja nemusim ;-)
Odpovedať
@malaberuska no mi budeme mat zakusky a donesu okolo 10 tort..a este nasa hlavna to ked sa poje :-D my zase hostom este doma dame jest okolo 14-15 h a potom v sale budu jest od 18 h. a ten dalsi chod esten neviem...podla mna nemozu byt hladny vsak co sa tam pridu len najest?? a to tolko jedava bezny den?? no nie?
Odpovedať
@angel1979 jasné, ja by som tiež dezert nedávala - však budú aj koláče, aj torta, ovocie, príp. čokoládová fontána..
Odpovedať
@angel1979 a zakuzky neobjednavate pre hosti domov?
Odpovedať
@dracica6663 ako co myslis? no davame do krabicky, citala som ze max 15ks zakuskov d 1krabice
Odpovedať
@dracica6663 a na osobu v restike, ze vraj amm pocitat 5ks a 0,5l tvrde a 0,5l vino, vy to ako riesite?
Odpovedať
@angel1979 no lebo si pisala ze ti restika odporucila misy ovocne a tak...tak len sa pytam ci nebudes davat zakuzky hostom... takze vysluzky im date ale zakuzky na hotine nebudete mat? ale tortu ano nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no jasne, ved pisem, len ty si sa pytala ci na domov im dame, aj tam budu zakusky ako som pisala 5ks/osoba a vysluzky no v restike mi poradikli, ze namiesto dezertu radsej ovocie, ved kto bude tolko sladkeho jest aj tortu aj zakusky a este dezert?
Odpovedať
@angel1979 hm neviem my to na osobu nepocitali sme do saly dame 30 litrov vina..a na je 45 osob, no ale to pocitm aj deti a tehotne zeny...co pit nebudu...a ostatne vino nechame doma a este rozdame do vysluzky a susedom... a tvrdeho sme zatial kupili 8 litrov ale este pojdeme dokupit par flias...a ked sa neminie tak niekedy na oslave pouzijeme :-D a zakuzkov aj my pocitame 5ks/osobu do saly... a vysluzky 3ks/osobu !! Ale este mame kopec rezervy...a oko som pisala este aj torty hostia donesu bude toho moc si myslim..ale snad to sa porozdava.....( lebo do prace nesiem ja,drahy, rodicia a svokra) my dezert nebudeme mat
Odpovedať
@dracica6663 aha, no dobre, ja len co tu som vycitala, ze kolko cca alkoholu a akolacikov by malo stacit, lebo ak by som nemala sajnu, tak neviem kolko coho. na alkohol sa budem pytat osobne pri rozdavani pozvanok, aby sa nekupilo prebytok niecoho, co nikto neotvori, lebo my si to na cyprus neodnesieme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @angel1979 @dracica6663 my sme tiez nemali dezert, sak kto by to pojedol :-) a kto by moc chcel si mohol dat a la carte :-) a to si dal akurat svagrov maly syn zmrzlinovy pohar :-) a u nas boli kolace naozaj zbytocne... dokonca aj vysluzky sme davali len vina - matysak a to ludi potesilo viacej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, vidim ze sa bavite o jedle :) Ja ani neviem ake menu mame, uz to je sice dohodnute, ale ja som to nechla na tu prevadzkarku, ved vie co im ide dobre na svadbach a co nie a trafit sa tolko ludom sa netrafim ani keby som sa rozkrajala :) My mame prve jedlo normalne a potom uz budu svedske stoly. Bude 6 druhov masa, 6 druhov priloh a salatov a oni to len spravia do poctu porcii, takze kazdy bude mat moznost si to skombinovat ako chce a co pozostava zoberieme domov... A po polnoci este bude kapustnica, to som ja velmi chcela :)
Odpovedať
@bybi my zase kapusnicu nejedavame...aj ked vidim ze to je tradicne jedlo na svadbach....asi aj my budeme mat tie sved.stoly to su asi najlepsie riesenie... @malaberuska co hostia nemaju radi sladke ??? ked viacej sa potesili vinu
Odpovedať
@bybi juj, tak ja by som to nenechala, ja velmi nedoverujem, radsej sama si vsetko robim a u nas budu aj zahranicni, tak im aj z ich kuchyne nieco, ale kapustnica urcite bude, to ju ma rad hadam kazdy
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 vzhladom k tomu, ze sme nemali tradicnu svadbu a az na dvoch ludi - mojho otca a moju svokru boli vsetko mladi ludia tak sa viacej potesili dobremu vinu :-) ja osobne nerada dostavam vysluzky, my to vyhadzujeme, lebo ja kolace nelubim a manzel ked si da tak max 2 aj to musi mat chut :-)
Odpovedať
@malaberuska to ani ja nemam rada sladke....mi budeme mat este nejake aj slane ...a zase moj priatel ma velmi rad sladke...zakuzky ani moc nie ale cokoladu ano :-D a my do vysluzky dame kazdemu po 3 ks nebudeme davat vela toho...
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 Ja som nechcela robit menu podla seba len co ja lubim, lebo co moze chutit mne nemusi inym a naopak. A kedze ona skusenosti ma s tym co na svadbach ide a co nie, nechali sme si poradit. My sme sedeli s nou a ona nam hovorila co tam da, takze sme to odsuhlasili, len si uz nepamatam co to bolo :-N :-D a tym ze bude tolko na vyber, nebojim sa ze si nikto nic nevyberie... :-) My davame na vysluzky aj zakusky aj vino, minimalne rodine, uvidime kolko zostane :-D ale mame vela, takze asi kazdy dostane :)
Odpovedať
@bybi takze si to odsuhlasila, tak to je ine kafe. a kolko mate alkoholu na hlavu a zakusky?
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 No jasne ze odsuhlasila, nebolo to zase tak ze ona spravi a ja neviem co... aj ked vlastne neviem, lebo som to zabudla, ale spolu sme sedeli a sa ma pytala... Alkohol este neviem, ale my mame vyhodu, ze co nepouzijeme mozeme vratit do velkoskladu, takze zoberieme radsej viac a ked zostane, vratime a zakusky pocitam 3 na osobu na vecer a tusim 15 alebo 20 sme ratali na vysluzky :)
Odpovedať
s alkoholom asi aj ja budem moct vratit, loebo od kamosa to budeme brat, tak hadam budem moct
Odpovedať
To by ste neverili mojej sestre sa sniva o mojej svadbe uz 2 noc :-D a mne sa nesniva nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 :-D sestra ti aspoň povie, ako to prebehne, ona o tom sníva, ty to budeš prežívať ;-) napríklad ani mne sa o svadbe nesníva :-) akosi si to stále neuvedomujem :-N
Odpovedať
@angieska no ani ja si to neuvedomujem asi ze je to stale daleko...mozno ked budem mat tyzden pred svadbou bude to ine...teraz sa o tom viacej s mamou rozpravam tak ked to asi pocuva tak sa jej to sniva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 :-) ja v podstate ani nerozprávam, také divné obdobie je teraz...proste to ide, pozriem na odpočet , poviem si uhm a ide sa ďalej
Odpovedať
@angieska :-D no my sa byvime o tom ako to ten den asi bude prebiehat a nevieme sa stale dohodnut...to este bude sranda :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?