Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ano, ano, budem v kroji s partou. Aj ja sa tesim, ked budem moc povedat mojmu drahemu manzel:) No, verim, ze sa chces vratit na Slovensko. Ja mavam podobne pocity, ked sa vratim z domu sem do Brna. Sice to nieje tak daleko ako ty a chodim domov o dost castejsie ale aj tak sa velmi tesim, ked dokoncim skolu a vratime sa:) @simcab Simonka, my tiez budeme byvat par rokov so svokrovcami ale tak verim, ze to zvladneme bez nejakych vacsich konfliktov. Zatial sa mame radi, tak snad to aj vydrzi. Neboj, bude to v pohode. Ked budete mat vlastne poschodie, to bude len akoby ste boli susedia, takze to nebude tak strasne, budete mat vlastne sukromie. A aspon budes mat vzdy poruke babku, co ti pomoze s detickami ked nebudes mat tolko casu alebo budes unavena.
Odpovedať
@simcab aj my byvame v pokrovnych izbach a je to super...rodicia k nam nechodia iba ak nieco sa chcu spytat alebo ak ich pozveme ....takze sukromie mame urcite a zatial je to fajn byvame len 5 mesiacov...tak uvidime co bude neskor, ale ako pise katka aspon budes mat babku pri sebe keby nieco :-D
Odpovedať
@dracica6663 tak hádam aj u nás to bude tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Babule, nas den bol skvely, uzili sme si ho a tu je mala ochutnavka nasich foteciek, fotil tomáš Záhumenský
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s jeeej ahoj. gratulujem ku svadbe. fotky su krasne. :-)
Odpovedať
@michala.s super fotky, miška.. tešíme sa na ďalšie!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s jeej, krásne fotky :-) a blahoželám Miška :-)
Odpovedať
@angieska nebola si na streche?? pridala som tam (už dúfam konečný) návrh kuchyne.. čo na to hovoríš?? prosím napíš mi pod obrázok.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab už aj idem pozrieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s originalne fotocky Miska, tesime sa na dalsie:) Blahozelam k svadbicke.
Odpovedať
@michala.s gratulujem k svadbe a aj k fotkam krasne su ako s casopisu :-) Vela krasnych chvil Vam prajem do spolocneho zivota, nech ste stastny a nech sa Vam podari zalozit si krasnu rodinku ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s vsetko dobre vam zelam na spolocnej ceste zivotom :-) fotky mate nadherne,tesim sa na zvysok ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahooojte kočky :) tak aj keď mám dneska voľno, tak som sa sem dostala až sem, po pár dní choroby, som musela dneska všetko poupratovať, lebo už to u nás vyzeralo, ako keby bomba spadla... :) ako sa mi tu máte? ako tak pozerám, tak máme ďalšie svadbičky za sebou, dúfam, že všetko dobre dopadlo a prajem všetkým novomanželkám, len to najlepšieee do spoločného manželského života :) Idem si vás trošku prečítať, pár dní som tu nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miška, krásneeee foto :) teším sa na ďalšie a prajem Ti všetko dobré do manželského života :) nech je vaša láska nekonečná a veľa veľa detičiek :)
Odpovedať
skoda ze tu na MS nie je nejaky ,,zoznam svadieb,, ze by sme kazda vedela ako nasleduju svadby tej druhej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no musíme si to ustrážiť :) ale za tú dobu, čo sem už chodím, tak mám dobrý prehľad, kedy a kto ma z nás svadbu :)
Odpovedať
@lucia3006 vsak aj ja viem len ze by to nebolo zle.... teraz ma trdielko149 ,usacek79 a malaberuska
Odpovedať
ahojte :-) ja tu mám dnes humbuk, ani nemám kedy písať.. a popri tom ešte kuchyňu riešim na modrej streche :-D túto sobotu má aj maťka - romankova, potom budúci má sinov. a v júli máme iba my so zuzkou, či ešte niekto?? :-)
Odpovedať
@wera.g pani d., kde si stratená??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cauke kocky, ja to dnes mam za 24 dni, a uz len 12 dni v robote :-D . Prave som si objednala tuto korunku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak tak :) aj aj tebe sa to už pomaličky kráti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ahoooj, tá korunka je naozaj krásna :) a budeš mať aj závoj? a aký účes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som si konečne sadla k počítaču, bola som dnes budúcu svokru odviezť na liečenie v Ružbachoch :-) teraz sa nám tie svadby už pekne kopia, budúci týždeň idem aj ja na svadbu bratrancovi svedčiť, jeho snúbenica je tu tiež registrovaná majolenka, len veľmi nekomunikuje :-D som zvedavá, či mi dôjde,že o chvíľu to čaká mňa, keď budem vpredu na stoličke sedieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab 30.7. ma svadbu este kvetinka (byvala biela ruza tusim) ;-) joj baby neskutocne sa tesim a bojim zaroven zajtra uz idem svokre aj s malou uz som pobalila (dobreze nie cely byt,slak ju trafi ked to zbada) a uz len vydrzat to s nou a zatat jazyk medzi zuby ... stresuje viac nez 1000 neviest dokopy 8-( ja si ale naaaladicku pokazit nenechaaam x-) majte sa mi tu moje pekne pridem vas "navstivit" uz ako pani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 tak držím palce, aby si tých pár dní pred svadbičkou v pohode zvládla, bez stresov... a nech ten deň D dopadne podľa tvojich predstáv, užite si to :) rýchlo to ubehne... :) tešíme sa už na foto a prvé dojmy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh korunka je strasne krasna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 drž sa, uži si to a nádherný svadobný deň prajem ešte slečna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 tak drzim palce, nech vam to dobre dopadne, aby ste mali krasny slnecny den ale hlavne, aby ste si to naozaj uzili ;-) tesim sa na dojmy :-)
Odpovedať
dobré ránko.. :-) dúfam, že nespíte všetky! :-D
Odpovedať
@simcab ahoj niektori uz nespia :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?