Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to určite áno... ako ako píšeš, vyskúšaš si na ostro keď pôjdeš k bratrancovi na svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ja mám dneska ( aj včera som ho mala ) pocit, že je piatoooook... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 to sa ti chváli, keď máš zajtra voľno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska konečne ... po piatich službách po sebe... ešte jedna a budem mať dlhšie voľno... :) teším, teším... :)
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verím :-) potom si to poriadne uži ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g naaadherne fotecky :) vidiet ako ste si to uzivali :) chcela som ta poprosit, ked by si mala cas, mohla by si mi prosim ta napisat ohladom toho schlosshofu (neviem ci to odsla odo mna ip :-D ) dakujeeeeem moc. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ďakujeeeeeem :) jasné, už potrebujem zresetovať hlavu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 noooo na tie sa už teším veľmi aj ja, chceme mať pamiatku aj na toto bruškaté obdobie :-) sranda ako som vždy frflala nad svojim bruchom a teraz sa mi zdá dokonalé :-D hoci sa mi všetci smejú,či som zjedla celý melón bez kúsania :-D :-D Nooo konečne si oddýchneš, toľko služieb po sebe uff.. Aaaaaa ozaj ako teda ten budúci week? :-) Stretko? :-) @nikol18 - ďakujeme moc, fakt sme si to veľmi užívali, každučkú chvíľku :-) Jasné, len som sa k tomu akosi ešte nedostala, ale dnes ti všetko napíšem :-N :-)
Odpovedať
Dobre ranko....mi mame dnes za 101 dalmatincovych dni :-D svadbu.....fuha to je este kopec casu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dobré ránko :-) ja mam také nezaujímavé číslo, 87, neviem to k ničomu prirovnať :-N alw blíži sa mi to teda už veľkou rýchlosťou :-) včera som náhradnú kozmetičku zajednala, dnes by mi konečne mala kamoška finálny návrh oznamka dodať, tak som zvedavá, už sa neviem dočkať :-)
Odpovedať
@angieska tu je super ze takto pokracujes v pripravach :-) ja by som ho vedela prirovnat k nasmu roku narodenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dobré ránko dalmatínec :-)))))) tak šup šup priprav si meter a od zajtra strihať, neboj to uletí tak rýchlo, že si ani neuvedomíš a zajtra bude svadba :-)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrrrrr normálne mi stopli profilovú foto tu na mojasvadba, že som ďaleko a nie je mi do tváre vidieť :-( taaak budem bez fotky, inú nemám :-D
Odpovedať
@wera.g a co mam strihat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 vezmi krajčírsky meter a strihaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g :-| škoda, tá fotka bola fajn :-( vyber nejakú inú, my ťa chceme vidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ten meter krajčírsky - deň po dni jeden cm :-D :-D
Odpovedať
@wera.g vy ked ste mali svadbu v kostole...tak na matriku co mam si doniest? nam to vcera tak na rychlo farar povedal ze rodni list, rodne cisla svedkov a ich adresy...a obciansky...a to je vsetko?? len nejake tlacivo vypiseme co nam tam daju....? tam nic nepotrebujeme od farara?dik
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska noooo ale keď sa som chcela svadobnú a svadobnú zatiaľ nemám žiadnu takú že zblízka iba ja =-) ale veď pozri aká som feši tuto na fotke, len tu mám akési krátke vlasy :-D
Odpovedať
@angieska @wera.g no.... :-D to len v praci mi je dlho doma to rychlo ubehne a hned je dalsi den...vsak v lete to dufam rychlo ubehne...tesim sa na leto budem sa chodit kupavat do Senca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jasnééé, túto fotku robili čisto podľa teba a mám pocit, že tu máš nejaké tmavšie vlasy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my sme šli na matriku ešte skôr než za farárom - prišli sme tam s občiankami a rodnými listami, dali nám vyplniť také formuláre, tie nám potvrdili a tie sme vzali k farárovi. Až farár potreboval info o svedkoch, na matrike to nechceli od nás ;-) Len svedkovia si hlavne nemôžu zabudnúť občianky na obrad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 na matriku ti nič netreba, seba, drahého, rodné listy a občianske listy :-) z fary nič, proste tam vypíšeš tlačivo a to potom na faru odnesieš... aspoň myslím, že tak to bolo, už dávno sme na matrike boli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jeeeej do senca na jazerá či do aquaparku? My chodíme do aquaparku, tak sme mohli tam stretko dať ;-) @angieska že, aj krátke, no musím dať sťažnosť, že mi dali fotku, ktorá mi nie je vlasmi podobná :-D :-D
Odpovedať
@wera.g tak neviem nam nieco hovoril ze aj tam to potrebuju....aha tak ten vyplneny formular potom dame fararovi...na matrike ho nechcu??? (to potom farar po obrade odnesie formular na matriku) spraavne?
Odpovedať
@wera.g @angieska len na jazera tam som este nebola....je tam vela ludi a na tobogan by som sa asi nikdy nedostala :-( a vy ste este neboli na matrike??
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jasné, daj sťažnosť, to je drzosť takto ťa meniť :-D @dracica6663 @wera.g možno sa k vám v senci aj ja pridám, v júli by som mala byť už v blave prevažne a potrebujem chytať bronz na svadbu nejaký :-D
Odpovedať
@angieska jasne aj ja to iste potrebujem uz v juni zacnem na zahrade chytat ....len ja chytim jedine taku paradajkovu farbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my sme boli už niekedy vo februári tuším na matrike, preto si to už nepamatám :-) ale viem, že sme museli obaja dôjsť s rodnými listami a občianskymi, o svedkoch sa nič nepýtali, tam to potvrdili a potom som išla na faru s tým a tam si to založili
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja už teraz chytám, keď sa podarí poobede na záhradu dostať, aj dnes sa chystám :-) nos mi už pripieklo, inde len jemne hnedá som :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?