Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@angieska to mas stastie ja mam bledu pokozku ja sa neopalim jedine tak spalim a potom hned sa osupem ako had a potom som zase biela...nie az tolko ako na zaciatku ale....od hnedej to ma dalekooooo :-| co uz
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahoooj Weruš, dobré ránečko prajem . budúcu stredu môže byť? Peťka písala, že vyzdobujú sálu ale ak to bude stíhať, tak sa rada pridá :) a kde by sme sa stretli v BA? o koľkej asi? čaute kočky, tak ja mám dneska konečne voľno, no nevstanem už o 6ej ráno? inokedy by som vyspávala... ale nelenila som a bola som si zabehať aj zakorčulovať... dneska ideme kupovať korčulky pre manžela, tie staré mu už doslúžili... ako sa tu mávate? :) čo máte nového? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 na matrike ho nechcú, oni ti ho potvrdia a ten dáš farárovi, tam je rovno aj zápisnica, ktorú budeš na svadbe podpisovať ;-) a farár to potom v pondelok po svadbe zanesie na matriku, kde vám vystavia sobášny list :-) jeeeeeej akurát mi píše polícia, že už mám nový občiansky, jupíííííííííííííííííííííí :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jasné, to by bolo super ;-) ja už síce bronz chytať nebudem, budem v chládočku aby som mimi neuvarila, ale kúpaniu a kvákaniu s vami určite neodolám :-D @lucia3006 krásne ránko aj tebe Lucinkaaa :-) budúcu stredu by to šlo, v pondelok si mám dohodnúť termín na morfologický ultrazvuk, tak ak by mi to vyšlo, tak by som to šupla na stredu a môžeme aj skôr než som predtým spomínala - dám ti ešte vedieť tak v pondelok najneskôr, už sa neviem dočkať ! :-) Fíííha ty si aká šikula, to mňa by si o 6tej ráno nevykopla ani násilím z postele, keď vstávať nemusím :-D jooooj ako rada by som šla aj ja na korčule, ale nemôôôžem, tak len pozerám ako mi na ne prach padá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g supeeeer, jasné ja mám celý týžden voľno, teda okrem soboty a nedeľe, v sobotu ideme k svokrovcom a v nedeľu už pracujem, tento víkend mám tiež už nabitý... v sobotu k nám prídu švagrovci s malinkou a v nedeľu ideme s manželom na Červený Kameň - na výlet... :) neboooj, keď bude drobec na svete, budeš môcť korčulovať s ním... tu v Senci stretávam kopec mamičiek, ktoré chodia korčulovať aj s kočíkom... :) drobca prevetráš a aj seba :) ... spokojnosť na obidvoch stranách ;-) ja neviem čo som to dneska tak skoro vstala, asi je to tým, že som často teraz vstávala skoro do práce, tak už si telo navyklo... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahooooj, ja sa dneska tiež chystám chytať bronz :) majú teraz byť 30stupňové horúčavy jupíííí :)
Odpovedať
@wera.g aha dobre dakujem za info..dnes mama musi ist na matriku kvoli niecomu a tak som jej povedal ze moze sa popytat co treba doniest alebo keby tie papiere doniesla domov... ja sa moc korculovat neviem teda ucim sa....drahy ma korcule ale moc sa mi na ne nechce lobo su take rychlo ....ucila som sa na starsich a boli vydrate koliecka tak mi to neislo ,,same,, a musela som ,,makat,, aby som sa niekde aj dostala :-D ale jeho idu uplne same, idu lahucko preto sa na ne bojim ist sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 juuuuuj na červený kameň sa my s manželíkom chystáme už 4 roky - tiež tam chceme niekedy ísť, žeby som ho na nedeľu nahovorila? :-D ale chceme ísť aj do avionu, je tam ten tehotenský veľtrh, rôzne prednášky, kočíky, tehu oblečko, mimi vecičky a taaak, tak ak by nám to zajtra nevyšlo, tak v nedeľu pôjdeme, keďže v sobotu drahý robí :-) Hej hej, potom si to vynahradíme, teraz je môj pohyb max pri prechádzkach s drahým a s hafošom a pri upratovaní :-D @dracica6663 nooo vidíš, tak ti mamina dá presné info, a môžete si to aj doma v kľude vypísať :-) Nooo, uvidíš korčuľovanie sa rýchlo naučíš, to je úplne super - a ešte si aj nohy a zadok spevníš, čo je super (teda u mňa je) :-D ja som prvé korčule dostala asi ako 4 ročná, tak cez leto vždy korčule, v zime brusle, to môôôžem :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g áno počula som o tom veľtrhu, dávali o ňom aj dneska v teleráne... tak ak by ste v nedeľu išli, tak sa mi ozvi, že by sme sa tam aj stretli :) dali nejakú kofču :) teraz sa musíš šetriť a korčulovanie je počas tehotenstva nebezpečné z hľadiska pádu... tak len pekne oddychuj, keď sa drobček narodí, tak sa pri ňom nabeháš až až ... :)
Odpovedať
@wera.g ja tiez by som potrebovala spevnit a schudnut aspon 3 - 5 kg by som bola rada keby som ich dala dolu... Červeny kamen ja skvele miesto na prechadzky...aj v zime...uz davnejsie som tam nebola aj ked byvam odtial 8km :-D
Odpovedať
@lucia3006 @wera.g aj ja sa chcem stretnúúúúť :-( asi na budúci víkend som v ba/rovinke.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahoooj Miriam, do aquathermalu je najlepšie chodiť v týždni, keď tam nikoho nie je - ja tam tak chodím a celé bazény máme s kamoškou iba pre seba... aj z lehátok si môžeme vyberať kde len chceme ležať... :) cez víkendy je tam strašne mooooc ľudí...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab ahoooooj Simi, v sobotu ideme k svokrovcom ale tak navečer budem už doma... a v nedeľu pracujem :(
Odpovedať
@lucia3006 hej ale tak vies ked cez tyzden nie je ani kedy ked domov pridem okolo 17 h. potom idem varit a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, mohli by sme sa dakedy dohodnúť a ísť sa spoločne slniť a kúpať na jazerá alebo aj do aquathermalu, čo vy na to? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hm tak to chápem... cez týžden by si sa dostala do aquy asi len keby si zobrala dovolenku :( no aj keď nadávam že robím cez sviatky a víkendy, moja práca má veľkú výhodu v tom, že si cez týžden môžem čokoľvek povybavovať...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jeeeeej, a ja už som tiež o niečo bližšie k sencu, už dva týždne bývame v seredi a tiež plánujeme cez leto chodiť sa slniť na jazerá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova jeeeeej, cez leto bude v Senci vysoká koncentrácia nevestičiek z mojej svadby ... tak to už musíme baby fakt nejaké stretko zorganizovať :)
Odpovedať
@lucia3006 no ja by som v podstate aj večer mohla dobehnúť.. ale to by som musela aj s drahým, lebo ja si na "bratislavské" šoférovanie netrúfnem..
Odpovedať
@lucia3006 :-D neni problem ja byvam 20 km od Senca @z.junasova jeej moj svedok tam byva...niekedy do Seredi chodime...tento mesiac sme tam boli
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jasneee, v lete by sme sa mohli viaceré stretnúť :-) ja budem poväčšine sama doma do večera, keďže drahý robí dlho, síce nejaké predsvadobné vybavovačky budú, ale tak nejaký deň sa určite utrhnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my tam bývame len krátko, ale drahý je vojak, takže on tam má kopec kolegov tiež väčšinou prisťahovalcov, až mám niekedy pocit, že žijeme v nejakej vojenskej kolónii. Náhodou ten tvoj svedok nie je tiež vojak ? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab v pohodeeee, ja budem rada... dohodneme sa, cez fb si môžeme vymeniť mobil. čísla nech sa vieme potom nejako spojiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 @angieska supeeer kočky, tak sa dakedy dohodneme na nejakom tom stretku :)
Odpovedať
@lucia3006 jasné jasné.. myslím, že to už vyjde na bud. víkend, lebo mi baba, čo zvykne tu brigádovať v lete, sľúbila, že bude robiť za mňa :-) a to bude mať akurát peťka svadba x-)
Odpovedať
@lucia3006 mozme ale mne priamo spoj nejde do Senca... @z.junasova nie nie je vojak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab juuuj tak čo nepovieš skôr, jasné jasné musíme niečo vymyslieť ;-) @lucia3006 presne tak, do aquaparku tam sa oplatí cez týždeň - to je potom parádička :-) zorganizujeme niečo na jún, hmmm? ;-) a tie jazerá - sú hygienicky odporúčané? :-N nie som fajnovka, nikdy som to neriešila, ale teraz bojim bojim len tak niekam vliezť :-D
Odpovedať
@wera.g budem veľmi rada ;-) a čo sa týka kúpania v tehotenstve - čítala som, že tehuľky by mali pri každom kúpaní používať tampón.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 a teraz kde myslíš, že by sme mohli dať kafču? - v avione, či na červenom kameni? :-N som trošku mimo :-D a čo o tom dávali v teleráne? ja som len počula v rádiu a letáčik som videla, teším sa hlavne na kočíky a tehu a mimi veci, snáď niečo nájdeme :-) Ozaj otázka - baby čo hovoríte na tento kočík? (ale pre chlapca) - http://www.britax-roemer.cz/kocarky/k... Majú ho aj v tyrkysovej, tá je tiež krásna, ale drahý ma na tú fialovú nahovára - ževraj to nie je babská farba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej hej, to je jasné, to som mi aj doktorka povedala, ale aj tak vieš, istota je guľomet, tak radšej len čistú vodu ;-) juuuuuj tak už sa na teba veľmi teším ! x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?