Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ďakujem :-) momentálne sedím na porade, takže stíham čítať a reagovať,kým nepríde na rad moja trieda :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeej, práve som sa dozvedela, že v sobotu máme zatvorené!!! teším teším tešííííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to ti verím :-) môžeš v kľude doma si užívať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to je supeeeer :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska poslala som jej smsku, dá mi vedieť, opýta sa v škole alebo aj kolegyniek, či o niečom nevedia aj na inej škole :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeeej budeš mať celý víkend voľnýýýý :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab díky za info, no dúfam aj ja, ale asi má toho teraz veľa ... veď už má iba 19dní do svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ešte raz dík Lucka, treba všade rozhodiť siete, dakde sa to snáď podarí :-)
Odpovedať
@simcab gratulujem ja som ti pisala ze mozno nebudes v praci sobotu :-) tak si uzi par dni volna... ja uz by som mala volno aj teraz....lebo sa kazdy den musim hnevat na kolegynu, nic nerobi a zaraba viacej nez ja ]-( ide ma porazit
Odpovedať
@dracica6663 no však som šťastná ako blcha, že môžem okná umývať :-D ale fakt sa na to teším.. radšej robím jarné upratovanie ako vianočné :-)
Odpovedať
@simcab a ja radcej upratujem nez sedim v praci :-D tak som rada mas aspon svoj cas a ty uz si ho vyuzijas ako chces :-) lepsie nez v praci sediet....a pracovat
Odpovedať
@dracica6663 tak tak ako vravíš ;-) :-D takže so šatkami si spokojná?? aká je naživo tá farba??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simcab no myslela som ze to na obrazku skresluje ale ani nie...presne ako je na obrazku je to tmavo fialova...tak troska kto je slepy by sa zdala aj modra :-D ano som spokojna obavala som sa ze som zleč cislo dala ale nie, sedia uplne...a nie su uzke na bruchu take volnejsie tak aj ked priberiem tak to nevadi... Budem ich potom nosit aj do prace alebo niekam von
Odpovedať
@dracica6663 no tak super x-) ja si ešte chcem nejaké pekné letné šatky kúpiť, aby som mala na nedeľu po svadbe.. ale ani neviem aké by som chcela..
Odpovedať
@simcab :-) tak nejake lahke a pohodlne...vsak ked budes mat cas po obchodoch sa popozeraj to ta nieco napadne a mozno ti nejake padnu do oka ;-)
Odpovedať
baby, poraďte mi zamestnanie, kde človek nerobí s ľuďmi :-N nič ma nenapadá..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab zootechnik, programátor, bagrista.... :-D
Odpovedať
@angieska kokso, ja už nemám nervy na exotov čo chodia ku mne na nákupy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nezávidím simi.... mne stačia rodičovské s niektorými, hlavne našimi občanmi v hmotnej núdzi, ktorí sa nudia, tak si prídu sem tam na nás nakričať....
Odpovedať
@angieska na akej škole učíš??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab základná......
Odpovedať
@angieska tak tam máš ešte relatívny kľud, nie?? no viem, že pubertálne deti tiež nie sú bohviečo..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab noooo, kľud ako kedy :-) učím najvyššie ročníky, takže to dá dakedy dosť zabrať, dakedy fakt uvažujem o práci so zvieratkami :-S
Odpovedať
@angieska však ty pracujem so zvieratkami :-D :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej, je to u nás čistá zoologická, len su menej učenlivé :-D
Odpovedať
Dobre ranko ktore z Vas budu mat odobierku??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dobre ranko :-) ja budem mať určite
Odpovedať
Profilova fotka
no a po dnešnej noci sa pripájam aj ja do klubu divokých snov o svadbe... snívalo sa mi, že sme sa mali ísť fotiť pred obradom, išla som sa obliecť, šaty som mala nejaké iné, boli mi široké a boli len na zips, takže sa nedalo s tým už nič robiť, takže na mne viseli a ja som som sa radovala, že som schudla, učesaná som nebola, len rozpustené strapaté vlasy, maľovať som sa nestíhala, len líčenie som zhrabla a zavolala nám budúca svokra, že polícia vystríha všetkých, že nejaký človek zabíja zaradom ľudí, aby nevychádzali vôbec z domu a keď náhodou jedného zabijú, druhý má utiecť, aby mohol svedčiť :-S takže sme rušili zrazu všetko a uvažovali, čo ďalej :-S zobudila som sa spotená a mala pocit, že niekto stojí pri posteli.... no otras 8-(
Odpovedať
@angieska no a pri tej odobierke planujes davat mamám kvety??? lebo ze to nie nie je povinne ale tak neviem ci mam objednat alebo nie
Odpovedať
@angieska strasny sen este ze ja si nikdy nepametam svoje sny...kto vie ake mavam ja :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?