Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@dracica6663 spolu 5 a ešte bude jedna tesne pred svadbou s kňazom, kde sa dohodnú detaily obradu..
Odpovedať
@simcab a tam uz vam povie co budete hovorit a ako to bude prebiehat, asi nie?
Odpovedať
@dracica6663 áno áno, tak :-) len dúfam, že nebudem musieť nič čítať :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte kočky, ako sa mi tu máte? dlho som tu nebola, sem tam len čítam... ako pokračujete s prípravami? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi ako bolo na svadbe? :)
Odpovedať
@simcab vsak to asi je na tebe ci chces alebo nie to ta nemoze donutit...to moze citat hoci kto aj svedok ...alebo byva aj ministrant
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 joj draci, to ma mrzí :-( ale presne poznám, čo je okno, mne sa to tiež stalo pri skúške....na nič som si nevedela spomenúť, jednoducho som odišla a keď som zavrela dvere za sebou naraz sa rozjasnilo...ale už sa nedalo nič robiť :-| neboj, nabudúce to zvládneš ;-)
Odpovedať
@lucia3006 ahoj luci :-) no na svadbe bolo super.. síce som nestihla prísť na odpytovanie nevesty, lebo som musela ísť zaviesť moju kamošku, čo ma bola učesať.. no potom už pohodička, aj v topánkach som ako-tak prežila.. v podstate asi do ôsmej som v nich bola.. nevestu sme mali krásnu, a keby si videla akú mala nádhernú kytičku! maslové ružičky s takými púdrovo-fialovými.. som si hneď na teba spomenula.. však potom si kukneš fotky na fb.. inak naj zábava bola dobrá, trsali sme asi do tretej, potom drahého zmohla únava, a išli sme domkov..
Odpovedať
@dracica6663 no tak nech si to pekne miništrant číta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no supeeeeeer tak som rada, že ste sa dobre zabavili, všetko bolo oki :) teraz je na rade vaša svadbička :) teším sa na fotečky... :) dneska si už v robote, alebo si si zobrala aj nejakú dovču? ja sa chystám k zubárke :( na preventívku, len dúfam, že mi nič nenájde... bojím bojím... :)
Odpovedať
@lucia3006 áno, teraz sme na rade my.. aj ma trošku zamrzelo, že nebudeme mať tancovačku, keď som videla celú partiu, ako sa bavia.. mne by sa páčila svadba s najbližšou rodinou a s kamarátmi, no keď už, tak my by sme museli pozvať celú drahého family, a to by už bolo veľa ľudí.. ja om v práci, však aj v sobotu doobeda som bola 8-( k zubárke sa neboj, však ťa nezje.. ja som už, našťastie, strach prekonala..
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 joj k zubárke aj ja musím ísť, treba mi vytrhnúť taký úlomok, čo mi ostal v ďasne z trhania pred 6 rokmi :-| a teraz sa rozhodol vytlačiť von, takže ho treba vytiahnuť :-| ale až po Veľkej noci pôjdem...dúfam, že sa dokopem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simcab mne to mozno bude svedok uvidim co mi povie na to :-) @angieska dakujem ti pekne... :-| no uvidim ako to dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak ja sa až tak nebojím, len dúfam, že mi nič nenájde... trhať mi nemôže ona, ja musím chodiť na špeciálnu kliniku lebo som alergická na analgetiká a anestetiká (dúfam, že ma nebudú musieť nikdy operovať)... ale vŕtačku zrovna tiež nemusím :) ... aj tvoja svadbička bude krásna uvidíš, poriadne si ju užiješ... ozaj nevieš čo je s Peťkou a Werou?... neboli tu strašne dlho... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no zuby sú oštara... také malé nič a vedia tak hrozne bolieť... ale zase ja radšej idem aj stokrát k zubárke a raz ku gynčovi... to je pre mňa väčší stres... a teraz keď s manželom plánujeme bábätko tam budem musieť chodiť častejšie, ale to naštastie mi bude skôr ultrazvuk a také len vyšetrovať... :) a ty si ako víkendovala?
Odpovedať
ahojte baby! @angieska nasi tiez doma maluju.. vraj nech to vyzera, ked uz ta svadba bude.. :-D @dracica6663 aj drzim palce na skuskach! A s tym oknom, to sa stava - ja som si raz na skuske vedela predstavit celu stranu z prednasok (s potrebnymi info), akou farbou som to zvyraznila a tak, ale co to tam bolo popisane bolo v hmle... :-D :-p @simcab Ako si mala ucesane vlasy na svadbe? ;-) Spominam si, ze si nevedela co s nimi... Super, ze ste sa zabavili! @lucia3006 tak drzim palce, aby to u zubara dopadlo dobre a nic nenasiel!
Odpovedať
Baby myslite, ze bude vadit ak budem mat na topankach maslicku, ktora bude trosku ineho odtienu ako topanky? Och veru nie je biela, ako biela.....
Odpovedať
@beronsche kamoška mi chcela urobiť takú guľu, ale nechcelo to držať, tak sme to dali len do copu, gumičku omotala vlasmi a chvost natočila :-) dobre to bolo, bola som spokojná..
Odpovedať
@beronsche neboj nič, ja mám tiež mašličku tmavšiu ako topánky ;-)
Odpovedať
@lucia3006 vôbec neviem čo je s nimi.. asi idem werke sms napísať.. na peťku nemám kontakt.. dúfam, že sú obe ok.. =-)
Odpovedať
@simcab A je z toho isteho materialu?
Odpovedať
@beronsche nie nie, topánočky sú "čipkované" a vyzerajú tmavšie, mašlička je saténová.. však kukni do môjho albumu.. ozaj, a prečo sa pýtaš??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Peťka bola dva týždne v Prahe, tak o nej viem, prečo nechodila na net ale o Werke neviem nič... :( daj mi potom vedieť, či je v poriadku... ozaj ako si mala nakoniec vlásky na svadbe? :)
Odpovedať
@lucia3006 jasné, napíšem ako sa má.. o vláskoch som písala tu kúsok vyššie.. o 11:06 :-D
Odpovedať
@simcab pozrela som, ani to skoro nevidno.. Pytam sa, lebo na mojich topankach je taka mini maslicka z "kozenky" - taka len akoby snurka previazana cez dierky v topanke. Tak som sa rozhodla, ze si vyrobim paradne masle a cez tie dierky ich pripevnim na topanky. :-D Akurat, ze biela stuzka je velmi biela a kremova zase privelmi tmava a nic medzi tym neviem najst... 8-(
Odpovedať
@beronsche skús hľadať aj odtieň ecru.. aj takto zvyknú označovať maslovú.. ani biela ani béžová ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahaaa už som si všimla :) no však uvidím na foto, som zvedavá :)
Odpovedať
@beronsche dakujem pekne za podporu :-) to poznam aj ja si take veci viacej pametam ako text :-D ja si myslim ze to nebude vadit...vsak ich nebude vidiet...a kto o tom nevie ze su inej farby tak si to ani nevsimne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 joj tak to sme na tom rovnako, radšej zubárka :-) ale gyndu som si užila teraz až-až, nemocnica, potom kontroly...bŕ, dúfam, že také sa už nikdy opakovať nebude, to bola moja nočná mora :-( kvôli bábätku chodiť už bude iné, síce strach asi neprekonám nikdy poriadne, ale kvôli drobcovi to urobím, už chcem byť mamina :-N cez víkend sme maľovali, takže upratovanie hlavne a nejaké dekoračné veci na Veľkú noc som tvorila, plus som sa bavila s programami na zariaďovanie bytu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska takže si mala taký upratovací víkend, prípravy na veľkonočné sviatky :) ja som robila ešte minulý týžden výzdobu, víkend bol taký pracovný a včera sme boli u kamošky tak sme sa trošku vykecali, odreagovali... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?