Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche my mame 2 bedroom ale mame velke izby :) aj ked aj tretia izba by sa zisla :) mozno neskor kupime vacsie, zatial nam to musi stacit :) @ladyjh nam bude treba buduci rok malovat, tak si potom na teba spomeniem :) A aj my ideme tyzden pred svadbou domov autom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, no ja som povodne chcela vyberat saty s drahym, aj sme sa tak dohodli, ale nakoniec mi povedal, ze on chce byt prekvapeny, tak som bola s kamoskami :) niekedy sa ale musim zdrzat aby som mu neukazal fotku siat ;-) inak ja som prave doupratovala, tak uz konecne oddychujem :-D
Odpovedať
@nikol18 ahoj :-) ja som si práve dofarbila vlasy a idem žehliť šaty a košeľu, ešte musím drahému prišiť na sako gombíky.. zajtra ideme na svadbu, a ja budem ešte doobeda v robote :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeej, no tak sa dobre zabavte :)
Odpovedať
@nikol18 ďakujem pekne ;-)
Odpovedať
dobré ránko :-) ako ste víkendovali?? asi ste sa všetky niekde tárali, keďže ste internet ignorovali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dobré ránko ja som neignorovala, ale nikto sa neozýval, tak som ani neskúšala :-) my máme za sebou doma maľovku kuchyne, ešte chodba a fasáda, aby do svadby dom vyzeral dobre :-D
Odpovedať
@angieska ahoj :-) no pekne, že si takto skrášľujete domček :-) u nás sa ešte nič nedeje, a asi sa ani nebude, lebo nikto nemá snahu :-( tak ja sa na to tiež vyprdnem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no u nás sa nemaľovalo už asi aj 10 rokov, takže je to nutnosť... vnútro s mamkou v pohode vymaľujeme, horšie je tá fasáda, ale strýko sľúbil, že urobí, tak mu verím :-D
Odpovedať
@angieska u nás je ten problém, že ja nebývam doma, čiže jedine po víkendoch keby som chodila niečo robiť, a aj to som ešte každú sobotu v robote..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jaaaj, tak to hej, to sa skôr venuj Vášmu spoločnému domčeku ;-)
Odpovedať
aj u nas sa maluje, rodicia chcu mat vsetky izby farebne...a este sa predzahratka bude skraslovat do svadby... ja mam vikned na prd ]-( nespravila som skusku a som hotova z toho...a na svadbu ani len nepomyslim stale myslim len na skolu...mozno ked skonci rok tak uz v juni sa budem tesit ale teraz ani nie....neviem preco... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angieska no však to je to, že aj tu u svokrovcov je vždy čo robiť..
Odpovedať
@dracica6663 to ma mrzí drači.. kedy máš opravák??
Odpovedať
@simcab HM 30 aprila a 29 aprila mam inu skusku....Ide o to ze som vsetko vedela len som dostala okno a nevedela som ani vetu povedat :-( nenavidim ustne skusky ]-(
Odpovedať
@dracica6663 ach moja.. :-( budem držať silno palce, aby si to nabudúce zvládla!!! ;-)
Odpovedať
@simcab dakujem ti si velmiiii milaa ;-) v sobotu som bola hotova z toho ale uz je lepsie...ked som sa na to vyspala... :-) este 3 dni do prace a uz som doma... :-)
Odpovedať
@dracica6663 čo už máš od štvrtka dovolenku?? =-) či ako?? :-D ja ešte stále neviem, či náhodou aj v sobotu nepôjdem do roboty ]-(
Odpovedať
@simcab nie dnesok uz nepocitam....idem aj v stvrtok do prace...to je o nicom mozno nepojdes, dufam... mi ideme ,,svokre,, v nedelu a v pondeolk na navstevu mojej babke...a oznamenia nemozem tlacit lebo mame pokazenu v praci tlaciaren ]-( ]-( a tak to bude musiet dat im asi az v juli :-|
Odpovedať
@dracica6663 ďakujem, ja tiež dúúúfam.. ]-( chcela by som si v sobotu poupratovať, nemám ani okná umyté, ani nič 8-(
Odpovedať
@simcab ja som to spravila piatok ked som bola doma...a uz ich mam spinave ]-( blby vtaci ]-( 8-(
Odpovedať
@dracica6663 no tak ja na zadnej strane domu u myjem aj v piatok, ale okná do ulice radšej nie keďže je veľký sviatok :-N
Odpovedať
@simcab a v stvrtok prides neskoro domov??
Odpovedať
@dracica6663 o pol šiestej..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@simcab jaaj to uz je neskoro na umyvanie...to uz by sa ti ani nechcelo vsak
Odpovedať
@dracica6663 no jasné, že nechcelo.. ja večer už iba žehlím a vysávam :-D
Odpovedať
@simcab to vazne?? :-D
Odpovedať
@dracica6663 no tak viac - menej..
Odpovedať
@simcab kolko ste mali tych nauk?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?