Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 jasné, tak nech Ti všetky skúšky dobre dopadnú :) času na prípravy máš ešte dosť, to v pohode stíhaš :) ja som mala všetko vybavené behom mesiaca :) potom už iba také detaily :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mali sme dve hlavné torty - jedna trojposchodová, druhá v tvare hasičského auta, tretiu sme dostali od svadobných hostí ... a zjedla sa len jedna celá, ostatné sme ešte rozdelili potom s výslužkami, niečo sme si nechali domov... mali sme tri chody, prvý hlavný ako servírované jedlo, druhý bol vo forme švédskych stolov a tretí kapustnica... ale tie dva chody - strašne veľa toho nám zostalo... a to sme sa báli že jedla bude málo... a ešte sme to štyri dni dojedali, kopec jedla sme rozdali rodine a kolegom do práce...
Odpovedať
@lucia3006 ja som rozmyslala ze mi budeme mat dva chody...hlavne jedlo s polievkou a potom v noci asi prasiatko alebo svetske stoly este nevieme...to este sa musime dohodnut... nam povedali tety ze nam torty donesu mali by sme mat 4 torty a nasu hlavnu svadobnu...takze asi 5. to asi bude dost...potom tolko zakuskov nebudeme objednavat lebo sa to nedoje...a myslim ze ty co daleko cestuju nebudu chciet nosit zakusky v teple...lebo sa roztopia...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak to áno, vy máte svadbu v lete, tak by som volila skôr aj nejaký ovocný šalát na osvieženie, prípadne zmrzlinu... u nás tiež poostávali zákusky, ale len trošku... pojedli sa... ale my sme ešte nemali horúce počasie... :) tak to budete mať dosť, 5 toriet :) budete mať do výslužiek a do práce čo zobrať :) ja si myslím, že dva chody stačia, my sme mali ten tretí tak pre istotu, keby chcel ešte niekto jesť po polnoci... :) ale zase v lete sa toho moc nezje, skôr vypije, hlavne nejaké drinky, minerálky chladené...
Odpovedať
@lucia3006 hje to si aj ja myslim ze tolko sladkeho sa nebude jest ale drahy chce radcej viacej objednat pre istotu...hm..nerata s tymi tosrtami lebo to tiez nie je site ako povedali ze donesu ale na to sa spoliehat nemozme. Hm zmrzlina nie je zly napad...ale nebolo by to uz vela? ze ...by boli take zmrzlinove pohare..hm...neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak skúste zmrzlinu a menej zákuskov :) a nezabudnite na to ovocie, ja keď som bola na letnej svadbe, tak ovocie išlo na dračku... :) hlavne ananásy a melóny :) mňam... :)
Odpovedať
@lucia3006 hm...dobre dakujem za tipy
Odpovedať
Profilova fotka
My chceme mat jednu hlavnu svadobnu tortu, taku 3 poschodovu a potom minitorticky, rovnake ako torta len budu malicke ale vyzerat budu rovnako. Kazdy host teda dostane vlastnu tortu:) Len neviem ci ich budeme davat do vysluziek alebo kazdemu hostovi na oslave. Asi skor do vysluziek, uvidime:) A chody budeme mat 3. Len sa mi to zda take zvlastne, ze dostanu jedno teple jedlo a potom uz len nejake misy s reznami a salatom a takymi vecami. A potom kapustnicu. Ale zase davat dva riadne chody a potom este misy a kapustnicu to uz je moc.
Odpovedať
Profilova fotka
A torty budu este urcite aj nejake od hosti ale s tym sa neda moc pocitat, to pojde do vysluziek. Navyse bude este kopa ovocia a cokofontanka. Kolacov moc nechcem kupovat lebo sa to nepoje. Max 3 na osobu. Este bude aj nejake slane a ine priesmaky.
Odpovedať
@kacennnka kati, dodova sestra mala na svadbe švédske stoly teplé aj studené.. tzn rôzne šaláty, rezne, soté, ryžu, zemiaky.. a bolo to fakt super.. keby som mala ja takú klasickú svadbu, určite to riešim rovnako ako ona..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ibaze my svedske stoly mat nebudeme:D pretoze par clenov rodinky je proti tomu. Proste boja sa, ze by sa ludia hanbili a tak, takze sme to zamietli. Aj ked mne sa ten napad paci, ale niesom jedina kto do toho hovori. Proste budu mat nieco ako minisvedske stoly pred sebou na stole, to znamena nejake misy s reznami a sunkami, salatmi a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nemáš zač :) a ak môžem ešte poradiť, tak nezabudni si kúpiť balerínky, sú na nezaplatenie pri tancovaní... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kacennnka my sme pocitali 5 ks na osobu a do vysluzky 3 ks na osobu zakuskov ...ale mame tam este nejake rezervy...preistotu mozno zmenime pocet ks...aj tak sa mi to zda moc...neviem.svetske stoly mozu byt aj teple podla mna to nie je take divne...aspon si kazdy zoberei co chce... @simcab simi a ty aku svadbu budes mat ked si pisala ze eby som mala klasicku svadbu....hm?
Odpovedať
@kacennnka a čoho by sa ľudia hanbili?? nabrať si?? =-)
Odpovedať
@lucia3006 a ty si ich mala?? mala si moc vysoke topanky?? ja mam len jedny tie co mam v albume a to nie su vysoke neviem mozno maju cca 2 cm
Odpovedať
@dracica6663 my máme len mini svadbu, iba také posedenie s najbližšími - cca 20 ľudí..
Odpovedať
@simcab jaaaj aha... :-) ale to budete mat do rana nie?
Odpovedať
@dracica6663 nieeee čosi.. my chceme mať aj svadobnú noc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja som mala 5cm opätok a veľmi pohodlné botičky ale aj tak ... po celom dni ťa začnú bolieť nôžky asi aj keby si mala papučky ... a tie balerínky sú fakt skvelé, ani ich necítiš na nohe :) ja som strašne rada, že som si ich nakoniec kúpila...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my chceme na vysluzky tak 10-15 kusov na osobu, pre par mensi kartonik, pre rodinku vacsi karton. Ale u nas je zase taky zvyk, ze hostia nosia kolace a potom sa to v podstate prerozdeluje:) @simcab no ze by sa hanbili si ist nabrat a tak, ze kazdy sa potom pozera, kto si co zobral atd... a ze sa tam budu premavat s taniermi po miestnosti.
Odpovedať
@kacennnka no v našich končinách sú švédske stoly ešte zaujímavosťou.. :-D
Odpovedať
@simcab ahaa no vsak jasne :-D :-D :-D @lucia3006 tomu rozumiem nohy budu boliet tak ci tak...hm...mozno si kupim uvidim ci nejake najdem @kacennnka 10 -15 ks na osobu to nie je vela?? to si neviem predstavit kedy by tolko zjedli...po svadbe kazdy je prejedeny a uz mu zakusky nechutia jest...ale ked nebudu nejake kremove tak aj dlhsie vydrzia..asi..
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no u nas sa dava tak a na druhy den po svadbe pochuti kazdemu. Mne by bolo asi blbe poslat ludi s piatimi kolacikmi. Normalne bude mat mensia rodina mensi karton a vacsia (stvorclenna) za vacsi kartonik do ktoreho sa zmesti tak 50 kolacikov.
Odpovedať
Profilova fotka
dokonca aj ludom c neboli na svadbe sa u nas tak dava, trebars susedovcom zo 15 kolacikov a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ale je to vec zvyku a kazdeho osobna zalezitost.
Odpovedať
@kacennnka 50??? tak to je podľa mňa fakt veľa.. však toľko pečieme na vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no, mozno je to aj vela, tolko sa zmestilo do kartonu ale mensich rezov ked sme sli na oslavu. No ved uvidime. Ale urcite ich budeme davat do vysluziek min 10 na osobu. Ked mi donesu hostia za karton kolacov tak sa im patri podobne mnozstvo aj dat do vysluzky.
Odpovedať
@kacennnka aj ja prídem na kolááááááááááááče x-) x-) joj, ak budú také fajné ako tie, čo si mi priniesla, tak dúfam, že ma príjmeš na návštevu ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no jasne, s tebou pocitam, ze ma prides pozret:)) Idete aj vy od nej objednavat ci nie?
Odpovedať
@kacennnka to som rada :-) :-) ja koláče neriešim, obuli sa do toho svadobné mamy, tak nech sa starajú.. svokra tá už vymýšľa, čo ide piecť, aj hlavnú tortu chce robiť ona, tak nech robí.. moja mamka zas vyratúva tomu dať tomu dať, tak nech ráta.. už som rezignovala čo sa týka koláčov :-D hlavne nech mám dostatok venčekov, ostatné ma netrápi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?