Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@wera.g zlatko, mne sa tie šaty páčia, no ide o to, že už som ťa "videla" v tých pôvodných ako nevestu.. tak preto.. a ja sa smejem, lebo som povedala, že ak by som bola tehotná a do šiat by som sa nevtrepala, tak svadbu zruším :-D vieš, ja sa môžem vydať iba v tých.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g werus toto je moja svagrinka - vtedy v piatom mesiaci - a nebolo to vobec vidno, takze podla mna sa vojdes do tvojich saticiek...tie su zatial najkrajsie:)) a ako simca hovori, ty v nich budes uuuzasna http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @petkaa28 - babyyyy jaaaaaj ked ja tie moje satky chcem :-D aj som povedala cca pred rokom, ze v inych sa nevydam :-D ale tak ide mi hlavne o pohodlie mimi teraz, ak by som sa aj ako tak vtrepala, tak to bude asi na fest a uff, to nechcem, napapam sa a bude mi zle? :-( tak preto volim radsej variantu, ze by som mala ine, hoci nie moje vysnene :-) Peti, krasna svagrinka nevesticka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi skús sa potom opýtať, oni ti budú vedieť poradiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri a ty nemas tie satky na snurovacku, ze by sa trosicku povolili okolo bruska, ved si tusim spominala, ze ich aj tak treba zuzit, ci sa mi zda.. Mne tie tvoje satky tak k tebe sedia, ze si ta v inych ani neviem predstavit, ale urcite budes krasna aj v tych druhych... A povedzme si uprimne, ty by si bola krasna aj v obycajnom vreci ;-) ;-)
Odpovedať
@bybi vystihla si to ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g jeeeeej tie sú nádhernééééé :) dobre si si vybrala - budeš krásna nevestička :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 mne ho zobrali a dala mi iba papier, vodičák som si zatiaľ ani nemenila... uvidím kedy sa mi bude chcieť lebo ja aj tak nejazdím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka rýchlo sa nám uzdrav :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ty si také zlatíčko až sa ma zase chytila uplakaná chvíľka :-D x-) ďakujem moc za kompliment x-) :-N bohužiaľ nemám, moje šatky sú na zips a gombíčky, aj som sa informovala či by sa nedali na šnurovačku prerobiť, ale vieš si predstaviť ako by to asi vyzeralo - hore stiahnuté a dole rozšírené, úplne naopak :-( ale nejde to ani prerobiť, teda uvidím či sa zmestím, alebo využijem tie druhé šatky... alebo si dám oboje :-D @lucia3006 ďakujem moc moc moc x-) také rozprávkové, a ešte rozmýšľam, že na fotenie by som si dala ružovú stuhu, že by to mohlo tiež fajn vyzerať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky neviete nahodou kde sa daju zohnať penové ružové ružičky? také nejaké stredne veľké :-) totiž chceme ich do mašlí na stoličky, ale čo nám budú výzdobu robiť, to nikde nemôžu zohnať :-( že nemajú pekné farby a ani veľkosti :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g tak to by bolo krásne, ty budeš mať tuším hnedoružovú výzdobu? dobre si to pamätám? tak tá ružová stužka by sa ti tam veľmi hodila si myslím... :) jeeej budeš krásnučká, už sa veľmi teším na fotečky ... :) a čo ostatné, už máš všetko pripravené?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g skús pozrieť toto : http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peti aj ja ti prajem skore uzdravenie ;-) citam nerychlo a preskakujem dolezite veci... ]-( @wera.g Weri neboj, budes krasna x-) Ci uz v tych alebo tych satkach x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 úplne super si pamätáš :-) lebo tá stužka sa dá dať aj dole, tak som rozmýšľala, že by som ju na fotení aj vymenila :-) ty si poklaaad, ďakujem moc x-) ale čo o mne, ty si bola nádherná nevestička, úplne rozžiarená, krásna vysmiata ! rada sa k vašim foto vraciam :-) A prípravy? No konečne sme v sobotu zohnali drahému botičky, úúúplne že najsamkrajšie na svete :-D také total tmavo hnedé, kožené, krásne mu sedia.. Tak som sa vytešovala, že už aj toto máme :-) Kytičku pôjdeme zajednať budúcu sobotu, stále ma láka aj taká tá tráva namiesto "rukoväte" na kytici, a na spodku perličky - ale neviem si živo predstaviť dať kytku do vázy, nikam... tak neviem mám im dať 3 kytičky čo sa mi páčia a mám sa nechať prekvapiť, tak už sa neviem dočkať čo vykúzlia, oni robia tak krásne kytice, veľmi sa teším ! :-) A inak nič nemáme nové za svadbu - postupne pozývame hostí, počty výslužiek musíme doriešiť a taaaak... akosi to flákame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri, saty su krasne, ja som ta v druhych nevidela, takze neporovnavam, ale tieto ti urcite pojdu a male sa moze kludne blaznit, miesta tam ma habadej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ďakujeeeeeeeeeeeeem veľmi pekne, no veru po tých prípravách som si to užívala, aj keď ráno bol strašný stres ... potom ešte budú profi fotky, tie nám fotograf dodá maximálne tak do 4týždnov, potom ešte aj kameraman fotil na hostine... toto je teda len malá časť z nich :) jeeeej supeeer, tak už máte topánky pre ženícha :) keď už spomínaš kytičku, tak tá moja bola malinká a guľatá ale ťažká - normálne ma z nej ruka bolela chichi :) neboooj, ešte máte dosť času všetko do detailov zabezpečiť ... ja som mala na celú svadbu necelé tri mesiace a v pohode sa všetko stíhalo, mesiac pred som už ani nemala čo robiť :) a ty si šikulkaa, tak to určite zvládneš a svadba výjde presne podľa tvojich predstáv... jaaaaj tak sa teším na teba aj na ostatné kočky aké budete krásne nevestičky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @wera.g bybi dakujem :) a mas uuuplnu pravdu co sa wery tyka...ona sa moze aj vo vreci vydavat :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Peťka máš pravdu, ty s Werou budete krásne nevestičky aj keby ste sa vo vreci vydávali :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mna simca tak nakazila, ze som si dnes spravila na modromkonikovi fotoalbum, co by sme chceli pre krpca :D uz len na neho "zamiesit" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 lucka dakujem:) ja sa len desim nasich foto s rodinou a tak....budem hrozna zirafa popri ostatnych.....
Odpovedať
@petkaa28 vytvorenie albumu je správny krok! ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nieco na zasmiatie - zabudla som o kolkej mame obrad :D, nastastie mi v pezinku robi kamaratka na mu, tak som ju poprosila, ci sa nejde spytat na matriku :D tak tam nabehla, teta jej potvrdila, ze o 16:00 a hovori jej: jaaaaj, to je ta nevesta co chce byt 15 min pred obradom schovana??? :D mame tu poznamku, ze nevestu treba schovat :D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak tak ;-)
Odpovedať
@wera.g weruš, toto je album mojej kamarátky, ktorá sa vydávala v cca 5-6 mesiaci, mala už viditeľné bruško, no šatky nemala nejaké že veľké/voľné.. ja si myslím, že tie tvoje by sa tiež dali upraviť.. http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mon...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ďakujem moc moc :-) veď to sa mi na nich páči, že sú v brušku také voľné, že malé nič nebude tlačiť :-) A v pôvodných šatkách ma nikto nevidel, v salóne mi foto nedovolili spraviť a kamoška u ktorej ich mám mi taktiež foto v nich nedovolila :-D Ale keď tam pôjdem nabudúce, možno ju ukecám :-D pôvodne mám tieto - http://pics.classifieds.weddingbee.co... @lucia3006 - a čože ráno taký stres? - nestíhali ste? :-N ale fakt krásna nevestička si bola, už sa teším moc na profi fotky, daj potom info keď budú :-) fakt bola kytička taká ťažká? ale veľmi pekná, aj tie farby, úúúúplne super :-) Fíha, no za 3 mesiace ja by som nepostíhala, už teraz máme problém a to už je väčšina za nami :-D Najhoršie som na tom s programom, ktorý musíme spraviť... a také tie zoznamy kto čo má robiť.. aby sa na nič nezabudlo... keď ja si teraz neviem na všetko spomenúť :-D nie to ešte dať to na papier :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 aleeee nie, môžeš byť pyšná na to, že si vysoká a máš supeeer postavičku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 @petkaa28 baby nepreháňajte, aby som do svadby nepribrala tak, že ma ženích nespozná :-D :-D ale ste zlatíčka x-) A Peťka ty budeš úúúúúúplne nááádhernáááááá, a čo aspoň ťa na fotkách bude vidieť ;-) x-) mňa zase vidno nebude vôbec :-D @petkaa28 - a ja na koňovi ešte album nemám, mne sa viac páči tu :-D :-D hoci stále tam čumím a porovnávam moje brucho s maminami čo tam fotky dávajú, a hlavne pozerám na fotky s titulom 17 TT :-D :-D :-D jeeej a som aj zabudla, moja mamina drobčekovi ponožtičky náááádhernéééé kúpila :-D také sú krásne malééé... ale aj tak nechápem ako sa taký človek zo mňa dostane von :-D :-D :-D A sme kúpili v sobotu knižku - Môj macík - to bola moja najobľúbenejšia, keď som bola malá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ráno stres lebo kaderníčka a vizážistka v jednej osobe, ktorá mala aj moje svadobné šaty meškala dve hodiny... tak už som sa bála že sa budem vydávať nahá a nenalíčená a neučesaná, naštastie je šikovná a všetko sme stihli ... aj fotenie ... potom už išlo všetko ako po masle ... :) ja som si takéto zoznamy ani nerobila, iba som povedala mamine aby dohliadla na to, že nech kolegovci dostanú výslužky po obrade a bratrancovú priateľku som požiadala, aby mi pomohla s kvetmi, keď mi budú gratulovať ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g neboooj moja, ty máš takú postavičku, že na teba to vôbec nebude vidieť ... si chudučká takže ti akurát trošku bruško narastie ale to až trošku neskôr ... :) a už viete aj pohlavie? lebo ja sa v tomto vôbec nevyznám, kedy sa to už dá zistiť, mala by som asi začať študovať, nech sa na to aj ja pripravím :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?