Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
inak nové nič nie.. :-.
Odpovedať
ach, ženy moje.. od zajtra do piatku nekomunikujeme :-x ;-(
Odpovedať
Simi, kto s kym nekomunikuje? Ty s nami??? :-o
Odpovedať
všetky spolu, deni.. idú prerábať stránku, tak bude nefunkčná :-(
Odpovedať
Cozee? To som nevedela. Takze budu novoty? Hmm...az do piatku? To je dlho ]-(
Odpovedať
tak to teda je.. kurnik, ja neviem čo budem v tej robote robiť :-N
Odpovedať
:-D no veru, 4 dni je az-az. A pocuj, ake saticky si to ides dat sit?
Odpovedať
podľa pronovias trueno - mám ich aj v albume.. ale naživo sú oveľa krajšie ako na tých fotkách
Odpovedať
jaj, ano, uz viem :-) Ano, suhlasim. Aj ja som sa presvedcila, ze vela saticiek je v skutocnosti ooovel, ovela krajsich ako na obrazku. ;-)
Odpovedať
ach, len som zvedavá ako budem spávať, kým nebudú doma.. že to vraj bude trvať cca 9 týždňov =-) aaaaach
Odpovedať
Uuuu, tak to hej |-| Tazko, tazko, ked budes vediet, ze sa siju a treba tak dlho cakat ;-) Ale neboooj, to zbehne velmi rychlo ;-) a budes ich mat uz doma. Potom az do svadby sa budes na ne katdy den pozerat, vsak? ;-)
Odpovedať
jooj, aj naťahovať ich budem! x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D no to ti verim...ja sa tiez uz neviem dockat, kedy ich znova obleciem ;-)
Odpovedať
ozaj, koľko budeš za ne platiť, ak sa môžem spýtať??
Odpovedať
Nooo...doooost :-S Ale chcela som ich. 490 ecka... ]-(
Odpovedať
no pre pána.. už nech sa poserú s tými peniazmi ]-(
Odpovedať
No povedz :-S Zarabaju pekne na tych satach. Ale to este uvidim. Zalohu som dala 100 eura, ale mozno ked bude nova kolekcia, zmenim za nejake ine a mozno aj lacnejsie, ked sa mi nieco zapaci. Ale zatial su to pre mna tie NAJ saticky...
Odpovedať
a nie sú tieto z novej kolekcie???
Odpovedať
hm, no ano, ale este im dojde niekolko modelov vo februari - marci .... :-)
Odpovedať
Inak, baby....neviem ci ste si vsimli, ale kwetinka tu na MS uz veeelmi dlho nebola a ani na facebooku uz akosi neexistuje. Nevie niekto, co sa vlatne stalo? :-o :-o :-o
Odpovedať
deni, ja som si to všimla.. a je to vlastne reálna osoba??? =-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna si zase len zmenila nik
Odpovedať
misi - ale ona si nick uz raz zmenila a dala nam vediet. A teraz zmizla bez vsetkeho. simca - no ja uz fakt neviem. Ale mala zasnubne fotky na FB, tak neviem. Nechapem.
Odpovedať
no však ale napr. na fb som ju už nenašla.. =-)
Odpovedať
Nooo, ona nie ze nas vymazala z priatelov, ona tam vobec nie je... ]-( Uz ma taketo spravanie hneva. Preco tu nemozu chodit len normalne realne nevesty a nie vzdy sa tu musi objavit niekto, co to kazi....
Odpovedať
no však práve, tak som to myslela.. vieš, deni, to máš všade, na každom fóre takéto osoby podivné.. a až keď sa objavia svadobné fotky, istotne vieš, že tá akoženevesta je naozaj nevesta :-D
Odpovedať
Asi tak 8-) Teraz mam cakat na koniec buduceho roku, aby som videla ktora z vas bola realna? :-D
Odpovedať
diovky moje, idem ja už spať.. bude mi smutno za vami :-( ale každopádne vám prajem pekný týždeň a dúfam, že sa spojíme cez fb.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak cakat, nic ine nam neostava
Odpovedať
Simca - tak dobru noc. Uvidime sa cez vikend. Alebo FB, jasne...tak pa ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?