Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Bambi - blahozelam k satickam!! Krasne si si vybrala! :-) Ja uz konecne pojdem skusat o 2 tyzdne... strasne sa tesim!!! Kwetinka na FB stale je a ma tam aj zasnubne fotky. ;-) Inak, nejak ten fb blbne v poslednom case, nezda sa vam?
Odpovedať
Bero - tu si? :-) Dakujem. A kde ides skusat saticky? Uz je nacase, nie? :-) Kde je kwetinka? Ja ju na FB nemam... ]-( Velmi na FB sice nechodim, tak som si to blbnutie nevsimla 8-)
Odpovedať
bambi - no ved prave, uz je nacase.. ;-) Len nech tu uz nesnezi, lebo ked mi zrusia let, tak sa psychicky zrutim.. :-D :-D Chystam sa pochodit SNV, Presov a Kosice.. uvidim ako to bude vychadzat casovo... A este chcem ist do Sp. Belej - jedna nevesticka mala odial saty a boli nadherne a za supeer cenu...
Odpovedať
A stale tam snezii??? :-) Je to krasne, ale v niektorych pripadoch si clovek praje, aby uz prestalo, to chapem. JA toho snehu som uz akosi tiez "presytena" a to este neboli Vianoce. :-D O Spisskej Belej som pocula aj dobre, aj zlee reci...no osobne som tam nebola. Ale urcite, pochodit treba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuu baby, dnes som bola po 100 rokoch v Trnave a nasla som tam krasny naramok na svadbu :) taku mam radost :) foto v albume :)
Odpovedať
nie, uz nesnezi, ale ked zacne, bude pruser.. :-D :-D A ktory salon sa tebe najviac pozdaval?
Odpovedať
petka - krasny je!!!!
Odpovedať
Peti - nadherny naramok x-) videla som ho akurat na FB v tvojom albume. Kraasny. Bero - bola som len u nas v SL a v KE - MS. Takze jednoznacne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, tak som vas este stihla :-) A kwetinku mam aj ja na FB a viemze sa tu s nou aj niektora nevesticka stretla, takze kwetinka stale existuje. Myslim ze momentalne trosku cestuje, tak asi len nema cas na net :-)
Odpovedať
ahojte babule :-) no som milo prekvapená, že stránka stále funguje.. :-) ktovie kedy a ako to idú prerábať =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno vypnu az ked sa zobudia a zacnu na tom pracovat :-D Jaj, ja sa uz tak strasne tesim na Vianoce, asi najviac za posledne roky co sme prec. Ale to hlavne kvoli Zarke, uz to vnima a neviem sa dockat, ked bude darceky otvarat, ze ako sa bude tesit x-) x-) x-) Ona je taky tesko, ze ona sa strasne aj z ponoziek vie tesit, tak som zvedava co bude robit pri tolkych darcekoch x-) x-) x-)
Odpovedať
dobre ranko,preco je pisane ze bude vypnute MS ked tu teraz sme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte :-) Som rada, ze to tu este zatial funguje. Takze kwetinka je na FB, hej? No tak dobre vediet....mna si potom z priatelov odstranila...
Odpovedať
ja tiez moc na FB nechodim len tak nakuknem a idem prec :-) ale vsak ona spominala ze ma vela prace s bakalarkou asi sa aj uci a tak...
Odpovedať
bambulka, asi si jej protirečila s niečím.. :-N ]-( mne najskôr poslala meno, že si ju mám pridať a potom sme sa niečo riešili a môj názor sa jej nepáčil, tak mi žiadosť odmietla.. :-o
Odpovedať
juuuj, dievčatá, mňa včera zas tak chytila myšlienka na bábätko.. x-) ja sa ani nedočkám toho augusta.. |-|
Odpovedať
draci - ved ja chapem, ze ma toho vela, nic proti tomu, ale preto si ma odstranit z priatelov? :-D simca - no urcite preto. A to ked medzi nami "nieco" bolo, tak to nebolo protirecenie, ale kazdy tu vyjadri svoj nazor predsa, mame na to pravo :-N Ale takto to riesit? Nevravim, ze ma to trapi, ale je to podla mna divne. Clovek musi byt pripraveny na to, ze nie kazdy s nim bude suhlasit. Ale nech sa paci..... :-)
Odpovedať
vieš čo, mne sa nepáčilo napr. ani to, že ak som nemala názor rovnaký ako ona, tak potom keď sa lúčila, vymenovala len tých, ktorí jej išli po srsti.. vieš, napr. tak ja sa lúčim, ahoj ladyjh, bybi, drači.. (to bol flen príklad).. vieš, mňa tam nespomenula.. ako aj mne je to jedno, ale predsa tu komunikujeme všetky spolu, nie?? ]-(
Odpovedať
no, ano, ona to takto riesila ]-( Ale ked to povazuje za spravne, tak moze tak dalej. Ja som rada, ze tu mam s kym pokecat a poradit sa. A nie s jednou som si vymenila nazor a po chvili bolo vsetko o.k. Treba sa vediet k tomu postavit... a to asi nedokaze kazdy. ;-) Aby ste si nemysleli, nemam proti nej nic, ale....prekvapila ma.
Odpovedať
však nemôžme mať proti nej nič keď ju ani nepoznáme.. len ani mne sa nepáči ten štýl komunikácie..
Odpovedať
hm tak to netusim ani ci mna ma nepozerala som...hm co uz ale nie je to spravne kazdy ma svoj nazor na nieco a nemozme nutit nazory svoje inym
Odpovedať
jeeeemine, čo som ja urobila :-D som chcela skúsiť vytvoriť súkromnú tému - pre nás budúce mamičky na modrom koníkovi, a už som ju aj vytvorila :-D no devy moje, tak už máme aj mamičkovskú tému x-)
Odpovedať
simca - :-D ty si podarena. A ako znie nasa tema? Cize pre nas planujuce buduce mamicky, hej?
Odpovedať
simi :-D no ty si ale rychla este nie sme ani manzelky :-D
Odpovedať
Volá sa Budúce mamičky nevestičky z r.2011 dosť trapas :-p ale však som to chcela len skúsiť :-D ak nás vypnú, tak šup šup na koníka! musíte ma tam požiadať, aby som vás pridala do skupiny, ak na niekoho zabudnem.. teda ak tam cchete byť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
A ja sa tam mozem pridat, aj ked nie som planovacia mamicka??? :-N Ale moja kamoska vcera bola na prvom ultrazvuku a cakaju babatko a vsetko je v poriadku, tak som sa velmi tesila, lebo nedavno o babo prisli, mala mimomaternicove tehu :-( Tak som veeelmi rada, ze su ok :-) A uz su v 10tt x-)
Odpovedať
bybi, pravdaže sa môžeš aj ty! však ty máš k tomu čo najviac povedať! ;-)
Odpovedať
ja nemozem lebo v praci na tu stranku nemozem ist :-(
Odpovedať
drači, máte zablokovaného koníka?? a na svadbu sa ti dá?? =-)
Odpovedať
Jeej, takze ja tam mam uz pristup ;-) No super simca.... sikulka. A preco by nas mali vypnut?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?