Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate?my sme boli u nasich aj v nitre sme boli v kine na socialna siet bolo to dobre ;-) a tak sme si spravili pekny vecer po dlhsom case bez Emmušky ..aj to obcas treba ;-) a bola som si skusat dalsie satky sadli mi ako riťulka na serbliik ale este hladam dalej predsa len :-D mame dalsie navrhy oznamka hodim ich sem ked upravim adresu a skutocne mena vo photoshope :-D :-D aj foto v satkach hodim do podelka stihnem zajtra ide drahy prec menit na auticku rozvody tak budem mat cas dufam :-D :-D krasny piatkovy vecer a este krajsi viikend baby x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, tak sme boli dve originálne :-D ale ako hovoríš, čo by sme pre našich miláčikov neurobili? :-) Noo zajtra ide Tomi do práce, teda budem upratovať o dušu a potom veľa oddychovať a v nedeľu ideme gratulovať dedkovi a dedko s babičkou bude gratulovať Tomimu :-) Hehe, no to ja by som pri nej potom zaspala - ja po pol poháriku vínka zaspávam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko ahoooj :-) jeeeej tak už sa teším na fotočky v šatkách, som zvedavá :-) a čože hľadáš ďalej? - ani jedny neboli tie pravé? :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak sa hlásim už vyspatá.. ale mám pocit, že o chvíľu zaspím zas :-N cítim sa ako taký motýľ |-|
Odpovedať
Ahojte! Ja strasne nechcem mat ziadne flase na stoloch na zaciatku... Tak s nealkom som to vymyslela tak, ze budem mat dzbany s cistou vodou, ladom, platkami citrona a matovymi listkami na stoloch. Len potom neviem ako to urobit - ci dat mineralky a sladene vody na stol vedla, nech si kazdy vezne, ci ako... A ako s vinom a alko, to tiez este neviem.. Musim este porozmyslat... :-) Krasny vikend vsetkym!!!!!
Odpovedať
Simi skore uzdravenie prajem!!
Odpovedať
ďakujem pekne, beron :-)
Odpovedať
kde ste všetky???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu :-)
Odpovedať
no chvalabohu od rána :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D mám riadnu absenciu čo? :-D
Odpovedať
všetky máte!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja teda hoci som tu? =-) :-D
Odpovedať
no pravdaže! ale ty máš len pol dňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, ako sa mate? :-)
Odpovedať
ahoj :-) no ja som doma chorá len druhý deň a už som nervná čo mám robiť.. chcem skúšať navrhnúť oznamko, ale nefunguje mi corel ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda ty si sikovna. mne by ani corel nepomohol kedze v nom neviem robit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sinov, dlho som ťa tu nevidela, čo máš nového? :-) simi a čo už ti je lepšie? asi hej, keď nám absencie chceš dávať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj wera, od stvrtka som teta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej gratulujem šťastným rodičom a tetuške samozrejme :-) dievčatko, či chlapček? :-) moja mama dnes mala milý komentár keď sme stretli mamičku v kočíku, že kedy ona bude takto naše bábätko kočíkovať, že by už chcela aj babkou byť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme. dievcatko je to. zajtra ju idem kuknut :-) ach ti rodicia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj wera, nemozes mi poslat navod na vyrobu pierok? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
že mamičku v kočíku, to čo som napísala panebože ! :-D :-D :-D mamičku s kočíkom som myslela :-D :-D jeeej, to si viem predstaviť ako sa tešíte, ja som jedináčik, ja nebudem mať komu byť teta :-/
Odpovedať
Profilova fotka
nevadiiii som to pochopila :-) tak my sme mali tento rok bohatu urodu. pred mesiacom porodila draheho sestra a teraz zase moja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj tak to je super, teraz ste už na rade vy, no nie? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak sa buduci mesiac do toho pustime a uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a šatky už máš svadobné? - aby si sa do šiat potom zmestila :-) mňa len to odrzádza, inak by sme už niečo poriešili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si saty budem poziciavat. idem koncom tohto mesiaca daco vybrat. prinajhorsom potom vymenim za iny model ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no keď požičiavať, tak to hej, poprípade vymeníš :-) my čakáme do januára, potom uvidíme - 4 mesiac sa mi do šatičiek zmestí, pokiaľ by sa nejednalo o dvojičky :-D a už máš nejakú predstavu aké šatky by si chcela? :-) ja som dnes bola v MA vo Veronike, budú nám asi robiť výzdobu, tak sme tam s mamou šli pozrieť a popýtať sa čo a ako... mali tam krááásnu svadobnú kabelku, úplne k mojim šatám sa hodila, ale nebola čisto biela, ale krémová :-( tak hľadám ďalej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiiha ty uz mas tusim skoro vsetko vybavene. sikulka si :-) hej, ked bude treba tak vymenim. a okrem toho ktovie kolko nam potrva kym sa zadari, ze? predstavu nemam. paci sa mi kadeco, ale aspon potom nebudem sklamana, keby sa mi nieco nebude hodit. sa bojim, ze ked sa upnem na jedny, tak urcite v nich budem vyzerat ako strasidlo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?