Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bybi a ako ze pochvalovala?? to ako boli lenivi a malo pili ci.....??
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ze sa tak nespili, lebo boli lenivi si tam prejst, tak pili co bolo na stoloch, teda vino :-D
Odpovedať
hihi toto je vyborne dobry napad
Odpovedať
bybi ;-) tak túto výhodu som v tom nevidela :-)) ale je to perfiš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbor súúúúhlasím úplne ! :-) bybi - my budeme mať biele a červené víno, čapované pivo, vodku, hrušku, a asi fernet a ešte som prehovorila prevádzkara aby nám dovolil 2-3 fľaše domáceho páleného, tzv jankovice so sebou vziať :-) inak s tým stolom ako hovoríš, to je super nápad :-) ja som zase počula, že je super aj keď časník nalieva - dlhšie to trvá, teda menej objednávajú, než keď to majú po ruke a môžu si naliať koľko len chcú :-D lebo ako poznám niektorých ľudí, keď raz nájdu ten stolík, tak sa od neho nepohnú kým nezmizne posledná fľaša 8-(
Odpovedať
weri to dufam e nie...to by sa dobre spili a ked je clovek napity nie je to dobre ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
este treba ten stolik dat aj trosku od tanecneho parketu potom asi, aby to nemali blizsie k tomu stoliku ako ku hlavnym stolom :-D Ja sa na to este spytam sestry, mna to ani nenapadlo, ale celkom sa mi to pozdava... Takto sa ludia dostanu k tvdemu najskor az po prvom jedle :-D inak ten casnik tiez nie je zly napad, ale my taku moznost asi mat nebudeme...
Odpovedať
no ten casnik..to by asi ludom vadilo...a stale on by musel obsluhovat by sa nabehal..to radcej nech si kazdy naleje ako chce
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka alkoholu, tak my uz mame nakupene. budeme mat vinko cervene a biele, fernet citrus, vodka, konak a este kupime nejaku hrusku a dake amaretto alebo co. proste nejaky liker pre zeny.
Odpovedať
katka to uz tak skoro mate kupene??
Odpovedať
Profilova fotka
draci ano, hovorilo sa, ze alko ma po novom roku zdrazet, tak sme nakupili... sak sa to neskazi...aj ked na druhej strane... kupili sme 48 flias vina a uz je len 40:D postupne sa z neho popija :D
Odpovedať
ahojte babule.. tak sa hlásim aj ja.. z domu z postele.. som chorá :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simonka, moja a co ti je?
Odpovedať
mám zápal močových ciest.. |-|
Odpovedať
simi fuhhha to mi je luto ;-( katka hej?? no to sa hovori o vsetkom ze bude drahe...strasne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby supis tipy, aj ja to tak spravim zo stolom. Este by ma zaujimalo, ako budete odrziavat biele vinko studene celu noc.......... Simi, skore uzdravenie :-N
Odpovedať
ďakujem, babule.. idem si ľahnúť, lebo mi je na figu.. :-(
Odpovedať
ladyjh..zase nie je moc dobre ladove pit ked clovek bude tancovat a bude spoteny...tak..vsak az take teple to vino nemoze byt ak pred tym bude v chladnicke
Odpovedať
Profilova fotka
simcab skoré uzdravenie prajem, hlavne veľa čajíku pi a odpočívaj, nech si čoskoro zdravá :-) lady no myslím, že bude v chlade a budú ho čašníci dopĺňať na stoly ako sa bude míňať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si viem tych nasich anglickych hosti predstavit, ako budu pit teple biele vino........... ved bude chutit ako cik cik ;-) Aj ked bude v chladnicke sa chladit mesiac dopredu, za 2-3 hodiny bude znova teple. Mas pravdu vierka, musis si to este upresnit v restike. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D povieš že slovenská špecialita :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslis ze by mi to preslo? ;-) Ma budu otravovat, nech zozeniem lad........... a to budem jedina, ktora vie aj po slovensky aj po anglicky! tak sa snazim, aby nikto nemal nijaku pripomienku a aby ma neotravovali........... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz aj teraz ma svokra otravuje vieri, any by si neuverila. nic nieje schopna sama spravit - hotel rezervovat, letenku ani nehovorim.......... este aj pre rodinu organizuje. strach.
Odpovedať
ked si jedina co vie dva jazyky tak ako sa budu medzi sebou rozpravat? to bude ale sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude tam anglicky hovoriaci starejsi. a nas bude okolo 10, anglicanov okolo 50. takze budu 2 tabory, a ked bude trocha popite, tak moj snubenec a tatino sa budu vediet dohovorit - to su taki majstri :-D
Odpovedať
:-D no to bude paradaaa
Odpovedať
Profilova fotka
juj no to hej Jani, keď tam budeš jediná viacjazyčná, tak radšej dotazom predchádzať :-) Aaaaalebo spraviť vtipný slovník pre nich, také vety aké by mohli potrebovať v angličtine do slovenčiny - prosím si ľad, kde sú toalety,.... a taaak - aspoň bude sranda keď sa budú snažiť dohovoriť po slovensky :-D to so svokrou ma mrzí, potom máš toho ešte viac než keby si si to sama spravila :-/ inak hlúpa otázka, viem, ale keď slovákov bude 10 a angličanov 50 - nebolo jednoduchšie organizovať svadbičku tam? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jej vieri, super napad! Dam im tam karticky na stol s tymi frazami :-D to sa mi velmi paci! ;-) Bolo, jasnacka. len to vysvetli mojmu! On bol na svadbe mojho bracha a neda na slovenske svadby odvtedy. Tu v UK su take suche svadby, bez tradicii, len do polnoci, lebo nikde nemaju licencie na dlhsie........... A ked to mame na SK tak to bude a polku lacnejsie ako v UK. Keby to bolo na mne, ja idem na matriku alebo do kostola s najblizsou rodinou a potom urobim party....... ale ked to nieje len na mne.............. A svokra si vydobila tolko ludi tym, ze ona ich tam bude mat a hotovo, a za nich aj zaplati. na jednej strane je aj rozumiem, ved zeni najstarsieho syna.......... Ale bude to stat za to! Dufam............ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo som rada že som pomohla :-) niekedy sa zadarí :-D Hehe, no ja sa mu ani nedivím, čo poznám ľudí, čo mali možnosť byť na zahraničnej a na slovenskej svadbe tvrdia že slovenská je omnoho lepšia :-D Inak presne ako ty, mne by stačilo ísť do kostola, vziať a odletieť niekam ďalekooo.. Alebo ísť niekam ďalekooo a tam sa vziať :-) Ale aj môj drahý veľmi chce svadbu takú typickú slovenskú, zabaviť sa a vyblázniť sa s kamarátmi a rodinou... Hehe, kto by to bol povedal, nie? - väčšinou všetci hovoria, že to tak chcú baby, nie chlapi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bol moj originalny plan - mat exoticku svadbu hned so svadobnou cestou :-N 8-) Ale co by sme neurobili pre tie nase polovicky? Co mas na plane tento vikend? Ja idem kupit nejake vinko......... aby mi esej rychlejsie utekala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?