Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
inak sa mám celkom fajn.. len som sa dnes trochu naštvala alebo ako to mám nazvať.. som sa dozvedela, že jeden pár z našej partie chystá svadbu na apríl.. myslela som si, že my budeme prví =-) |-| trošku som sklamaná.. koláčiky boli bohovské!! x-) :-p tá kvázi marlenka bola úžasná, aj ten druhý bol super.. no to musel byť fakt úžas tá cesta.. nezávidím.. to už len auto kúpiť a fičať si vlastným tempom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, simca, dik za ip. Dnes som bola na kontrole so stitkou, zajtra mam vysledky z krvi, mam ju celu zozratu, ale aj tak si vybavujem lepsie vysetrenia v Lubochni. Sestricka je po operacii, dopadlo to dobre, prezreli celu maternicu, pri operacke bola nasa suseda byvala, ona je gynekologicka, takze mame info z prvej ruky. Aj vajecniky su priechodne, tak babu nestoji nic v ceste.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj to by bolo riesenie, ale naco by nam zatial bolo?Po Brne na aute jazdit nieje vyhra, same zapchy a tak, MHD vyjde aj lacnejsie. navyse by sme museli platit za postku a tak. Raz za mesiac co ideme domov to prezijeme aj takto.:D auticko kupime ked sa vratime na slovensko
Odpovedať
Profilova fotka
Jej zuzik to su super spravicky, tak prajem aby sa sestricka uz rychlo zotavila :-)
Odpovedať
zuzik, nemáš zač :-) teším sa, že sestrička je v poriadku :-) a prajem rýchle otehotnenie!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby, zajtra ju pojdeme kuknut, ideme s malou k zubarovi, som zvjedaf ako to mala zvladne. Bybi, krasne boticky, nieco take zhanam aj ja, aj v ciernom, vsade maju vycackane, v piatok ideme do ba, tak ak vyjde cas, tak pojdem popozerat.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik myslim ze ich maju aj v ciernom... Mne sa pacia, lebo su obycajne a daju sa nosit aj len tak, nie len na svadbu. Ale na tej fotke co maju na stranke sa mi nepacia, v reale su ovela krajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu su v ciernom, a take krasne su aj moje ako tie cierne :-D len su biele :-) http://www.barratts.co.uk/en/patent-p...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, aj ja chcem take, co vyuzijem, nosim opatky aj bezne. Som nasla take aj na mmb, ale bez skusania... Hmm.
Odpovedať
Profilova fotka
noo tie cierne su super!
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to je problem, ze skusanie, ja mam vzdy problem s topankami, teda na opatkoch, lebo to mam velkost medzi 3 - 4, takze musim vyskusat.. Ja opatky nenosim, len vynmimocne, takze to bude pre mna vyzva mat take vysoke na svadbu, ale tak budem trenovat :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzik ja by som ti ich aj kupila, keby si vedela aku velkost...
Odpovedať
Profilova fotka
este ked su s remienkom tak by som to aj riskla, ale klasicke lodicky bez skusania asi ee.
Odpovedať
Profilova fotka
no nie su :-(
Odpovedať
bybi, koľko cm má ten opätok??
Odpovedať
Profilova fotka
ostriham nechty a zmeriam nohu. :-) inac nosim 38, ale obujem aj 37, niekedy zas aj 39, zalezi od strihu. Aku maju klenbu, taku v poho alebo ze je zataz viac na chodidle v predu?
Odpovedať
Profilova fotka
simcab myslim ze tak 12cm, nemerala som to presne, ale tak tipujem... Ale maju troska zvyseny ten predok, pod prstami, neviem ako sa to vola :-N ale vidno to na fotke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj zuzik to sa ma vela pytas... ja to nemam moc s cim porovnat, kedze vysoke topanky nenosim :-N
Odpovedať
bybi, platforma :-D sme na tom presne rovnako.. môj opätok je 12 cm a platforma 2.. :-p môžme trénovať.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem simi :-D :-D :-D no a aj s takymi opatkami som mojmu ledva pod nos :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde zozeniem taky podvazok ako mam v albume? :-) som sa do neho prave zalubila ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
weri yorkshirov mam dvoch - tych co mam v albume :))))
Odpovedať
Profilova fotka
beruska vo svadobnom salone mavaju podvazky skus kuk :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lilly viem ale takyto sme este nenasli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska, skus niekomu napisat kto ich robi aj tu na stranke, myslim ze sa vola mamunik. Ona to vyraba, tak mozno by aj taky dokazala urobit. Inac baby, my sa ideme v sobotu fotiit. Tesim sa. Nasa fotografka ma akciu, ze pri celodennom foteni(cena 200 eur) je predsvadobne zadarmo. Dufam, ze to dobre dopadne. Priatel nebol moc nadseny, ze sa budeme fotit, ale to su ti chlapi. Co uz. Ale podarilo sa mi ho prehovorit nastastie
Odpovedať
Ahojte!!! bambi, vcera som to trochu prehnala kritikou tych siat, prepac. Dolezite je, ze sa tebe pacia a hotovo! ;-) zuzik ako dlho bude sestra na marodke? Bola to laparoskopia? Podobna operacia ma caka na buduci tyzden a dnes som bola na predoperacne testy. Vraj marodka 6-8 tyzdnov... a ja mam o dva ist na skolenie, letenky kupene, hotel objednany.... cakam na sefa, ze mu to poviem, nebude nadseny... :-( trdielko - a to by ti nemohli ten myom odtranit operacne? na prd den... :-( az mi je do placu....
Odpovedať
ach, beron.. to ma mrzí, že máš zlý deň.. :-( mojka, zajtra isto bude lepšie x-)
Odpovedať
bero - noo...neviem co na to povedat. Ano, mne sa tie satky pacia, ale neviem este co by mi na ne drahy povedal. Len som tolko chcela, ze ked sa na tu nevestu pozriem, vobec nevyzera "lacno". Je taka nezna, krasna a trosku odvazna. Ale nie je tam vidiet, to co by nemalo. Podla ma uplne o.k. Ale asi kazda ma ine "oci" Nie asi, ale urcite. A z coho ti je do placu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi, ake saticky chces? ak ti to nevadi hod link, nechce sa mi to spatne dohladavat... bo som tu dlho nebola.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?