Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, k tym tradiciam :-) ja tiez by som chcela dodrzat aspon tuto tradiciu.. ale tiez neviem ci budem mat nieco pozicane, neviem kto a co mi pozicia :-D a k tomu podväzku.. aka tradicia sa k tomu viaze? lebo vobec neviem, ale chcem ho mat, lebo sa mi to paci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este sa pridavam k simcab, tiez sa ina tradicia konat nebude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca ani my nebudeme mať inú tradíciu ;-) , preto som písala, že toto dodržíme ;-) beruska no keďže mám svadbu pred tebou, tak ti môžem niečo požičať ;-) napr. závoj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko krásavice :-) meddy, ja ten zvyk možno tiež dodržím, ale nie preto, že vyslovene chcem, ale asi to tak výjde :-D nové - šaty, topánky, spodné prádlo, bižu, závoj, kabelka, pančuchy. staré - nemám nič vlastne asi :-D požičané - bolerko. modré - možno podväzok :-) zuzik tvojej sestre držím moc palce, aby operácia dopadla dobre a aby bola čoskoro fit
Odpovedať
Profilova fotka
wera ahoj :-) no ja mám všetko a tiež jediný problém je, že mi bude chýbať niečo požičané :-| simca už si si zakúrila? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy ahojte takze stare-nohavicky napriklad,nove-podprsenka,topanky,pozicane-saty,zavoj,modre-podvazok predsa ;-) a je to :-) ja tiez nerozmyslam co odkial sem prislo mne sa tato tradicia ppaci a moja mama este dodrzala mincu v topanke aby bolo vzdy dostatok penazi v manzelstve asi aj ja to tak budem mat(len pocas obradu v kostole to ma byt) zuzik budem na vas mysliet vsetko dobre dopadne neboj je perfektne ze to podchytili teraz mne to lekar podchytil obrovsky miom neskoro a bola som postavena doslova pred "Sofiinu volbu" bud operacia a maternica von alebo ihned dieta a zachrana maternice na 9 mesiacov a potom po porode vsetko von a tak sme sa rozhodli a je tu Emmka ale pocas tehotenstva ako babatko rastlo miom klesal zlepsilo sa to a nakoniec sa mohlo pristupit k normalnemu porodu nie k cisarskemu a dodnes sa liecim a uzivam lieky obcas na injekciu lebo mi vynechava cyklus a dalsie dieta je v nedohladne ci ho vobec budem moct mat uvidi sa ..a teraz aj tak nechceme ;-) prave bola u mna postarka a doniesla mi zlate lupienky na stol budem to striedat s kamienkami na stoloch ;-) tak sa vytesujem ;-) kto to robil pierka?neviem uz ..ale aj ja si prosíííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej meddy zlata dakujem ;-) ale zavoj mat nebudem :-D skor by sa mi hodil kruh k satam :-D ten este nemam =-) ahoj wera :-) zuzi tiez drzim sestre palce, daj vediet ako dopadla.
Odpovedať
ahojte baby ;-)
Odpovedať
ahooooj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska no kruh nemám :-D :-D n ale veď nevybera a ber závoj :-D :-D :-D kvetinka ahoj :-) trdielko pierka robí vierka ;-) ale moc ju nevyčerpávajte najskôr urobí mne :-D
Odpovedať
baby prosim pomozte..pismenka tu su strasne male, asi som nieco postlacala a ted to neviem dat naspat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka :-o to ti neporadím
Odpovedať
Článok sa načítava...
..a tie saty zes moje, ci? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy dakujem ved to ma cas Vierku pekne poprosiiiim aby mi spravila bielo-zlate pierka ;-) ale kludne staci aj po Novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko :-) ona bude rada, vo výrobe pierok sa vyžíva :-x :-D :-D
Odpovedať
hehe Vierka bude zavalena...juuuj jaka ale ziadana :-D :-D
Odpovedať
meddy, áno, už kúrim :-D baby, asi by sme si mali niečo popožičiavať medzi sebou, už to inak nevidím :-D booože, a nemá tam byť ešte aj darované??? =-) nho som z toho jeleň..
Odpovedať
Profilova fotka
simca :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simcab nove,stare,pozicane,modre a darovane mas pravdu ale mne segra povedala ze mi da modry podvazok takze bude aj darovany aj modry a p.s. na rozlucke so slobodou zvyknu davat kamosky podvazok my sme sa rozhodli ze pojdeme na wellness vikend a ak nam zorganizuju svedkovia a kamaratky,kamarati rozlucku tak bude lebo to snubenci nerobia!!
Odpovedať
no baby.. takže: 1. nové 2. požičané 3. darované 4. modré ???? či ako???
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, no idem pohladat tie topanky na nete ci ich najdem a ak hej, hodim link :-) Ja tuto tradiciu tiez chcem dodrzat, pozicany mam kruh pod saty ktory ma aj malu modru maslicku :-) Nove mam saty a stare nieco urcite najdem, mozno aj to spodne pradlo, aj ked to by som tiez chcela nove. Strasne si chcem dat spravit nohavicky a na zadku bude MRS a priezvisko ako prekvapenie pre draheho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, stlac CTRL a hyb s tym koleckom na mysi a malo by sa ti to zvacsovat a zmensovat, zaleze do ktorej strany tocis...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi to som aj ja chcela, dat spravit spodne pradlo ;-) len neviem kde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak mne este chyba darovane, ale to mi kamoska tiez slubila podvazok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ja som to nasla na nete aj na ebay :-) Ale som rozmyslala, ze keby som kupila nejake pekne spodne pradlo a nasla len niekde niekoho, kto by mi to na to vysil :-) Este som to tak dopodrobna nezistovala, ale chcem take :-)
Odpovedať
ďakujem pekne meddy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nasla som tie topanky, ale na tej fotke vobec nevyzeraju tak pekne ako nazivo... Na fotke vyzeraju ako zle polepene, teda mne sa zda. No na zivo su krasne, take obycajne, ale ja som take chcela, ze ich mozem aj potom este obut aj k rifliam ked budem chciet :-) http://www.barratts.co.uk/en/patent-p...
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem, poobede sa stavím :-) simca ty zatiaľ dotiahni čo ktorá ktorej požičia :-D
Odpovedať
ja môžem požičať bižu a topánky.. ja potrebujem spodničku.. :-D a ešte aj modrý podväzok :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?