Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dneska rano sme mali v izbe take divne zvieratko, je to ako komar len ovela vacsie (nepamatam si ze by sme to mali na SK) a Zarka mi ukazuje ze aha pavuk. A potom sa na mna tak vazne pozrela a hovori: Mami a kde ma pavuk oci?????? Taka bola zlata x-) x-)
Odpovedať
bybi, my sme sa tiez uz po mesiaci zasnubili.. A svadbu budeme mat presne rok po zasnubach.. ;-) Ale pozname sa vecnost, aj sme chvilu spolu byvali ako spolubyvajuci.. kacennka, ak by nemohol mat deti, to by som neriesila, ved za to nemoze, to ine keby nechcel deti.. Och baby a u nas mozno ja budem mat ten problem... :-( Aj ked budam, ze nie....
Odpovedať
Profilova fotka
ked si to vezmem z opacnej strany, keby som deti nemohla mat ja a este by ma aj drahy kvoli tomu opustil, tak by som to psychicky asi nezvladla...:((
Odpovedať
no toto je smutna tema tak by niekto mal zacat novu... ;-)
Odpovedať
Bybi rodicia su rozni...niekto ta miluje najviac na svete, iny ti povie ze nie si jeho dcera. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no nam to trosku dlhsie trvalo, kym sme sa dokopali k svadbe. Ale asi to tak je, ze clovek proste vie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ospravedlnujem sa za smutnu temu... mna to len obcas napadne, bojim sa toho pretoze to je nieco na com mi zalezi najviac na svete. zmenme teda temu...
Odpovedať
Profilova fotka
bybi mala sa pekne opytala :-) uz sa tesim ked ja budem riesit taketo otazocky ;-) aj ked tiez neviem ci tam nebude nejaky problem :-( a hej hej rodicia su rozni, co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka ano, bohuzial je to tak... ja som tiez mala dost zle obdobie s mojim tatkom... Ale odkedy je Zarka na svete, vsetko je ok :-)
Odpovedať
berus, to ma mrzi, ze ti mama takto vravi... :-( Och joj rodinu si nevyberies... :-(
Odpovedať
Tak pre mna je najdolezitejsie, teda to na com mi najviac zalezi, aby mal priatel toho dobreho a stastneho viac v zivote. A zial patri k tym ludom na svete, co su moc dobry, nikdy nic zle nespravili ale pritom maju taku stupidnu smolu alebo nespravodlivost, ze az mi je z toho casto do placu. Preto casto nemam naladu proste nanic. Depkujem lebo to nemozem moc ovlyvnit aby si zil lepsie. Ach jo :-S Inak nekukam Panelak, lebo uz je to onicom, kedysi bol na zaciatku dobry, ale ted? Je to nuda a trapne dialogy pocnuc tymi vecami co tam riesia vid Svehlova a jej kolegyna, no hrozne, tak zivot nevypada. :-D Ordinacia je podla mna lepsia. :-)
Odpovedať
kweeti a myslis, ze rodicia budu proti svadbe?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nevyberies, preto sa snazim svoju rodinu si vybra a zaostarat :-) dufam ze ja sa tak nezachovam nikdy - sak sa hovori ze aka matka taka katka nie? kacenka nic proti tebe samozrejme ;-) ale dost bolo temy mojej mamy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska urcite nie... budes robit vsetko pre svoje dietatko prave preto, ze si to nemala alebo sa zachovala tvoja mama k tebe tak ako sa zachovala. A prave preto ze vies ake to je, to nikdy nespravis svojmu dietatku.
Odpovedať
Profilova fotka
ste sa proti mne spikli s tou ordinaciou :-D ale mna uz panelak tiez moc nebavi, furt je to o tom istom. ale odsudene ma bavia :-D kweti to aj mna zaujima? =-)
Odpovedať
Bero neviem. Tak oni vacsinou maju opacny nazor na vsetko co si myslim ja. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diik baby, ste zlate naozaj ;-)
Odpovedať
a ratas potom aj z tym ze nebudu suhlasit?? potom ako co spravis??? spravis svadbu a ich nepozves? ci???
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti dufam ze sa budu tesit z toho :-)
Odpovedať
kweeti, mozno ta v tomto prekvapia... dufam... Aky maju vztahu ku priatelovi?
Odpovedať
No pozvani budu vzdy, zalezi na nich ci chcu sa znepriatelit alebo sa rodinkovat. Tak oni vo vseobecnosti nie su zli akoze, len maju ine predstavy o zivote a nazory na vsetko nez ja. Svadbu bude a hotovo. Som svojpravna tak si mozem robit po svojom, islo len o to ze som chcela co najlepsiu cestu ako to spravit a byt rodina. Ale dakujem za podporu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja rada kukam ordinaciu ale nepoznam ani jedineho chlapa, ktoreho by to bavilo:D
Odpovedať
kvetinka ak pride ted den a uz im to poviete tak to im vysvetli ze chces aby tam boli ze to je dolezite pre teba a aby ste si vsetci vychadzali dobre...aby ste boli jedna velka rodina
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka moj to niekedy so mnou pozeraval, ale uz nepozera, len niekedy ked si to zapnem a je pri mne, tak to sleduje... ale ked sa ho opytam, ci si ideme lahnut a pustime ordinaciu, tak odpoved je NIE!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy so mnou pozera panelak ak neni v robote :-D aj osudene, my sme taki serialovi :-D teda aspon tieto dva... kweeti budem drzat vsetky prsteky nech to dobre "stravia" ;-)
Odpovedať
Inak baby ked kukam fotky, tak tie zabery z obradu ci hostiny od profi fotografa nevyzeraju tak super ako pozovanie, preto ja chcem len pozicky a ostatne mi niekto od nas pofoti. Vam sa to ako zda? Asi hej mate aj obrad a hostinu, chcem len to povedat, ze na obrad a podobne ani nedavaju efekty a nic, a mne to pripada take, ze aj ja by som to tak odfotila. Prepacte ak sa vam zda nazor smiesny. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kaci, moj pozera ordinaciu spolu so mnou, ale ci ho to bavi? hmmm, vacisnou pri tom zaspi. :-D kweeti, jedna rada zo zivota, mamci som dlho tajila to, ze drahy ma syna z manzelstva, teda skor, nikdy som to nepovedala, neprisla na to tema, vedela len, ze je rozvedeny, a po 2 rokoch, den po mojich statniciach sa to dozvedela, prisli sme aj s nim domov, no poviem vam, uz by som taketo veci netajila a to je aj ako s vasou svadbou, teda skor buducnostou. miesto toho aby sa tesila, ze som skoncila VS. tak bola velmi smutna z toho, ze som jej klamala. takze som za otvorenost, hlavne co sa tyka rodinnych veci a najma mamky, lebo az potom som si uvedomila, ze si to nezasluzila. a ty si jedina dcera ci mas este nejake sestry? mozno aj preto je na teba taka, chce ta uchranit. u synov je to ine.
Odpovedať
Profilova fotka
moj to tiez dobrovolne nepozera... ale staci mi, ked si obcas sadne ku mne do obyvacky a robi si na notebooku svoje veci. Som rada, ze mam spolocnost a nemusim tam byt sama:) Ale jeho to vobec nebavi. A on si zo mna stale robi srandu, a dnes nejdeme ordinovat? preco, ja som sa tak tesil:D a ja mu vzdy dam po zadku, ze si zo mna robi srandu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som velmi chcela aj fotky z priprav, ako ma cesu, maluju, ale uvidim aj podla ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti suhlasim, my sme sa bavili s drahym, ze ak nas nebude moct fotit kamarat (on foti ako hobby super fotky, aj mne nejake robil, mozem poslat na ukazku do ip ak niekto chce vidiet) ze si nebudeme platit fotografa, lepsie fotak pofoti krasne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?