Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No moja prestavka konci, takze idem zase pracovat... Krasny dnik vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem tiez aj z priprav :-) ale ked nebude moct ten kamarat tak vyfasuju nejaky ludia fotaky a budu fotit a hotovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som nad tym rozmyslala, mam moznost mat nafotenu celu svadbu za 200 euro a predvadobne fotky zdarma... ale neviem ci chcem celu svadbu nafotenu od profi fotografa, to bude asi stacit od priprav po prvy tanec a potom je to uz zbytocne, to ma odfoti ktokolvek z rodiny.
Odpovedať
Zuzik vdaka za tip. Mam este brata. Tak ja tiez nerada tajim, ale zas som ten tip co dlho neplanuje, nenakupuje, nerobi haloooo, proste nie som taka ´´co to ocividne preziva´´ ze to je vidno. Skor uzavreta a preto ma to este nelaka na plne usta to hovorit vsade. Vies lebo sa mi aj plni ze ked daco planujem dlho a hovorim o tom, tak sa to nepodari. :-) No radili mi ze to mam nechat tak, ale neda mi to. Musim nejako hovorit o tom, minimalne v tom smere ze koncim jednu etapu v zivote a co dalej. no co asi... :-D Bybi si ina. Vies u mna je horsie, ze ja taketo veci moc neprezivam. Je horor pre mna ist ku kadernicke a sediet tam, pripadne ist si skusat saty a k tomu na to mam este kukat na fotky z toho? :-D Niekedy ma to inak hneva ze nie som ina, ale zas co uz narobim? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka, ale mamca by to mala teda vediet, prid aj s nastavajucim za nou, kupte jej kyticu, nech sa postavi aj on ako chlap, ved si ta chce vziat a stravit s tebou zvysok zivota, povedzte jej vase plany, aby sa aj ona s tym stotoznila a pripravila sa na to, najma psychicky. mozno budes milo prekvapena. mozno hra len na teba formu a boji sa dat najavo city a pravdu ako sa aj ona citi.
Odpovedať
kvetinka to ani prsten nenosis?
Odpovedať
kweeti, my sme vyberali fotografa podla fotiek z obradu a hostiny.. no teda ten moj vyberal a usilovne mi vysvetloval na co si treba davat pozor... :-D :-D Ale to on je vzdy vo svojej kozi, ked pride rec na fotografovanie. :-D :-D :-D No len dufam, ze mi nebudeme ta vynimka, kedy sa to nepodari.... :-p a suhlasim so zuzik - skuste to mamke tak povedat, staromodne, nech ta pride drahy s kyticou poziadat o ruku...
Odpovedať
Hej nosim ho.
Odpovedať
a to si nikto z rodiny nevsimol?? vsak ked mas prsten tak asi to nieco znamena nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby idem ja aj nieco robit, mala uz bude za chvilku hore, ideme asi von. paaa
Odpovedať
Draci asi nie, ved videli, ale asi ich nenapadne ze je to taky prsten. Ale zas napriklad znami ho podla neho vydedukovali. Tak neviem. :-)
Odpovedať
no mozno len ti si myslis ze to nevedia..........mozno to vedia ale nic ti nepovedali..hm ..kto vie
Odpovedať
Článok sa načítava...
presne tak kweeti, mozno sa len robia, ze si nic nevsimli... nemohli by byt urazeni, ze ste im nic nepovedali? Viem, ze nepoznam celu tvoju situaciu, ale ani mne sa nevyplatilo tajit veci, nakoniec som tym len niekomu ublizila, takze ja k dovolis, by som ti radila im to povedat cim skor... ak bude z toho burka, tak aspon prehrmi, kym bude svadba.... Ale samozrejme, ty rodicov poznas a tak najlepsie vies co robit...
Odpovedať
dracica Myslis zasnubny prsten ci nenosi? No ja ked som nasim ukazala zasnubny prsten tak najskor neverili a co sa tyka svadby tak na tu v tom momente iste ani nepomysleli. Proste mam prsten dobre mam ale svadba moze byt kludne o 10 rokov. Alebo co si tym prstenom myslela?
Odpovedať
hainy..hej ze ci nosi prsten ked oni nevedia o tom ze oni dvaja to myslia vazne ze nechodia len tak spolu....ale chcu mat spolocnu buducnost...ale ked nosi prsten a oni ze by si to nevsimli to neviem...mamy su velmi vsimave...
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka moja ako pisu baby staromodne chod na maminu nemusi ta hned ist priatel pred nou poziadat na kolenach o ruku len nech donesie kyticku nejaku peknu,mozno nejaky dezertik ci cokoladku a poviete jej ze ste sa zasnubili a chcete spolu stravit zvysok zivota ;-) my sme boli na DOD Vojensky utvar co mal tu v LV celkom dobre bolo aj malu sme pofotili vo "vetrieske a tatrovke" chichi :-D :-D
Odpovedať
kwetinka A ja ti tiez radim z vlastnej skusenosti aby si to rodicom povedala co najskor ... lebo sa mozu citit ukrivdeni ze za koho ich mas ze im nepotrebujes ani povedat o takom dolezitom kroku vo svojom zivote.
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde ste všetky? :-o
Odpovedať
tu sme, meddy, tu....aspon teda ja ;-)
Odpovedať
aj ja som tu, jednym okom monitorujem co sa tu pise stale ked mam minutku.. :-D :-D
Odpovedať
Baby a vy nosite snubak stale?
Odpovedať
A moj prispevok si asi nikto nevsimol....o tych topanockach. Dnes som ich pridala do albumu a chcela som vediet ci neviete kde by som ich nasla. :-( Maju ich v salone Glamour, ale tie ceny v salonoch su predrazene.
Odpovedať
bero - nosim snubak vzdy ked niekam idem. Ale ked som doma, tak nie. ;-) Ty ho nenosis?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nosim snubak ked niekam idem a doma nie :-) bambu ani netusim kde by sa dali zohnat :-(
Odpovedať
Prepac Bambula vsimla som si, ale neodpisala,lebo moc som neni doma v tomto. Topanky atd, tak ti neporadim. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale su krasne ;-)
Odpovedať
juuuj baby dnes je krasne vonku. x-)
Odpovedať
Aha o tych topankach som chcela, ale som zabudla!!! Bambi krasne topanky, ale neviem, kde by si ich nasla, len som chcela napisat, ze ja by som sa v nich zabila... A ak nie, tak by som v nich urcite nevydrzala do polnoci... No nepomohla som ti, prepac... Ja snubak nenosim ani do prace, aby sa mi neznicil, doma tiez nie, ale ked idem niekde von, tak ho mam na prste stale... Ale kedze ho teda nenosim casto, ked ho mam, tak na to stale myslim a bojim sa, ze ho znicim, tym padom je moja lava ruka nepouzitelna!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Hm...tak nic. Ale dakujem za ochotu dievcence. bero - tak ja som zvyknuta na taketo, zboznujem opätky :-D kedze ich dost casto vyuzivam aby som aspon takto bola trosicku vyssia. :-D Jooj, a keby ste vedeli ako som sa minule zlakla. Vzdy si snubak vezmem ked niekam idem a raz som zabudla a v meste som sa spamätala, pozeram na prst a prsten nikde :-o :-o :-o Hned som utekala domov, ze ci je tam, alebo....som ho stratila. :-( uuuuff...bol tam x-)
Odpovedať
Bambula tiez niekedy sa zlaknem. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?