Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Oprava tak som to na začiatku myslela :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no lulu ja som raz tak prišla za mojim drahým, to si mala vidieť ako sa jedoval, že mu to nejde :-D :-D odvtedy mi len žehlí vlasy keď moc otravujem, nebudem ho predsa jedovať :-D ako šikovno vám ju opravili, dobre že ste išli :-) Janka - krásna web stránka, to ste si sami robili? :-)
Odpovedať
A to dve hodinky jej zaplietas? Tak to asi kopec copov bude, co? :-D No Vierka, ty si tu uz dlho nebola :-. A kdeze by jaaaa som mojho presvedcila, aby mi vlasy vazehlil,...ani nahodou :-D
Odpovedať
Vierka ...chlapi čo už lepší asi nebudú :-D :-D :-D Môj mi ani jednu nátačku neviem dať :-D :-D :-D :-D A na tej píle volaký spoj čo čo to je bolo pokazené ja sa v tom nevyznám :-D Moja drahá sestrička pozerá čo iné než toto http://www.youtube.com/watch?v=kaQuuY... :-D :-p
Odpovedať
Deniska ona chce také tenučké :-D :-p :-p Zauč ho :-D no ani môj mi ešte nežehlil vlasy :-D Jemu robí problém tú nátačku dať..a to aj s frflaním :-D
Odpovedať
No som si myslela, Lulu, ze asi tie tenucke :-D Mas teda co robit. Zaucit by ho nebol problem, ale on by to aj tak nechcel, ani zaucit, ani by sa neposnazil.....on ma jednu velku lasku (samozrejme az po mne) a to sport. Aj aktivne, aj pasivne....mne z toho az vlasy dupkom vstavaju :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bambulkaa :-) noo dnes sme mali v práci najvyššieho, teda nemala som šancu prihlásiť sa sem, ono je to ťažko keď som v práci - čítam vás čítam a keď idem napísať, tak zrazu ma potrebujú a mám po radosti ]-( :-D noo ja tiež nechápem, ale sem tam sa do toho žehlenia dá rád :-D len musím počítať s popáleninami uší :-D
Odpovedať
No Vierka, to poznam....citam, citam...a uz len co sa rozpisem, uz ma volaju, uz ktosi vola, zvoni :-| No asi si tvoj drahy tvoje uska nevsimne :-D :-D :-D Ale ma aspon snahu.
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=yC-9-m... bože už toto začala pozerať je keď počujem tú upútavky mi je až zle :-D |-| :-p Tohoto má plnú izbu :-D :-D :-D Deniska..neni si jediná a hlavne futbal u nás ide discovery channel a nova šport, stv 3 :-p :-D A to keď včera hrali futbal ani dýchať som nemohla :-D :-D :-D Vierka daj si tie klapky na uši ččo sa vzime nosia :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
môj našťastie je antišportový chlap, teda žiadne také ako futbal, hokej, tenis... u nás v telke nehrozí :-) on chodí cvičiť už niekoľko veľa rokov, a radšej než pozerá telku ide na bicykel a von so psom - do hôr, alebo na korčule :-)
Odpovedať
Och, Lulu, sak o tom sme sa bavili...u nas tiez cely den disneychannel, a ked Durko doma, tak samy sport, na nete, v TV, proste psychiatria pre mna :-D :-D :-D Ach jaj, ty nasi chlapi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
deniska presne tak, kurnik nechápem prečo nerešpektujú v práci moje chvíľky na mojasvadba.sk :-D :-D lucka - klapky na uši noooo to je dobrý nápad, teraz si dávam na uši ruky čo nie je moc dobré riešenie :-D ale miláčik je úžasný, môj poklad snaží sa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hehe baby, tak u nás je v telke hlavne discovery a animal planet :-)
Odpovedať
Vierka, ale davat si ruky na usi asi nie je moc dobry napad :-D :-D :-D Budes popalena aj tak...aj ked to nebudu usi :-D
Odpovedať
Deniska :-D :-D :-D :-D :-D :-D Vierka miesto uší popálené ruky :-D ;-) Môj Radko najradšej hrá tenis ale ten aj mna baví,ségra chodí na tréningy takže tenisová family :-D A byciklovanie je jeho vášeň :-D No futbal ani nehovorím len dúfam že keď bude drobec chalan to po nom nezdedí :-D
Odpovedať
No u nás na dicovery channel hlavne boj o prežitie(ultimate survival) ale to aj ja pozerávam ;-) A potom west coast castns,borytelia mýtov,lovci tornád
Odpovedať
Profilova fotka
no veď hej, ale ruky sú väčšie než uši, tak ich potom lepšie vidííííí :-D :-D :-D
Odpovedať
Vierka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Nooooo, lulu, tak ak drobec bude chalan, tak to pravdepodobne zdedi :-D Ved sport bude sledovat uz od mala s ocinkom ;-) Aj mojho Durka bavi aktivne hlavne tenis, futbal uz nehrava, ale sleduje v plnom prude. JA zase som na bicyklovanie hlavne. Inac neznasam loptove hry :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj ultimate survival je supeeer to pozerávame o 100 6 :-) baby idem na moment preč, idem k skoro svokrovcom, volali ma pre hrozno :-D dúfam mi neutečiete :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D Neutečieme Vierka ;-) :-) Deniska..radšej tenis nech hráva..moja vášeň je cestovanie a kolieskové korčule a naj naj najviac plávanie x-) Ja neznášam vybíjanú to sme hrávali už na základnej až po strednú :-D :-( ]-( ]-( Dnes akurát v ult. survival dávali hada brrrr :-D :-D |-| Ja ich neznášam :-D :-N
Odpovedať
Ale keď drobca bude baviť futbal hold nebudem nadšená ale nech robí čo on chce a čo ho baví ;-) :-)
Odpovedať
Och, ked ja som zase pravy opak ako ty Lulu, mna zas bavia uplne ine veci nez sport :-D Bavi ma fotenie, len tam sa mam stale co ucit ;-) Bavi ma aj spev, ale odkedy som skoncila skolu, uz na to akosi ani nie je cas a priestor ;-) a rozne ine veci...
Odpovedať
;-) :-) Juj fotiť ma baví ale na to treba aj iný foťák ;-) :-| Nám zatial stačí tento http://www.google.sk/images?um=1&hl=s... model samsung d760 ;-) :-)
Odpovedať
No ale aj s tym vasim sa daju urobit fotky urcite krasne ;-) My sme nedavno s drahym kupili dig. zrkadlovku http://www.google.sk/images?hl=sk&q=s... , ale na tejto sa budem zatial len ucit. Ak by som sa tomu raz chcela venovat, tak potom budeme riesit dalej ;-)
Odpovedať
;-) :-) Super pekný x-) Určite tam má aj lepšie funkcie my keď budeme kupovať tak asi Nikon ;-) :-) :-N Ale neviem ten sesternicin manžel sa tomu viac romzumie tak poradí :-D ;-)
Odpovedať
No ma tych funkcii urcite viac ako moj stara "digitalka" :-D Ale najlepsie su Nikon a aj Canon. Ono ked sa chce clovek tomu profesionalne venovat, tak si da na fotaku zalezat. Ja som ho chcela hlavne preto, ze sa vela rodinnych akcii, oslav, svadieb zucastnujeme a nakoniec....ved pridu dticky a to sa da tolko krasnych situacii zachytit :-D juj...tesim sa
Odpovedať
Idem robiť copíky :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Deniska...krásnučko si to napísala ;-) ;-) ;-) Súhlasím s tebou ;-)
Odpovedať
Tak fajn, len sestru pekne vyprad!! ;-) Idem aj ja, treba ist do sprchy a tak
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?