Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Vierka tak asi ťa už nestihnem ;-) :-N Brú nocky a príjemný zvyšok večera ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy tak som sa trošku zdržala :-) ale už som tu, kde steee? :-( :-) tak som šla len pre hrozno a aj som sa navečerala, pokecali sme, tak dobre sa tam cítim - nie ako doma u mamy, tam sa nikdy necítim vo svojej koži, vždy čakám, kedy začne kričať, kedy sa s mužom pohádajú..
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g to poznam....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj martinka :-) poznáš ten skvelý pocit u svokrovcov, či ten strašný u vlastnej mamy? ja tak závidím (samozrejme v dobrom) tým, ktorých majú mamy radi a môžu sa na nich spoľahnúť, majú mamy ako kamarátky.. tatina už nemám, mali sme nádherný vzťah, načo mama žiarlila, lebo boli rozvedení a nechcela aby som s ním bola, ale keď som bola s ním, bola som najšťastnejšia.. takisto aj s tatinovými rodičmi, mojou babičkou a deduškom, sú ako moji rodičia, sú úžasní :-)
Odpovedať
weri ja to tiez mavam take ze uz len cakam kedy dostanem vynadane....lebo pre niekoho nikdy nebudem dokonala...
Odpovedať
Och, Vierka...ale hlavne je, ze mas ludi, u ktorych sa mozes citit ako doma a citis sa tam naozaj prijemne. Ani ja uz nemam ocka, mama sa znovu vydala, ale nestazujem sa ani na jej muza. Je to dobracisko. A nastastie, aj svokrovci su uzasni...som tam ako doma. Ved zachvilu aj budem ;-) A navyse mas babku a dedka, ktori su uzasni. Tich ja uz nemam, ani jednych. :-(
Odpovedať
bambu mas stastie..ja ani po svadbe sa tam nebudem citit rodinne
Odpovedať
Profilova fotka
Som dneska taka potesena jedna kamaratka mi napisala super spravu, ze mozno by mi vedela zohnat o kusok lacnejsiu bizu aku by som chcela... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, len najhoršie je že práve tým, pre ktorých chceš byť dokonalá, chceš aby boli na teba pyšní, u tých čakáš len výčitky a urážky :-( ešte že máme takých skvelých snúbencov :-) deniska, presne tak, mám okolo seba ľudí, ktorých ľúbim nadovšetko a oni mňa a ostatné nie je dôležité.. to sa teším s tebou že ste si s maminym mužom dobre sadli, ja mamineho nemôžem ani cítiť, je to obyčajný ožran a sedliak, ale je to jej muž, nemôžem s tým nič spraviť :-( nič to, zmeňme tému, nekazme si pekný večer :-) už máme vybrané a skoro aj vybavené autíčko pre ženícha - porsche cayenne, juuuj krásne je, tešííííme sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas je to tak, vselijako, s mamkou s rozumiem velmi, s otcom kedy- ako. Svokra mám perfektneho, ale svokru.... Velmi sa v poslednom case zmenila, teraz je z nej dirigent, organizator a mam taky pocit, ze mna velmi nemusi. Ma velmi zvlastne spravanie k mojmu nastavajacemu, sprava sa k nemu, ako keby nebol jej syn, diriguje ho, za nic ho nikdy nepochvalila ale skor skritizovala, aj mna za vsetko skomentuje.A niekedy ma take vystupy, ze chyta az amok. A k tomu, ostavame byvat u nich. Velmi by sme chceli mat vlastne byvanie, ale moj nastavajuci nechce nechavat svojho otca sameho, on si s nim velmi dobre rozumie. Moj svokor je vlastne pod papucou. Dufam, ze po tyzdni byvania u nich neskoncim na psychiatrii. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s som rada, ze ta tu vidim ;-)
Odpovedať
Miska - no super ;-) Esteze mame kazda nejake tie znamosti ;-) Vierka - presne tak, zmenme temu...aby sme sa mali dovod smiat a usmievat ;-) Mati - budem drzat palce, aby si sa na tu psychiatriu nedostala, ... ale hlavne ze aspon budete mat svoje poschodie a postupne mozno sa po case stravenom s nimi rozhodnete osamostatnit sa. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Joj dievcata, utekam do sprchy :-D a bude drahy volat. Tak neskor....papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj martinka to ma mrzí, že to máš také so skoro svokrou. My sme so skoro svokrou mali tiež zlé obdobie, jednu dobru som k nim úplne prestala chodiť, lebo na mňa nakričala a nevedela akceptovať, že sa budeme brať, aaale vykašľala som sa na to, máme pred sebou celý život, budeme rodina a nemôžeme sa celý život hádať a teraz je všetko super, je to veľmi dobrá svokra :-) možno je aj tvoja svokra len nervózna zo svadby, predsa je to jej syn a už bude aj muž inej ženy, nie len jej.. moc moc držím palce aby sa to aj vám obrátilo na dobrý vzťah a aby sa vám spolu bezproblémovo bývalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g dakujem, dufam, ze sa to upravi a ked nie, nebudem si ju vsimat, mozno to pochopi, ze sa nam nema montovat do zivota, no uvidim
Odpovedať
weri neviem no...ale kto moze vidiet nejake chyby na na takom milom dievcati a veeelmi peknom :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinka, ja som začala s ignoráciou, každý večer som si poplakala, lebo takéto správanie ma ničí, potom sme sa stretli, vysvetlili si určité veci a odvtedy klop klop klop všetko v poriadku :-) ak by sme sa hneď na začiatku rovno porozprávali, tak sa to mohlo hneď inak vyvíjať a nemusela by som mať škaredé spomienky na prvý polrok po zasnúbení :-/ ale našťastie je to už ok :-) ružička ty si poklad :-N a ty si so svokrovcami ako rozumieš?
Odpovedať
wera...no u nas doma - byvavalo to horsie kedysi, ale povacsinou aj tak sa tam ´´dusim´´ zato ze ´´nie som dokonala´´ =-) no a priatelov tatko uz nezije...a mama s bratmi jeho su divni ludia...nechovaju sa ako rodina - z tych najhorsim dovodov co v rodine moze byt...a ona mi viackrat dala najavo, vlastne dava, ze tam neznamenam nic a ze tam niekomu vadim
Odpovedať
Profilova fotka
wera.g ja ju mam rada, lebo dost pomohla svojej dcera aj financne aj materialne, ale vies, ze svokra si lepsie rozumie so svojou dcerou ako s nevestou, aspon u nich je to tak. A moja nastavajuca svagrina bola od zaciatku prosti mne.
Odpovedať
Profilova fotka
jooooj tak to hej martinka, keď má svokra dcéru, tak to nikdy nebude také aj s nevestou ako s dcérou, a pri svadbe keď sa vydáva dcéra tak to vždy bude nádhernejšie než keď sa vydáva nevesta za jej syna.. aj môj drahý má sestru, tá robila tiež peklo keď sme sa zasnúbili, teraz vychádzame tak zo slušnosti, ale nikdy to nebude ono, nikdy to nebude s ňou také ako predtým než sme sa zasnúbili.. aaale čo už aspoň ako tak vychádzame, možno časom to bude o niečo lepšie :-) ružička, to nie je nič príjemné keď sa ku tebe takto chovajú, a tvoj drahý ako sa k tomu stavia, že sa k tebe takto chovajú?
Odpovedať
wera a co tej tvojej buducej svagrovej na tebe vadi? no on hovori ze si to nemam vsimat, ze jemu na nich nezalezi
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez so svojou nastavajucou svagrinou vychadzam len zo slusnosti. Vzdy som si predstavovala, ze moja buduca svagrina mi bude ako kamaratka, ale mylila som sa.
Odpovedať
martinkaa a preco je taka?
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, to je dobre že držíte spolu, veď vy ste najdôležitejší a budete mať vlastnú rodinku a ak sa oni k vám chovajú tak hnusne, tak ich neberte vážne :-)
Odpovedať
weri este ze ta mam 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza : najprv, este ked sme na zaciatku chodili, tak ma nepekne ociernila pred jeho rodinou. Moj drahy povedal, ze mi zavidi postavu a tak, lebo ona po porode ostala trosku pri sebe, nestarala sa o seba ani sa nestara, zacala priberat a teraz je z nej maly slon. Ona je proste domased. Ona je presne taky isty dirigent ako svokra. Ona sa teraz stahuje ku svojej svokre a za ten cas, co byvala s rodicmi, tak jej veeellmii finacne pomohli, az privelmi. A odkedy jej skoncila materska, tak si ani pracu nehlada, preto ju tak velmi rodicia financne podporovali. Moj drahy z toho vsetko vydedukoval, ze z nej sirsi zavist...
Odpovedať
Profilova fotka
babenky idem ja haju, zajtra vstavam do prace, zatial papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ružička :-*
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú noc martinka :-)
Odpovedať
ahojte a prajem dobré ránko :-) Baby hlavne ružička ty si z TT nevieš o koľkej začína premiéra Toy Story? lebo berieme aj sestru aj sesternicu ;-) :-) Hotový blázninec to bude :-D :-D :-D Vierka...smutné :-( Neboj Deniska to pekne napísala ;-) A aké bolo hrozno..pošli mi :-D :-N Miška ešte že si sa ozvala..tak super aspoň ušetríš ;-) :-N Martinka...ty más miminko? :-N Teda ak som to z Tvojho príspevu dobre pochopila :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?