Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov, ze vsetko musi byt prvykrat :-D Ako sa volas - nech ta poriadne oslovujeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
slintáčik ahoj ahoj, krásny víkend prajem a uži si nákupy :-)
Odpovedať
Vierka no, šak mi povedal dôvod, prečo mi ho dal v noci, že aby som nemala šancu povedať že ho nechcem :) čo by som určite nespravila, dobre vie ako veľmi ho ľúbim a že ho chcem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sisa, cize silvia
Odpovedať
Lady som z Kvetnej viacmenej, ... tam sme s našimi bývali 23 rokov, naši sa odsťahovali odtiaľ a teraz som tam s drahým, takže sme spolu , fúúúú dnes máme výročie 9 mesiacov :-) , no a bývame spolu už od januára. U nás to ide všetko tak rýchlejšie :)
Odpovedať
ja som mala zasnuby v july na moje narodky :-) vzdy som snivala ze ake to bude ako vo filme a tak ale...viem ze moj nie je na romantiku vobec niekedy sa snazi sviecky alebo tak ale inak nie je ale to nevadi lebo ja som za oboch :-D (som rak) rano prisiel k nam s kytickou dal mi ju a povedal vsetko najlepsie...a isiel pracovat lebo prerabame byvanie...no a cely den bol normalny ujo bol u nas aj krsna sestranica a tak... vecer sme mali grilovat a stale mi nechcel dat darcek ze az vecer cely den mi to hovoril :-( tak som musela vydrzat potom sme grilovali a doniesol mi darcek bolo to velke zabalene -balicek hned som vedela ze to nie je ono co som tolko chcela tak som trocha bola sklamana.... :-( tak som to otovrila a bolo to pyzamo ...ja ze ooo pyzamo ? vsak to uz mam... :-| no a tam bola zamotana krabicka tak som pozrela na neho a otovrila ju a ooooooo tam bol prstienok :-) :-) :-) stastna ako blcha :-D a potom sa pred celu rodinu spytal ci si ho zoberem ani som nedokazala plakat ked tam boli vsetci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi - inak to ma aj napadlo, že už ráno nemáš šancu povedať nie :-D ale nie, fakt dobrý nápad, také krásne zobudenie :-) dnes máte výmesačie? :-) my máme zajtra (teda pokiaľ je zajtra 7.8.) - 3 roky 3 mesiace :-) a 9 mesiacov do svadby :-D
Odpovedať
dracica to je krásne :) ja som tiež nedokázala plakať , ked som sa ráno zobudila, dostala som taký šok, že som nemohla ani plakať :)
Odpovedať
Vierka no tak ty máš o všetkom prehľad v číslach :) mne stačí že viem, koľko sme spolu. I ked zachvíľu začnem aj koľko do svadby zostáva počítať, lebo už sa neviem dočkať :)
Odpovedať
sinov : sranda :-) ale pekne aspon na taketo veci nikdy nezabudnes :) lebo to je take nezvycajne ako napriklad klasickych filmoch :) peknucke aj ja som uz od neho mala naucnice,naramok, nahrdelnik a vzdy som srandovala ze este prstane nemama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi mne to počíta počítadlo čo mám v albume, že koľko dní máme do svadby :-D no a my sa s drahým tešíme z každého spoločného dňa :-)
Odpovedať
no mi dosvadby este daleko ze gabi :-D a s priatelom sme uz spolu 3 roky a 8 mesiacov a rok sme spolu byvali, a potom sme sa rozisli na 4 mesiace ale dali sme sa dokopy no asi to je ten pravy :-) osud to tak chcel a mi dvaja tak isto :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vierka aj mne by sa zišlo také počítadlo :) ved aj my dvaja. To že spolu už tak dlho bývame je tak trošku náhoda, ale nemenila by som za nič na svete, neviem si predstaviť, že by som bola bez neho :)
Odpovedať
no dracica veru, ešte kopu času. I keď môj drahý povie, že to bude "co by dub" :) u nás je to tiež všetko také osudové. zdá sa mi že sme kompletne prepojení myšlienkami, často sa stane že myslíme na rovnaké veci naraz, že povieme niečo na čo ten druhý zrovna myslí a chce to povedať. Tiež si myslím že je to ten pravý. Má svoje chybičky, ale v zásade je úžasný.
Odpovedať
no mi sme si uz prezili vela hadok a kriz ale preslo to a uz je to lepsie a pozname sa velmi dlho ;-) gabi tak by to malo byt ako pises pekne :-) to moj je uplny opak hovori ze je este vela casu na pripravy ze aby som to teraz neriesila este
Odpovedať
no, ale tiež sa tvári že je na všetko čas, čo sa týka zajednania kostola a tak .... on má na všetko vždy dosť času a potom nestíhame. Ale je zlatý, lebo väčšinou spraví čo od neho chcem :) ale neni pod papučou :-D ozaj.
Odpovedať
hihi viem co myslis vsak ani moj nie je ale zase je pekne ze mi vyhovie co chcem...a tak...ale ja chcem aby bolo aj po jeho aby to bolo na rovnako aby sa nestalo ze je pod papucou jeden z nas :)
Odpovedať
:) hmmm, to hej, nedá sa povedať, že pod papučou, lebo inak nemá problém spraviť si program s chalanmi, ale v pohode. Ale ked vie, že niečo chcem, tak mi vždy vyhovie .... aby ma potešil
Odpovedať
idem na obed, za svojím drahým tak s na chvíľu odmlčím :))
Odpovedať
Profilova fotka
babule, ked uz takto o cislach, ja som s mojim 5 rokov a dnes je to presne 329 dni do svadby :o) Dabika, dobru chut. :-)
Odpovedať
50 dôvodov prečo byť v tehotenstve šťastná: šťastie v tehotenstve je: 1. ...užívanie si prvých týždňou,kedy to tajomnstvo poznáte len vy a váš partner 2. ...vedomie,že máte 9 mesiacov na plánovanie, a fantazírovanie 3. ...môcť nosiť tehotenské oblečenie- ešte nikdy nebolo praktickejšie a erotickejšie 4. ...rozmaznávať sama seba.Teraz máte perfektné ospravedlnenie na to, aby vám manžel musel každý večer robiť masáž unavených nôh,na pokožku bruška si môžete dovoliť to najkvalitnejšie(i najdrahšie )upokojujúce mlieko,dopriať si čokoľvek dobré(ale i zdravé!), na čo máte chuť 5. ...vedieť, že ste chránená! Slovenské zákony sa postarajú o to, aby ste v pokoji čakali na pôrod a potom mohli tráviťdostatok času s bábätkom 6. ...navštevovať kurz predpôrodnej prípravy a nájsť si pri tom veľa nových kamarátok 7. ... musieť po 1. krát vo svojom živote pribrať- v tehotenstve je to zákon prírody, ktorý zabezbečí,aby ste sa pri zaokrúhľovaní cítili dobre 8. ...môcť sa vyspať.Ak čakáte prvé bábätko, užívajte si dlhé vyspávanie cez víkendy- neskôr to nebude možné 9. ...mať prsia,aké si vždy chceli 10. ...mať nádherný dôvod na kúpu nových podprseniek 11. ...získať nový rozhľad.Veľa z toho čo bolo predtým pre vás dôležité, sa teraz stalo nezaujímavým 12. ...môcť sa starať o viac, ako len o mačku a izbové kvety 13. ...dostávať viac pozornosti od svojich rodičov,tiet,strýkov a samozrejme od svojho partnera 14. ...vytvoriť si oveľa bližší vzťah k sestrám,sesterniciam a priateľkám ktoré sú tiež rodičmi 15. ...môcť zvestovať nádhernú novinu mame,otcovi,sestre,bratovi,tete či psovi a pozorovať,ako sa pri tom tvária 16. ...objavovať v sebe nové talenty!či už ide o háčkovanie ponožiek pre bábätko alebo zmajstrovanie detskej postielky: Zrazu si vyskúšate všetky možné druhy remesiel 17. ...rozumieť si najlepšie s vlastnou mamou.Náhle pocítite nový druh obdivi svojej mame, čo pre Vás v živote urobila 18. ...zariaďovať detskú izbu: je to jedna z najvzrušujúcejších večí, ktoré ste kedy robili alebo budete robiť 19. ...pocítenie 1. malých pohybov vášho dieťatka a myšlienka: Je toto to,čo si myslím? Alebo si len namýšľam? 20. ...dobrý pocit, keď vám partner objedná pizzu a ako dezert vám naservíruje dvojitú porciu čokoládovej zmrzliny 21. ...keď vám z povaly prinesú vaši rodičia starú detskú postieľku alebo starý kočík ako spomienku na vaše rané detstvo 22. ...keď ide Váš partner s vami na prechádzku na čerstvý vzduch, lebo tá urobí dobre nielen vám,ale i bábätku 23. ...užívať si počas Vášho tehotenstva sny plné fantázie- a smaiť sa na nich so svojou priateľkou 24. ...malý pár nožičiek,ktorý kope proti vašej bránici a pocit, že čoskoro uvidíte malú osôbku ktorej nôžky patria 25. ...vyberať oblečenie pre bábätko alebo objednávať katalógy, ktoré si budete listovať a pritom plánovať,čo všetko kúpite 26. ...písať si denník tehodnej ženy 27. ...nechať si zhotoviť fotku svojho tehotenského brucha, aby ste mohli nesôr spomítať na tieto rozmery 28. ...poznatok,že je veľa ľudí ktorí Vám budú pomáhať-lekári,zdravotné sestry,vedúci predpôrodnej prípravy a pod. 29. ...keď ležíte v posteli, váš partner položí jemne ruku okolo vás a vášho brucha a vy viete, že vaša láska splodila nový život 30. ...užívať si luxus, keď si môžete večer vyjsť von, cez víkendy cestovať preč a robiť jednoducho všetky tie veci, ktoré už neskôr keď príde dieťa , nebude ľahké uskutočniť 31. ...vedieť že všetko,čo sa odteraz bude diať,nebude mať nič spoločné s nudou 32. ...spoznávať nových ľudí, keď idete nakupovať-každý má poruke nejaký ten zážitok z tehotenstva, o ktorý sa s vami rád podelí 33. ...tráviť večeri tým, že budete premýšľať o mene pre bábätko: Bude sa volať Laura alebo Kleopatra?Filip alebo Ferdinant 34. ...predstavovať si, ako bude on alebo ona vyzerať.Samozrejme, že bude mať sladké malé ušká a neodolateľné modré očká! 35. ...snívať o budúcnosti svojho dieťaťa:Moja dcéra-politička/speváčka/mozgová chirurgička 36. ...pozorovať svoje brucho v zrkadke a vedieť, že vo vnútri sa ukrýva malý človečik 37. ...prvá fotka z ultrazvuku.Keˇrozoznáte prvé podivuhodné kontúry na zázname z ultrazvuku,budete sa pýtať,či vám ju lekár môže vytlačiť, aby ste si ju mohli vziať domov,zavesiťv pracovni alebo uchovať v peňaženke 38. ...sledovať výraz tváre svojho partnera,keď uvidí, že tehotenský test ukazuje pozitívny výsledok,keď vrhne pohľad na vaše brucho ,alebo keď naň priloží ruku a vníma pohyby bábätka 39. ...keď kúpite 1. hračku pre svoje dieťa, nie pre dieťa niekoho iného 40. ...keď zavoláte svojmu mužovi,aby ste mu povedali: ,,Už to prichádza!" keď sa dostavia prvé pôrodné bolesti 41. ...keď všetky cvičenia, ktoré ste sa naučili na predpôrodnej príprave,použijete v praxi a zistíte, že to skutočne všetko funguje 42. ...keď v bolestiach drží váš partner/pôrodná asistentka/nejaká iná blízka osoba, je vám oporou a vy zistíte že 50 dôvodov prečo byť v tehotenstve šťastná: šťastie v tehotenstve je: 1. ...užívanie si prvých týždňou,kedy to tajomnstvo poznáte len vy a váš partner 2. ...vedomie,že máte 9 mesiacov na plánovanie, a fantazírovanie 3. ...môcť nosiť tehotenské oblečenie- ešte nikdy nebolo praktickejšie a erotickejšie 4. ...rozmaznávať sama seba.Teraz máte perfektné ospravedlnenie na to, aby vám manžel musel každý večer robiť masáž unavených nôh,na pokožku bruška si môžete dovoliť to najkvalitnejšie(i najdrahšie )upokojujúce mlieko,dopriať si čokoľvek dobré(ale i zdravé!), na čo máte chuť 5. ...vedieť, že ste chránená! Slovenské zákony sa postarajú o to, aby ste v pokoji čakali na pôrod a potom mohli tráviťdostatok času s bábätkom 6. ...navštevovať kurz predpôrodnej prípravy a nájsť si pri tom veľa nových kamarátok 7. ... musieť po 1. krát vo svojom živote pribrať- v tehotenstve je to zákon prírody, ktorý zabezbečí,aby ste sa pri zaokrúhľovaní cítili dobre 8. ...môcť sa vyspať.Ak čakáte prvé bábätko, užívajte si dlhé vyspávanie cez víkendy- neskôr to nebude možné 9. ...mať prsia,aké si vždy chceli 10. ...mať nádherný dôvod na kúpu nových podprseniek 11. ...získať nový rozhľad.Veľa z toho čo bolo predtým pre vás dôležité, sa teraz stalo nezaujímavým 12. ...môcť sa starať o viac, ako len o mačku a izbové kvety 13. ...dostávať viac pozornosti od svojich rodičov,tiet,strýkov a samozrejme od svojho partnera 14. ...vytvoriť si oveľa bližší vzťah k sestrám,sesterniciam a priateľkám ktoré sú tiež rodičmi 15. ...môcť zvestovať nádhernú novinu mame,otcovi,sestre,bratovi,tete či psovi a pozorovať,ako sa pri tom tvária 16. ...objavovať v sebe nové talenty!či už ide o háčkovanie ponožiek pre bábätko alebo zmajstrovanie detskej postielky: Zrazu si vyskúšate všetky možné druhy remesiel 17. ...rozumieť si najlepšie s vlastnou mamou.Náhle pocítite nový druh obdivi svojej mame, čo pre Vás v živote urobila 18. ...zariaďovať detskú izbu: je to jedna z najvzrušujúcejších večí, ktoré ste kedy robili alebo budete robiť 19. ...pocítenie 1. malých pohybov vášho dieťatka a myšlienka: Je toto to,čo si myslím? Alebo si len namýšľam? 20. ...dobrý pocit, keď vám partner objedná pizzu a ako dezert vám naservíruje dvojitú porciu čokoládovej zmrzliny 21. ...keď vám z povaly prinesú vaši rodičia starú detskú postieľku alebo starý kočík ako spomienku na vaše rané detstvo 22. ...keď ide Váš partner s vami na prechádzku na čerstvý vzduch, lebo tá urobí dobre nielen vám,ale i bábätku 23. ...užívať si počas Vášho tehotenstva sny plné fantázie- a smaiť sa na nich so svojou priateľkou 24. ...malý pár nožičiek,ktorý kope proti vašej bránici a pocit, že čoskoro uvidíte malú osôbku ktorej nôžky patria 25. ...vyberať oblečenie pre bábätko alebo objednávať katalógy, ktoré si budete listovať a pritom plánovať,čo všetko kúpite 26. ...písať si denník tehodnej ženy 27. ...nechať si zhotoviť fotku svojho tehotenského brucha, aby ste mohli nesôr spomítať na tieto rozmery 28. ...poznatok,že je veľa ľudí ktorí Vám budú pomáhať-lekári,zdravotné sestry,vedúci predpôrodnej prípravy a pod. 29. ...keď ležíte v posteli, váš partner položí jemne ruku okolo vás a vášho brucha a vy viete, že vaša láska splodila nový život 30. ...užívať si luxus, keď si môžete večer vyjsť von, cez víkendy cestovať preč a robiť jednoducho všetky tie veci, ktoré už neskôr keď príde dieťa , nebude ľahké uskutočniť 31. ...vedieť že všetko,čo sa odteraz bude diať,nebude mať nič spoločné s nudou 32. ...spoznávať nových ľudí, keď idete nakupovať-každý má poruke nejaký ten zážitok z tehotenstva, o ktorý sa s vami rád podelí 33. ...tráviť večeri tým, že budete premýšľať o mene pre bábätko: Bude sa volať Laura alebo Kleopatra?Filip alebo Ferdinant 34. ...predstavovať si, ako bude on alebo ona vyzerať.Samozrejme, že bude mať sladké malé ušká a neodolateľné modré očká! 35. ...snívať o budúcnosti svojho dieťaťa:Moja dcéra-politička/speváčka/mozgová chirurgička 36. ...pozorovať svoje brucho v zrkadke a vedieť, že vo vnútri sa ukrýva malý človečik 37. ...prvá fotka z ultrazvuku.Keˇrozoznáte prvé podivuhodné kontúry na zázname z ultrazvuku,budete sa pýtať,či vám ju lekár môže vytlačiť, aby ste si ju mohli vziať domov,zavesiťv pracovni alebo uchovať v peňaženke 38. ...sledovať výraz tváre svojho partnera,keď uvidí, že tehotenský test ukazuje pozitívny výsledok,keď vrhne pohľad na vaše brucho ,alebo keď naň priloží ruku a vníma pohyby bábätka 39. ...keď kúpite 1. hračku pre svoje dieťa, nie pre dieťa niekoho iného 40. ...keď zavoláte svojmu mužovi,aby ste mu povedali: ,,Už to prichádza!" keď sa dostavia prvé pôrodné bolesti 41. ...keď všetky cvičenia, ktoré ste sa naučili na predpôrodnej príprave,použijete v praxi a zistíte,že skutočne všetko funguje 42. ...keď vás v bolestiach drží váš parner/pôrodná asistentka/nejaká iná blízka osoba,je vám oporou a vy viete,že mu/jej môžete dôverovať 43. ...keď medzi silnými kontrakciami zistíte, že vás repertoár nadávok je väčší, ako ste kedy mysleli 44. ...Keď sa uprostred pôrodu rozhodnete pre zmiernenie bolestí a zistíte, že v tejto fáze to bolo správne rozhodnutie 45. ...nekonečná radosť a úľava keď náhle ustúpia všetky bolesti a záťaž 46. ...pohľad do očí novorodenca 47. ...keď pozorujete, ako váš partner objíma lekára,pôrodnú asistentku, iného otecka...,lebo je prevalcovaní radosťou a pýchou 48. ...keď váš partner stojí pri posteli s kyticou ruží a ďakuje vám za tento jedinečný darček 49. ...oznámiť túto veľkú novinu.Rozprávať každému o bábätku a počuť vzrušenie v ich hlasoch 50. ...JE MOMENT KEĎ SA PREBUDÍTE, VAŠE BÁBäTKO SPÍ VEDĽA VÁS A VY SI POMYSLÍTE: ,,ČLOVEČE JE TO PRAVDA! SOM MAMOU!"
Odpovedať
Takže tu je ten článok :-)
Odpovedať
No lulu - tak teraz mam naozaj zimomriavky x-) x-) x-) juuuuj
Odpovedať
Aj mňa očaril Majte sa ideme do mesta 8-) :-N
Odpovedať
weri to bolo kraaasne poziadanie o ruku :-N :-N :-N
Odpovedať
ďakujem Lady. No pekne, tak vy ste dlho spolu :) my to berieme tak akosi zrýchla, ale od začiatku sme si nejako istí jeden druhým, tak to neriešime , či je skoro alebo nie. Ale ved my to máme za vyše rok ... tak ešte kopu času.
Odpovedať
gabi tvoj prispevok mi prpomenul jednu znamu...povedala mi ked som si tak natesene pisala ze sa tesim na svadbicku a tak, tak povedala ze sice mi praje ale ze sa tesim jak keby to bolo o tyzden, ze za rok sa toho prideje vela...mi to pripada ako zavidenie =-) ludia su rozni =-)
Odpovedať
ruzi to fakt ? ja mám presne jednu kamarátku takú, že ked som jej povedala, že sme sa zasnúbili, tak mi povedala, že to nič neznamená, že koľkí snúbenci sa rozišli. Ja viem, že to tak je, neni som úplne naivná, ale tak ked je to kamarátka, tak sa to moc nehodí, aby toto hovorila, naozaj ako keby mi to nepriala. naozaj sú ľudia divní ...
Odpovedať
to som aj ja pocula gabi...lebo za ten rok sa moze hocico stat a minule tu pisala jedna ze nas opusta ze pred svadbou sa rozisli s priatelom :( smutneee baby nerozmyslali ste ze si usijete saty? ze to vide lacnejsie nez pozicane od 300 eur a vyssie... hm? :-|
Odpovedať
šak ja viem, že môže a viem dracica že my to máme ešte ďaleko, ale dúfam, že to budeme mať všetky so šťastným koncom :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?