Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Asi tu nikto neni :-N Idem teda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuuuuuu :-)
Odpovedať
ja ešte tiež, ale už by som išla domkoooov :-|
Odpovedať
Baby máte štastie že brázdim zase po mmb :-D
Odpovedať
Akurát mi písal bratranec že v pondelok alebo behom týždňa príde aj s manželkou a synčekom sa tešíím prídu ale na 3-4 dni :-D :-) Budem sa zaúčať ako prebalovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lulu a už vedia že budete mať bábätko? :-) jaaaj ja sa dozvedieť že som tehotná, tak asi nedokážem mať zatvorenú pusu :-D a stále by som sa len škerila na svet :-)
Odpovedať
Vierka tak zatial iba vy babulky,doktor a ja s Radkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu,ty toho ale stihas.. Kociky su krasne,casual je super znacka a kociky su paradne..hladaj co najlahsi,najlepsie skladatelny,skus ho ovladat jednou rukou,kolesa nie nafukovacie a ja som za rucnu brzdu - super pomocnik dole kopcom..ja som kupovala minuly rok bratovi celu vybavu v polsku v obchode a vysla ma do 800 eur, kocik,postielka,vybava postielky,preb.pult...ten casual predava kamaratka v super stave za polovicu..ona bola manial do kocikov,tak mala 3 pre jedno dieta,takze su akp nove vsetky.. My mame konecne stanoveny pocet ludi,takze cca 70 aj s detmi..a asi pride aj kuzelnik:) draheho kamarat:) A kyticu mi v pezinku vyratali na 40 - ze to maju jednotnu cenu na svadobne kytice a pre zenicha zdarma k tomu..
Odpovedať
Petka teeda začarovaná svadba x-) :-D No skúšala som aj jednou rukou obidva sa mi dobre ťahajú jednou rukou :-D
Odpovedať
uf 40 eur za kyticku?...neviem ci moje oblubene kvety budu mat i v july :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom super:) kamaratka ma odhovara od trojkoliek, ze nemaju taku stabilitu aku by mali mat a ze ked ich tlaci dieta tak sa prevracaju..tak neviem..
Odpovedať
ja by som xcela klasicky 4kolieskovy, taky v polohe aby som ja videla na dietatko, nie naproti chodiaci:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Petka prišla ip? :) Dia čo som dala na fb ten prvý i´coo tak tam sa dá sedačka otočik aj ku matke taže to je u mňa veľké plus ;-)
Odpovedať
hej videla som ;-)
Odpovedať
lulu - mne jednoznacne sa paci ten cierny kociarik casual... ;-) Palecc hore ;-)
Odpovedať
Deniska ja nevieeem pomoooc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peťka teeeda a priestor už máte vybraný? :-) my budeme mať na svadbe dieťa 1 a možno ani to nie, keď sa rodičia budú chcieť zabaviť - sme tuším rodina bez malých detí, ktovie kedy sa to rozbehne :-D mohla by som to ja začať no nie? :-D dia, ružičky majú stále no nie? :-D či máš iné obľúbené kvetinky?
Odpovedať
lulu - no na kociarik este nejaky ten cas mas, tak len si kludne porozmyslaj ;-)
Odpovedať
lulu i mne sa lubi ten cierny co mas v albume :-) wera ja mam najradsej chryzantemy, take margaretkove :-) ale i tie biele ruze samozrejme..ale keby slo, tak xcem tie chryzantemy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Biela ruza - to vidis na kazdom...kedysi sa dala rucka preklapat a dnes si nacvaknes vajicko,vanicku alebo sportak v smere v akom chces..je to hlavne kvoli vetru a slnku
Odpovedať
Vierka mi zase ale 10 detí :-D No to mám čas ale aj chcem hneď to je môj najväčší problém :-D :-p
Odpovedať
A díki za radu
Odpovedať
fúúú, stratila som prehľad, už ste sa dostali až na deti ??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Salu este nemame,ale ponukli nam na seneckych jazerach holiday village - ma foto to vyzera pekne,tak uvidime nazivo.. Kvety som chcela strasne moju srdcovku kalu,ale to ma teraz kazda nevesta..tak laliu aj do vlasov..kvetinarka povedala,ze to neprezije ani fotenie..takze budem mat orchidee.tie vraj vydrzia bez vody aj tyzden
Odpovedať
Gabika nie že koľko detí z rodiny na svadbe 8-) ale ja čakám miminko x-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka, orchidee nie su velmi drahe? Ja budem mat penove kaly a vydrzia mi roky ;-) To si poslem id tialto z UK. aj na stoly, aj na auto, aj na kyticu.
Odpovedať
Aj my budeme mať kaly :-) Moje srdcové kvetinky x-) :-D
Odpovedať
aháá , ja som že už ste sa na deti dostali . no to som zistila. A v ako si štádiu ? v ktorom týždni ? či mesiaci ??
Odpovedať
No zistila som to v stredu,som v 5tt a termín mám 13.4.2011 ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti ľalie naozaj nevydržia dlho, sú náádherné, ale po chvíľke bez vody zvädnú - známa mala krásnu kyticu z ľalií a ženích pierko, keď šli z obradu kytica sa už prehýbala ako bola zvädnutá a pierko sa zohlo napolovicu :-( nad orchideami som aj ja rozmýšľala sú nádherné, ale dosť drahé mi prídu :-( kytičku by som chcela asi z ruží a výzdobu z pivoniek a hortenzíí asi :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?