Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
a kto urobi tu predstavu mne? :-D :-p
Odpovedať
aku predsatvu? myslis so satami?
Odpovedať
ano
Odpovedať
noooo, tak to neviem :-) ja som si kukala albumy tu vselikoho a podla toho som si povedala, co ano a co urcite nie..
Odpovedať
hej,ale nie som v tom tak zbehla aby som vedela povedat co mi pristane a co nie =-)
Odpovedať
jaaaaj, tak to je zas druha vec, to aj ja uvidim az v salonoch.. :-D že mi povedia milá zatial slečna, tu mate vreco, to vam najviac pristane :-D
Odpovedať
boze nestras :-D dufam ze pani bude mila
Odpovedať
aj ja dufam, ale co som tu citala, tak napr.nicole (am sa nechystam) sa uz k babam s cislom 40 chovaju ako ku slonom :-)
Odpovedať
faaakt? to je desne :-S
Odpovedať
no, ved tam ani vacsie saty tusim nemaju.. ..
Odpovedať
akoze fakt clovek to nemusi mat rad a k tomu ked sa pripocita blba predavacka...strasneeeeee...jak keby oni boli krasavice :-D :-D :-D
Odpovedať
no dnes je total blbý deň :-S ešte aj frajer ma vytočil. ja na tú svadbu snáď neodložím ani cent. ]-( ešte aj ďalšia ponuka na sálu mi prišla zo servítkovným v KD!!! to je nejaká nová móda? im tie servítky o hlavu už fakt otrepem. ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
maruska24: ja som zase natrafila na korkovné a to ma tiež riadne pobavilo. Donesieš si vlastné víno a im zaplatíš za to, že si ho tam otvoríš. Fakt ma pobavili!
Odpovedať
kast to som este nikdy nepocula :-D
Odpovedať
ruža, to ja tiež predtým nikdy, ale teraz už mi to napísali z dvoch hotelov. Normálne som nechápala. Už fakt nevedia ako ľudí ošklbať...
Odpovedať
no cimkolvek...a neda sa to tam prepasovat? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa s tym tiez stretla. a uplne najlepsie na tom je, ze ako korkovne si pytaju tolko, ako vas stoji flasa vina cize napr. si zozeniete vino za 50sk/flasa a ako korkovne si niekto vypyta tiez 50 sk. podla mna je to na hlavu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak taketo poznam, aj korkovne aj servitkove, v niektorych restikach ci kulturnych domoch to praktizuju s radostou, uz som sa stretla aj s tym ze jeden KD to prestal robit potom co dostali dost mastnu pokutu za nezakonne obohacovanie sa. A baby ako trávite tento víkend? Ja som sama doma, ale zato som zbehla na dosť veľa nákupov a len z drogerky som išla s batohom na chrbte a dvomi plnymi igelitkami, tak som to musela zaniest domov a nanovo sa vratit do mesta nakupit potraviny a vysavac. A kedze som sama doma tak som vyuzila ten klud a upratala cely byt, poprala a uz ma caka len zehlenie, ale to az poschne pradlo, cize zajtra. No nic musela som sa niekde vystazovat. Uz by som si kupila aj nieco k svadbe, aspon nejaku drobnost, ale nic ma nenapada... tak poradte nejaku drobnostku co sa da skladovat az do buduceho roku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dnes som bola skúšať tie šaty a sú úúúplne úúúúžasnééé :-) Budú mi ich musieť zúžiť, ale inak nemali chybu :-) aj závoj si odtiaľ beriem, aj topánočky.. Síce je ešte skoro, ale nemala som o čom rozmýšľať, sú to tie pravé :-)
Odpovedať
wera za posledne dni som prave cakala na spravu podobnu tvojej,vies ze si mi rozveselila tieto minutky? :-N ;-) ..rada vidim radost :-D ano je skoro ale kedze si si vybrala, mas o starost menej :-p inak musim povedat ze na tej fotke si krasna...si to ty ze? :-D to len tak mimo temy, ale predsa.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza moc moc moc ďakujem, hej som to ja :-) ako som spomínala, že sa mi tie šaty už dlho páčia, tak som ani nemusela nad inými rozmýšľať, jednoducho to bol osud :-) a čo ty, ako postupuješ s prípravami? :-)
Odpovedať
no ja som uz spominala ze mam mensiu svadbu cize nemam tak vela priprav ako vy baby moje :-D ..akoze ja mam viacero dilem a asi sa rozhodnem definitvne az ked bude ten datum trocha aktualnejsi... :-D nexce sa mi ted v horku najma chodit skusat saty..ci dalo sa? :-D ...ale zas dneska akurat mi zacala vrtat v hlave ta matrika...rozmyslam nad inym uradom, teda aj mestom...teda konkretne som stale nan myslela kvoli peknemu prostrediu na fotky a symbolike,no a ked toto vystrelilo ze jedine soboty, rozmyslam ze by som tam sla fotit a na urad a potom na hostinu zas domov...neviem ted :-) zas mam nad cim premyslat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aa, tak zase ani my nebudeme mať nejakú veľkú svadbu, ale veľmi ma tie prípravy bavia :-D nooo toho skúšania šiat v takomto počasí som sa obávala aj ja, ale v salóne mali príjemne, tak to nebolo vôbec strašné :-) nakoniec sme prišli na to, že spodničku nepotrebujem, teda ani v tom som sa pariť nemusela :-) a takú vonkajšiu záhradnú svadbu si nechcela? v júli by aj počasie malo byť stabilnejšie a menší predpoklad dažďov ;-)
Odpovedať
nemam zahradu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v nejakom parku :-D som videla fotky zo svadby v botanickej, tiež to vyzeralo fajn :-)
Odpovedať
aha...sice u babky mame zahradu, ale zas je to na strednom slovensku..a neviem ci by tam vsetci sli...vies ked je napad vzdy je tam hacik nejaky :-S
Odpovedať
inak tak ma napadlo, ohladne siat, kedze su take velke a v salonoch vam s nimi pomahali, takze musim mysliet i ze doma ked pojdem na obrad niekto musi so mnou byt aby ma do nich navliekol, vsak? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ano ružička niekto musi ostat pri tebe doma ak chces aby ta vsetci videli az v kostole. Ten niekto ti pomoze obliect a zasnurovat satky. Ja by som to tak tiez najradšej spravila a asi by som poprosila kamarátku aby mi s tým pomohla :-)
Odpovedať
no sak aj ja..svedka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby tak ja som dnes bola na nakupoch, aj ked som to neplanovala, kupila som si topanocky n sesterkinu svadbu, ale hned som si povedala, ze uz ich hned vyuzijem aj na svoju svadbu, aspon budu vyskusane a hlavne su take ako som dlho zhanala, tanecne nieco podobne ako maju tanecnicky latina, tak sa tesim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?