Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
hmm..ja by som xcela iny den ako sobotu :-| neviem ci ide..akurat idem tam zavolat
Odpovedať
Profilova fotka
simcab, my sme povodne ani svadbu na výročie neplánovali, ale vedeli sme že rok 2011, že jar no a keď som pozerala že nám výročie vychádza na sobotu, nebolo o čom :-) ale verím, že nebude taký chladný máj ako tento rok :( A kedy máte vy termín? Biela.ruza - držím palce, daj vedieť ako si dopadla :-)
Odpovedať
ted mam akurat o rok svadbu...juchuuuu :-N no som dovolala..hm nejde to, u nas iba kazda druha sobota v mesiaci..ale bola mila pani a povedala, ze mozno na buduci rok sa to zmeni, alebo ked xcem iny den v tyzdni tak skusit iny obecny urad na okoli, cize asi dedinky ci mestecka naokolo, tak ted neviem....a co sa tyka ze kedy dopredu mam objednat, vlastne nepovedala, nevedela mi povedat konkretne ze kolko mesiacov alebo co...takze ja mam jul a oni davaju dane terminy v oktobri na web... skoda, lebo 1. jul je taky pekny datum, takto to bude 2. jula, ci je to malicherne,co? :-D :-D :-D no mne ide hlavne o ten den - piatok, mam ho radsej ako sobotu,i sluzby a vybavovacky frcia inak...hmm :-|
Odpovedať
wera, my ešte nemáme nič isté.. chceli sme mať v máji, no to padlo, tak chceme čo najbližšie k nášmu výročiu.. čiže to vychádza na 30.7... aj keď sa obávam toho ako to zvládnem v tej róbe v prípadnej horúčave :-N však som šaty skúšala v máji/júni a išla som sa roztopiť za tú chvíľu..
Odpovedať
simca ja sa toho tiez bojim...jedine si dat volnejsiu a kratsiu robu :-D
Odpovedať
no tak to určite nie.. róba bude ako sa patrí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza - nechápem, oni robia svadby len 2x za mesiac? A ak by si si chcela vybaviť nejaký termín mimo ich "ordinačných hodín", to sa nedá? :-. Teeeda, už možeš začať chystať všetko, ten rok ubehne ako voda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simcab, noo tak to budete mať krásne teplúčko :) keď tak, tak si namontuješ ventilátor pod sukne :-D ja sa bojím, že bude zima, vy že bude moc teplo, taký dobrý priemer by to chcelo...jún :-D
Odpovedať
simca sak to - ja som stale taka ako keby medzi 2 mantinelmi, ze stale vrazas od jedneho do druheho :-D v kazdej veci mam 2 moznosti a stale medzi nimi brusim...aj tieto satx ze jake i kvoli tomu horku :-N wera, ano robia kazdu druhu sobotu, cize 2krat do mesiaca...bez vynimky...cize iny termin sa u nas neda...ale zas na dedinu nexcem ist...uvidim ci sa to novym rokom nezmeni...ale zas u nas na radnici je krasna sala =-) haha ale akurat pocuvam nejaku hudbu a uz viem co si vyberem na svadbu konkretne :-D
Odpovedať
ja som myslela aj na jún.. ale keď to je taký sprostý mesiac podľa mňa.. neviem, nič sa mi s ním nespája.. =-) tak hádam to bude konečný termín ten júl.. :-N počasie si tak či tak neobjednáme, tak sa treba už len zmieriť s akýmkoľvek, pretože s tým aj tak nikto nič nespraví.. kamarátka moja sa vydávala minulý rok v lete, dva týždne bolo horúco slnečno krásne a akurát v ich sobotu také dažde že až.. no čo mala chuderka robiť!? :-.
Odpovedať
šaty treba vyberať podľa toho aké chceš, o akých snívaš a ktoré ti sedia.. nie podľa počasia :-p
Odpovedať
dobra poznamka :-D len to povedz mojim vrtochom :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja už vybrané šaty mám asi rok, v sobotu si ich idem skúšať, dúfam že mi budú dobré, lebo žiadne iné ma tak veľmi nenadchli ako práve tie.. mám ich úplne prvé v albume :-) a ak mi v nich bude zima, ženích ma zahreje :-D biela.ruza - fíha, ja som myslela že na matrikách sú v tomto zhovievavejší, že si len dohodneš termín aký chceš a hotovo.. noo ale keď to máte v júli, tak to uvidíš či sa to bude meniť, ale verím, že áno, nech máš svadbu podľa svojich predstáv :-)
Odpovedať
wera, krásne šatičky x-)
Odpovedať
wera uuuf su uplne bozske
Odpovedať
Profilova fotka
fuh baby vy tu toho ale popisete ze normalne pracujuci clovek ani nestiha citat. my nebudeme mať na výročie lebo určite nechcem svadbu v Novembri ale ak by to malo byť v roku 2011 v novembri tak by to bolo na naše 6.te výročie. Baby čo by ste si obliekli na ing promócie svojho chlapa? Ja som rozmýšlala nejaké pekné šaty po kolená s lodičkovým výstrihom a na vrch na ramená šatku v rovnakej farbe. Ale nemôžem zohnať žiadne žlté šaty, tak rozmýšlam žeby som si dala len žltú blúzočku a biele nohavice. Nebude to vyzerať blbo keď budem mať iba blúzku a nohavice?
Odpovedať
miška, keďže je leto, tak to bude vyzerať určite veľmi dobre! iste lepšie ako nejaký kostým.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simi šak ono ako nohavice z kostýmku a aj sačko z kostýmku, len blúzku si dám pod to takej farby aby som ladila s košelou drahého, ke´d už sme mu na promócie a štátnice kúpili žltú košelu a nádhernú žltú kravatu
Odpovedať
aj nohavice vedia byt elegantne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka ja viem že vedia byť elegantné ale sa bojím trochu že ak bude tak strašne horúco tak sa v saku a v nohaviciach upečiem ako kuriatko na ražni
Odpovedať
zltav saku je ohromna na chlapovi :-p no teda dost vypeka i dnes, ale zas promocie netrvaju dlho, takze nemusi to byt nejak extra zle..ja by som to moc neriesila,kebyze nemam nic ine, alebo prave hento sa mi paci, alebo ktory este iny dovod si to dat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ružička samotné promo budú dve hodiny v plnej aule bez klímy a potom ešte obed z jeho rodinou, ak sa tento víkend jeho rodinka nevyjadrí inak, ak sa vyjadria voči mne a jeho promóciám negatívne, tak prídem na oficiálnu časť, zablahoželám mu a odídem domov
Odpovedať
az 2 hodiny? nase trvalo pol hodku :-o ...miska a ty mas nejake problemy so svokrovcami?
Odpovedať
Profilova fotka
ruzička ono toto budú ing promócie a je ich strašne veľa študentov, ich bc. štátnice trvali cca hodku a pol.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
fuuuha takze prajem ti silne nervy aby si tak dlho vydrzala, ci uz so sakom alebo bez neho =-) no teda vidim ze ta zlta je nejako oblubena :-D
Odpovedať
joj miska, máš problém so svokrovcami? oni sa netešia z promocii? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
maruška ono je to strašne na dlho, ona sa netešia z ničoho čo ich syn dosiahol, takže asi len toľko
Odpovedať
Profilova fotka
rožička, ja som sa zaryla pred dvomi rokmi, že už si na seba nič čierne nekúpim, lebo som mala plný šatník len čiernych vecí, mala som troška divoké obdobie v živote kedy som čítala jednu veľmi zaujímavú knihu o ktorej keby vedeli rodičia tak ma asi vydedia :-p :-D
Odpovedať
rozicka kozicka hehe :-D hehe ja ciernej zostanem verna navzdy..mne inak nikdy nepripadala ako symbol rocku, alebo zlych myslienok ci zufalstva...proste cierna je i elegantna a mne sa vzdy hodila, teda predtym ked som i mala blondatejsie vlasy :-D no povedz jaku knihu? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?