Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza myslim, ze na tom nezalezi. lebo ak dieta satis, stravujes, platis mu dopravu tak je to aj na mesiac strasne vela. mne zostane po zaplateni uctov za domacnost a dopravu na stravu, hygienu a cistiace prostriedky z vyplaty 130 eur.
Odpovedať
sinov to chapem...priatel doma plati vsetky ucty, + tie nase vlastne tak nam do vrecka zostane asi 50 eur na mesiac
Odpovedať
sinov, sme na tom rovnako :-N do zúfania situácia..
Odpovedať
dnes som zhliadla video môjho kamaráta, natáča svadby, a normal som sa zatúžila rovno v sobotu vydať :-D stále váhame s termínom, uvažovali sme nad septembrom, ale kvôli svadobnej ceste to asi budeme musieť presunúť na august. v septembri mi už budú robiť problémy s dovolenkou asi. tak kvôli tomu ešte nemôžme na pevno rezervnúť dja a sálu. a stále neviem kolko kusov zákuskov treba objednať :-D
Odpovedať
simcab Ja vas tu citam niekedy len nie vzdy mam cas niecim prispiet :-) Ale to ze presuvate svadbu mi asi uslo. Preco presuvate? maruska24 Neviem do akej temy si sa dostala ale asi do nejakej kde su baby ktore nemaju problem s peniazmi a nemaju hypoteky a nie je im luto ,,vyhadzovat" peniaze. Zrejme nevedia kde ich lepsie pouzit tak davaju svojim detom po 100,- € ktore ich minu na somariny. No ale kazdeho vec... Baby ja uz od 18 rokov nedostavam nic od svojich rodicov. Ibaze ma zivia lebo chodim este do skoly ale ziadne vreckove proste nic. Na nic mi nedavaju peniaze. Ani sa ma neopytaju ci nepotrebujem nejake oblecenie alebo topanky proste nic! A trosku sa na to aj hnevam ale tak nemozem byt zla na rodicov. Velmi mi pomaha priatel .. keby som nemala jeho tak chodim v jednych topankach a v jednom obleceni najskor. Ale aj sem tam nejaka brigada sa pritrafi no ale to je slabeee. Takze tak holky .. studentske casy su tazke :-N
Odpovedať
trdielko149 Aj ja som chcela pozerat telerano ale nestihla som .. musim pozriet v archive.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska 3-4 zakusky na osobu ti stacia plus vysluzky :-)
Odpovedať
hainy, svadba sa presúva kvôli tomu, že maminka moja by chcela ísť v polovici mája na brigádu do nemecka - vraj zarobiť mi na svadbu :-D ona tu nemá dobrú prácu, tak jej vyhovieme, však ešte nič nie je rezervované.. dúfam, že do konca týždňa pevne stanovíme termín a rezervujeme fotografa.. ostatné veci sa budú riešiť priebežne..
Odpovedať
Baby pacia sa vam saty od Maggie sotero sa belle?
Odpovedať
Profilova fotka
mne ano
Odpovedať
podla mna su uzasne kraasne ...ale len pre uzucke pasiky :-D
Odpovedať
Preco len pre uzky pas? A ake sa hodia ked mam siroke boky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no a nevyzeraju prilis uzke? ja by som v nich bola urcite napratana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
treba vyskusat a uvidi sa :-D
Odpovedať
Baby a vy chcete saty s vleckou? Nezavadza potom pri tanci?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy vyskusam a uvidim ako sa s nou budem citit. ona sa da predsa aj vypnut. aj kamoska mala vlecku a po obrade si ju vypla, takze pri tanci jej nevadila.
Odpovedať
hainy vlecka este viac skrasli saty, takze by si si ju mohla dat..a ano ak sa da dole tak nevahaj..budes este krajsia :-N
Odpovedať
s vleckou ani nie ale taka predlzena sukna v zadu paci sa mi to ale rozmyslam nad tym ked bude capanica :-|
Odpovedať
tak ja určite chcem vlečku, nad inými som ani nerozmýšľala x-) vždy som snívala, že za mnou niečo pôjde keď budem kráčať cez kostol.. tak si to splním x-) my teda tancovať veľmi nebudeme, tak kľudne môžem byť ako z torty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no vidis kacennka niekto ma este menej
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, tak si asi kúzelník keď dokážeš ešte aj ušetriť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, tak nám to 20 ľudí vyšlo predbežne na 1000€, tak čo ti poviem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jejda ale som tu dlho nebola, ako sa to tu rozrástlo :))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
baby otázka, koľko vás vychádza kameraman? My budeme mať 2 profi a pýtajú si 950 euro, nezdá sa vám to veľa? - je to mimo náš rozpočet, ale keď majú jediný také video aké chceme.. Vy máte aké náklady na foto/video? Moc ďakujem :)
Odpovedať
no tak my veľa vecí kupovať nebudeme (oblek drahému) a máme známych, ktorí nám pomôžu.. ale je to len predbežný rozpočet, čiže ktovie pri akom čísle to skončí.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?