Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ahoi hainy, dávno si tu nebola! kde sa flákaš? :-D nám sa termín posunul na leto, no šaty budem riešiť v januári-februári.. nech radšej doma postoja, akoby som mala časový stres..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
vidíš, kati, my sme nestihli ísť, lebo sme boli preč..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no len nikdy nebol čas :-| a aj tak máme viac ako rok do svadby, tak nás nič nesúri :-(
Odpovedať
hainy musis vediet ci sa ti casto meni nazor na modu a co sa tyka postavy, ak sa ti meni vaha, tak zrejme by si mala pockat
Odpovedať
ale inak ja osobne som o šatách viac-menej presvedčená, čiže aj ušiť by som si ich dala, ale zas nemusia rok stáť v skrini :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja si idem dat usit....u nas v ruzomberku pacili sa mi jedny a prave tie mala na svadbe priatelova kamaratka hm
Odpovedať
salma, keby som aj ja mala svadbu v januári, tiež by som si dala ušiť aj teraz.. :-)
Odpovedať
xi xi nie mam este trochu casu lebo pani ktora mi satocky sit bude uz ma plny rok 2010 a tak na prve merania pridem az v novembri-oktobri celkom sa tesim :-D
Odpovedať
ešte by ma zaujímalo prečo ste si dali termín na január - v najväčších mrazoch? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
datum 22 sa nam paci a viac sa toho vypije :-D
Odpovedať
tak ja by som sa sla vydavat aj v mrazoch kebyze v tom obdobi mam po skole :-D
Odpovedať
tak ja by som sa sla vydavat aj v mrazoch kebyze v tom obdobi mam po skole ..aspon sa clovek nebude potit:-D
Odpovedať
mas pravdu... ale budeme sa potit pred obradom, pred kamerou a pred 1 manzelskym tancom :-D budem sa modlit aby som nespadla :-D
Odpovedať
tak ja sa budem potit dvakrat :-D
Odpovedať
..... ;-)
Odpovedať
ahojte dievčatá, dnes má byť krásne horúco. :-) len ja sa tu musím potiť v saku ]-( asi som blbá dievčatá, alebo žijem v inej dimenzii, ale v jednej téme mi pri mojom počiatočnom šoku že vreckové dieťaťu 100 euro ( kde som si dovolila sa troška pohoršiť, nakoľko mi to prídne neskutočne veľa) idú baby z fóra skoro vynadať. =-) to fakt mám divné zmýšlanie, alebo je bežné dať vreckové 100 eur decku. moje kamošky ak dajú nejaké vreckové tak 15 eur ( samozrejme v tom nie je cestovné) a nikto sa nesťažuje. tak som asi fakt divná =-) a ja by som tiež nedala, nakolko pri hypoteke a výdavkoch nebudem považovať takú sumu za voľnú na decké flámy a nákupy.
Odpovedať
Profilova fotka
ranko, no maruska kde su tie casy ked som ako vreckovke dostala 20 Sk a bola som stastna jak blcha. ze 100euro! :-|
Odpovedať
krasne rano tak to maju asi nato ked chcu davat 100ecok detom hm ci si to aj vazit budu :-|
Odpovedať
uf tak ja som nikdy nedostavala vreckove...kamosky stale dostavaju a ja som stale na suchu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to a potom sa cudujem co ta dnesna mladez stvara. treba sa im venovat a nie pchat im peniaze :-)
Odpovedať
však ja keď vidím, ako môj brat dostáva každý deň viac ako 1€ na deň, tak odpadávam.. ja som dostala denne cca 15 korún a mohla som byť spokojná :-D podotýkam, že aj ja aj brat sme dostávali každý deň na desiatu.. vo vyšších ročníkoch, ak som si ušetrila, tak aj na cigarety vyšlo :-D :-D
Odpovedať
ale tých 100€ je fakt veľa, podľa mňa aj 50€ je veľa..
Odpovedať
tak som rada, lebo mi prišlo že som fakt divná. asi som zavítala do nejakej zbohatlíckej témy, už radšej nikam nebudem písať.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska nic si z toho nerob. obcas sa najdu ludia s takymi nazormi, ale zas ich nemozme vsetkych hadzat do jedneho vreca. ;-)
Odpovedať
maruška, to si niekedy poviem aj ja, že už nikde nebudem písať.. 8-( ale na druhej strane je tu veľa zlatých báb, aj na modrom koníkovi sa dá podebatiť, takže na tie švihnuté sa môžem vieš čo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maruska necuduj sa dnes je taka doba ... este ked som chodila n strednu cize pre rokom tak aj moja spoluziacka mavala taketo nehorazne vysoke vreckove ..teraz sa stazuje lebo pracuje uz a jej vyplata je 300 eur na cely mesiac predtym mala 100 euro na tyzden a odrazu chudatko nevie vyzit ... niektori ludia ked zarobia 300 eur musia z toho cely mesiac vyzit a kupit za to potraviny a vyplatit ucty ... a ja mam matersku 165 euro + muzov plat a zijeme,platime hypoteku,spotrebny uver k hypo,poplatky ostatne,plienky,malej papat atd atd ... ja som mala 50 euro na cely mesiac a z toho som si platila cestovne, jedenie a knizky ked som potrebovala nejake a este mi aj ostalo ..nefajcila som,nepijem takze vzdy mi ostalo :-) a ja som v jednej teme tu citala ze jedna nevesta povedala hostom aby prisli bez deti lebo budu zavadzat a maju svadbu na nebezpecnom mieste a este dodala len tak tu do temy ze deti nemusi ... skoro ma slak trafil kedze ja som uz mama a vnimam to ako hlboku urazku ... dufam ze takto krasne bude aj na nasej svadbe ako je teraz vonku :-) pozerala som telerano mali tam prehliadku svadobnych siat ked som jedny zbadala dych mi vyrazili nadhernéééé :-)
Odpovedať
asi som si nevsimla, ale ta suma 100 eur bolo na kolko dni vlastne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?