Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Jasne rora daj si tam co len chces ;-) Trebars aj detske sampanske 8-) Baby budme radi ze my sme neboli tehotne v 16-tich a ze sme sa nemuseli vydavat. Oni tiez urcite nechceli byt tehotne a stalo sa ...
Odpovedať
hainy zas ti musim oponovat :-N nebudem tu hovorit konkretne, predsa len je to verejne forum :-D ale poznam mladu babenku co si takto "poistila" svoju buducnost tym ze otehotnela so spravnym chalanom ktory ma spravny plat :-N ale tak to do tejto temy uz vobec nepatri :-N :-N Inac dost sa zacinam zamyslat co kupit polovicke na vianoce :-N cim dalej je to tazsie aby to bolo originalne a za primeranu cenu :-N :-D nuz tento rok asi zas vyhra vonavka a ponozky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rora, este ze vravis, aj mne by sa hodili nejake tipy na darceky, moj drahy ma totiz hned po vianociach meniny a mesiac nato narodeniny, uz teraz som zufala... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme sa dohodli na tieto vianoce na spolocnom darceku, aspon nemusim vymyslat co by som drahemu kupila :)
Odpovedať
Tak my uz mame s drahym kupene darceky :-) On si kupil vonavku a ja som si kupila nejake vecicky na oblecenie ale samozrejme sme si dali za to peniazky akoze darcek si vybral kazdy sam ale platil ho ten druhy :-) No a samozrejme som este nieco drahemu kupila ale nechcem to este prezradzat aby sa to tu nahodou nedocital :-D Ako nechodi tu ale mozno do vianoc si bude chciet precitat co tu tolko vypisujem :-D
Odpovedať
A ozaj baby.. Kupujete darceky aj svokrovcom? My sme si takto zacali kupovat darceky uz pred 2 rokmi a zacala s tym svokra tak som nechcela ostat zahanbena a musela som jej kupit nieco aj ja. No a tak to pokracuje aj na meniny, narodeniny a aj vianoce. Akurat dnes som jej kupila kozmeticky balicek :-) tak dufam ze bude spokojna :-) Ale dohodli sme sa s drahym ze uz nebudeme darceky delit ktore davam ja a ktore on ale ze ich budeme davat spolu uz ako manzelia .. lebo potom to ide dost do penazi ked kupim nieco ja a aj on .. chapete ..
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa zas neratalo, keby som nemala prekvapko :-) sice som mu povedala, co chcem na meniny, ale na vianoce ma musi prekvapit... pripadne mu napisem zoznam veci a nech z toho nieco vyberie :-D aj jemu som povedala, nech si spise co by chcel, ale asi to zase ostane len na mojej fantazii... tiez musi mat vsetky sviatky tak blbo hned po sebe! ;-)
Odpovedať
no mi to tak mame zakazdym, ci na narodeniny alebo vianoce ze jeden si nieco vyberie a ten druhy to zaplati, ale uz by som chcela konecne nejake prekvapko, ale tak oblecenie si netrufnem mu kupit bez vyskusania,vonaviek a sprch.gelov a kozmetiky ma plnu policku a na to mi len frfle ked mu kupim :-N trenky a ponozky su klasika,ktora neprekvapi :-N knizky necita, pc hry ktore by chcel mu nekupim lebo sa od toho potom neodtrhne :-D je to hroza s tymi vianocami :-N ale tak rozmyslala som nad retiazkou na ruku, no co ak sa mu nebude pacit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky no ja kupujem darceky aj svokre sama ale tento rok sme sa tiez zhodli ze kupime spolocne,aaby nas to tak draho nevyslo
Odpovedať
my to mame hned od zaciatku tak, ze davame darceky spolu a aj hned aj svokrovcom, a ja to mam navyse duplovane, takze funny. ja tiez nemam predstavu co idem kupit drahemu, lebo vsetkeho ma dost, chcel strasne sluchatka s dlhociznym kablom, hovorim, tak ti ich kupim pod stromcek, lenze nie, on nevydrzal, tak uz som ich platila pred dvoma tyzdnami. ja naozaj neviem, ked chlapi su komplikovanejsi na darceky ako zeny. zene kupis vonavku, alebo nejaky darcekovy set a je spokojna, ale chlapi, no ... ja mam dakedy problem aj sama povedat, ze co chcem pod stromcek, ale uz som si vymyslela, ze asi najradsej peniaze a ja si kupim to co budem chciet, alebo odlozim na svadbu. myslim, ze je to lepsie ako mam dostat trisko, ktore mi je maximalne kratke a ktore sa mi ani nepaci.
Odpovedať
ja svokrovcom nekupujem nic,ani priatel rodicom tiez nic (ani si to nezasluzia), mna neprijali, priatela ignoruju, nie je o com. minule vianoce ho ani nezavolali na veceru a tento rok bude pokrok ak vobec napisu sms. |-| 8-( ale pozitivum to ma - usetrime ;-)
Odpovedať
tak to ma rora mrzi no vies, ved ani jeden z vas nebude byvat s nimi, ale budete iba vy dvaja, (nejdem si brat jeho rodicov, ale jeho) to si hovorim aj ja, ked mi moja buduca svokra nieco splechne do oci, tak ze uz iba kypim vo vnutri
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som kypela dost dlho ked som tu jezibabu a jej ohovaracky trpela rok v praci, priatel sa tiez divil akych intrig je schopna, ale uz sa na to pozeram inac, je to porucha, viac sa o takych ludi nezaujimam,zle vztahy nie su pre mna prinosom,tak naco ich udrzovat, aj ked to bude vpodstate moja rodina,ale ja za rodinu povazujem skor tych co sa tak k sebe spravaju, a nie ze maju spolocne priezvisko ;-)
Odpovedať
presne tak, som rovnakeho nazoru ;-) to je ich chyba, ze pridu o dobreho cloveka
Odpovedať
a inac ake kvety sa vam pacia? alebo aku by ste chceli mat kyticu?
Odpovedať
ja pravdepodobne ruze, asi len taku jednoduchu kyticu, ciste ruze a okolo tie zelene listy a s tymi dlhsimi stonkami a obalit to do tej stuzky a ty ake?
Odpovedať
no tak ja som rozmyslala aj tak trochu nad exotikou - paci sa mi kvet kurkumy, len tak ako je, bez nejakych ozdob, mozno este s nejakym listom, ale tak este som nezistovala po kvetinarstvach ci sa bezne pouziva,sem tam som ho videla, alebo namiesto toho este pripadaju do uvahy gerbery (ale pacia sa mi iba biele,ruzove a take fialkaste) alebo karafiaty, tiez v takych farbach. no tipujem ze vyber kvetov sa mi este dost zmeni a ze sa rozhodnem tak par tyzdnov pred svadbou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela cervene ruze, pokial pozhaname cervenu svadobnu vestu, a pokial nie tak asi biele ruze v kombinacii s freziami
Odpovedať
Profilova fotka
jejda ako sa tu rozprúdila debata :-) ja som sa práve vrátila z obednej prestávky, bola som drahému pre objednaný vianočný darček - je také moje motovidlo, všade zablúdi, tak som mu GPS do autíčka kúpila :-) Len neviem či to vydržím tajiť do vianoc :-))) Budúcej svokre a svokrovi som vymyslela masáž - partnerskú, dostanú pohár šampanského, masírovať ich budú naraz :-) romantika a oddych.. stále rozprávajú že by šli na masáž, tak ju dostanú pod stromček :-) Rora - aj ja chcem do pohárov destské šampanské, keďže alkohol mi nechutí a piňa colada, či mojito by tam vyzeralo divne :-D A kytičku by som chcela nejakú z ružovo bielu, ruže - orchidei - frézie, ale takú s predĺženými stopkami, alebo pivoňkovú s dlllhými stuhami :-) Ale toľko krááásnych kytíc som videla, že rozhodnutie bude veľmi ťažké... :-) Ozaj baby, neviete náhodou, či sa v kvetinárstve dajú zohnať konáriky rozkvitnutých čerešňových kvetov? :-)
Odpovedať
rora Ja by som chcela kyticu tiez z ruzi ale zo svetlych a v takej farbe by som chcela aj vyzdobu .. nech to vyzera svietocne .. :-) Uplne bielu a do nej taku jemnu zltu .. a taku aj kyticku :-) No mozno sa moj nazor dovtedy este zmeni
Odpovedať
tak vidim ze tu prevladaju ruze :-) no ved tie aj dlhsie vydrzia nez ine kvety. Ja som dneska nahodou natrafila na take tie kamienky co sa davaju do dekoracii na prstienky vo farbe aku by som chcela,tak som hned kupila, dufam ze to dakde zapatrosim a o rok a pol nenajdem :-D vy co planujete na prstienky? vankusiky alebo tiez nejaku taku dekoraciu v sklenenej miske?
Odpovedať
rora ja netusim a pravdu povediac som nad tym este ani neuvazovala. A naco to je vlastne potrebne? =-) Len kvoli foto a kamere? A kde si nasla tie kamienky? Ja dam mozno klasiku .. prstienky na ruzicku alebo svadobnu kyticku.
Odpovedať
no tak mne to tiez prislo ako zbytocnost, ale ked som si pozerala svad.albumy tak v kazdom je nieco take a prislo mi to ako pekne mat na pamiatku aj vyfotene prstene na niecom takom,ci uz na vankusi alebo v nejakej miske alebo tacke. videla som ich aj v predajni s nabytkom JYSK, ale ine farby nez som chcela, fialove mali v KIK textile,mavaju tam vselijake hovadiny,pozriem tam aj nejake vazy a podobne veci.
Odpovedať
to je dobre ze ,,hovadiny´´ :-D :-D :-D To je nejaky cinsky obchod? Ja by som tiez potrebovala kupit nejake vazy na stoly ale myslim ze to ma este cas .. kde to budem 2 roky skladovat? :-) Mna minule chytila muza a chcela som zacat sit ten vankusik .. akoze samovyroba :-D .. ale nevedela som ako mam zacat (nakolko nie som ziadna krajcirka) tak som to nechala tak ... :-D Takze este neviem aka bude dekoracia prstienkov
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to pride ako zbytocnost mat nejaky vankusik. Podla mna je pekne ked je to v kostole polozene na tej ich tacke kde to farar aj posvatuje. Jedine co by som si neodpustila by bolo keby mi drahy nespravil krizik z jeho vlastnej vyroby, laserom vypali v praci aj s menami aj s nejakym tym dalsim obkecom. Osobne sa mi velmi pacia kriziky pana Musinskeho, tak by sme ho chceli nejako napodobnit, mozno to nebude dokonale ale bude to samovyroba. Hainy ja som si ako taku samovyrobu robila menovky. Jedine co mi k nim chyba je taky bonbonik aby som vedela ci to nebudem musiet zmensovat..asi by ma slak trafil ak ano :-D Kyticku chcem klasiku biele a cervene ruze. Kedze som mala tak musim volit nejaku biedermajerku, aby to na mne velmi nekricalo, a toto je idealne. Nechcem nejako velmi experimentovat a ked to pojde drahy zajednavat tak ma nakazane povedat ze to je kyticka k narodeninam pre jeho mamu, nech si daju maximalne zalezat. Mam uz overene ze ak sa nepovie slovo svadobna pri kytici, tak kytica vyjde ovela lacnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko, ono to tak asi chodi vsade, ze vsetko, co sa spaja so slovom svadba/svadobne je niekolkonasobne drahsie.le vidis, toto je dobra finta... budem si to pamatat :-) mne sa velmi pacia obrucky na vankusiku, takze pokial sa bude dat, nejako budem musiet prist na to, ako ho vyrobim, aby nevyzeral ako osklbany... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danulicek...moja babka vedela skvelo sit akekolvek postariky, takze s tym by som ja mala najmensi problem spravit to. V tomto som taka zienka domaca co vie sit, vysivat, strikovat, stopkat, pliest, hackovat...Neviem palickovat ale to nastastie clovek nepotrebuje vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ustrikovat, vysivat a zastopkat viem aj ja :-) sitie len rucne a nie je to zrovna krasna rucna praca, ale tak mam cas naucit sa a posnazit sa, aby som zvladla aj vankusik :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Je to velmi lahulinke a na masine to zvladnes tak za hodinu aj zo strihanim aj zo vsetkym
Odpovedať
miskamisko ja si tiez takym stylom budem vybavovat kyticu ze to je na oslavu nejakeho jubilea pre pribuznu :-) aj tak si myslim ze si tam nieco navyse prihodia, a keby vedia ze je to svadobna kvetina tak este duplom. a praveze ta tacka sa pouziva v kostoloch na tie prstienky, to som si vsimla, a na civilne obrady skorej take nieco ako ten vankusik alebo sklenena miska s nejakou dekoraciou. hainy a tie obchody nie su cinske, neviem ci mate v okoli nejake nakupne centra, ale velakrat som citala ze si baby pozhanaju kadeco aj v ikei, co sa tyka roznych dekoracii alebo vaz
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?