Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa :) my by sme si chceli pozicat auto na par dni a kazdy den nieco okukat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam kamosku, co robila delegatku na Krete, tak mam u nej kopec materialov, tak potom ak stihnem, by som Ti po prilete rychlo napisala, co sa oplati, co treba vidiet, kam treba ist a podobne...vraj je tam toho az az...aj teraz sa vratila jedna kamoska a mali auto sice len na 2 dni, ale ma 400 fotiek a je unesena... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej? tak to by bolo super :)
Odpovedať
jajajaj!!!!!! nespominajte mi ten med z Grecka. ja by som ho kupila tonu.ja med mozem a vo velkom.kedysi som bola zavislacka a 7 dc pohar som mala len na dva dni. k tomu vlasske orechy,alebo slnecnicove semienka. a potom za pol roka 20 kil navyse. Ale mnam,mnam,mnam. ja som si domov doniesla uplne cierny med a v nom boli tusim tiez slivky,alebo nieco take,zvlasne to chutilo ale bolo to priam bozske. a ten ich kolac Baklawa - tak teraz sa mi zbiehaju slinky. odvtedy som zavisla aj na tych ich Chalvach a kadejakych orechoch v mede vo forme tabuliek.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, chalvu mozem aj ja...baklavu som si nejako neoblubila...ale ta ani na Slovenkus myslim nie je...len chalva.
Odpovedať
ja som raz v Delvite,ale to uz je peknych par rokov kupila akoze Baklawu,ale bola to len velmi velmi vzdialena napodobenina a med kde nic,tu nic....inak som to este tiez nikde nevidela. Este ze mam chalvu. minule som sa opat zasobila,kupila som si 4 velike balenia v Lidli. boli dni Greckych specialit.mne to teraz berie viac ako cokolada
Odpovedať
Profilova fotka
Čau kočeny, nikdo tu?
Odpovedať
ahojte zienky, tak na krete je naozaj krasne a je tam co pozerat, veru najlepsie je asi pozicat si to auto, my sme si ale na to netrufli, tak sme bli aspon na vyloch cez cestovku. presli sme si roklinu samaria - uzasne a potom este ostrovcek spinalonga a v tom bolo aj kupanie a grilovacka v takej krasnej zatoke...hmm tiez super.ale je tam ovela viac krasnych miest, co by som este navstivila. a asi je naozaj lepsie ist mimo hlavnej sezony, jednak kvoli teplotam-ked sme boli my bolo tak idealne ale uz ku koncu zacinoalo byt riadny hic, a jednak je menej ludi vsade. uz sa chystam pridat aj fotocky len sa dako k tomu nemam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooj Leni, tak na ostrově Spinalonga jsem taky byla, jestli si dobře pamatuju, tak je to leprosárium, že? A můj zážitek z toho byl takový, že jsem tam z té atmosféry a horka padla do mdlob =-) Už je to ale dýl, byla jsem tam s našima, Řecko je krásný, moc se mi líbí, byla jsem tam 2x, ale zdá se mi, že finančně vychází hodně draho :-( Jak dlouho jste tam byli? Jo a na fotečky jsem zvědavá, tak šup šup :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky -mam otazocku - kolko cca vychazdaju vylety na krete? a kolko stoja na plazi slnecnik s lehatkami - nech si to vieme vypocitat :-D inak ano - grecko vychazda draho... no co uz..svadobka je len jedna :-D my sme boli vcera v t.tepliciach a tam je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak krasne - skoda-nemohli sme zostat do nedele - ale ako sme cestovali tam aj spat - boze - slovensko je take krasne!!!!! tiez je co pozerat... a ten zivot v tepliciach - taky pomalsi - pohodovy - nie ako tu v BA - no proste uplna krasa - keby sa dalo - asi sa tam aj prestahujem... fakt :) ale donutilo ma to popremyslat a ked sa bude dat - vybehneme na par dni este aj tu na slovensku cez prazdniny - lebo my ideme na kretu az 3septembra....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Katka, kde ste zostali v tepliciach..,v hoteli? Neviem ti poradit ohladom cien na Krete..ja som bola v Corfu a teraz pred 10 dnami som sa vratila z Turecka a bolo tam uplne nadherne.
Odpovedať
Profilova fotka
nezostali sme tam..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čau holky, Katy, já si ty ceny bohužel nepamatuju, byla jsem tam jako děcko, takže fakt neposloužím ;-) Co se mrknout na net na stránky té ck, většinou aspoň ty fakultativní výlety tam uvedený mají x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak co víkendík? Já si ho užila prakticky celej na zahrádce, grilovačka, opalovačka a teď jsme byli provětrat psa, celej šťastnej se naložil do rybníka a nehodlal vylézt :-D
Odpovedať
ahojte kati vylety cez cestovku nas vysli okolo 45 euro na osobu ako ktory ale priemerne tolko.len vylet na santoriny rychlolodou bol drahsi to bolo110 e na osobu, to uz je teda vela ale zazitok to musi byt super my sme vcera tiez grilovali ocino je Pavel :-) a inak tak vselico, boli sme na bicykloch a behat vecer a cez den len tak lenosili v tom teple :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko majovky :-)
Odpovedať
dobre ranko.co sa tu dialo cez vikend?
Odpovedať
no vidim,ze tu bolo mrtvo. akurat sa tu ukazala Lenka so zazitkami zo svadobnej cesty :-) jajjj,aj ja chcem ist |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no veru - vsetci sme lietali po vonku - ked je tak pekne :-) ja ceeeeem prazdniny!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
aj ja som dnes skonstatovala,ze si zasluzim prazdniny,kedze som mala v sobotu poslednu skusku :-D len kto mi ich da???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, konecne sa mi podarilo dostat na net :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak dnes vas uz konecne idem pozdravit, lebo posledne dni sme v robote prerabali kancelarie ale dnes uz je hotovo. no v piatok mi prisli tie foto z happyfota a su dobre, aj ten rozmer 20*30, farby pekne, teda aspon mne sa zdalo, tak smelo objednavajte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matka super, dakujeme za referencie ;-) ja budem asi tiez dnes, alebo zajtra objednavat.. my sme boli v sobotu a v nedelu v Sturove..bolo fajn, ale kratko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj moni tak to zavidim, my sme cez vikend este oslavovali Jana, ale bolo dobre :-) aj ked radsej by som bola niekde pri vode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, neboli ste niektora vo Vyhniach? teraz tam maju celkom dobre akcie, tak rozmyslam, ze by som nam rezervovala nejake 3-4 dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Moni ja som nebola, takze ja moc neporadim ... dnes tu je niako pusto...
Odpovedať
Profilova fotka
veru, dnes tu nikto nie je.. u nas je riadna burka..a rano to vyzeralo, ze bude kraaaaaaaasne a slnecno
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas je skaredo - bola burka a prsalo... a ja mam suknu a sandalky - lebo ranko bolo pekne... :-S esteze v robote mam ponozky - tak teraz tu sedim v ponozkam a vyzera to dost komicky - ale hlavne ze mi nie je zima :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez len take sandalky, tenke nohavice a tricko s holym chrbatom :-N :-N ked som isla na obed, bola mi riadna kosa 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak babule - pamatate ako som sa este pred svadbou pytala - ci mam poslat oznamenie byvalemu 4 rocnemu priatelovi - lebo sme boli v mailovom kontakte ...sem tam napisal co nove..poslal funny mail a tak - aj zavolal raz za pol roka - a tvaril sa ze je uz uuplne ok - ze sa ma dobre..mal novu frajerku a tak - tak vobec na to oznamko neopisal - nezagratuloval - proste uplne to odignoroval a vlastne od vtedy sa uz nezval vobec...chlapi... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?