Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, kto tu na mna caka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nevytvarala som ju vcera ked som tu ostala uz sama, ze radsej ked sa stretneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moze byt? http://www.modrykonik.sk/forum/show.p... ked uz tolko cakate tak to nebdueme natahovat a mame ju
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej :) tak sa stahujeme ?
Odpovedať
Profilova fotka
jo ale bude mi smutno za svadobnou temou :-( ale treba ist pekne dalej
Odpovedať
uz mame temu? hned som tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeee babenky aj ja idem...ale kukneme sem tam aj sem, pravda???
Odpovedať
Profilova fotka
ano - ja mam otvorene obe - aj moja svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, uz prispievam do oboch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pre dnesok testujme konika. moni matka, lyubka, lenka, tinka, potom hop za nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano aj ja som tu aj tam aj vsadeeeeee :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam album este aj na streche :-D uz mi len na konikovi chyba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aky mas na streche?
Odpovedať
Profilova fotka
len predstavy co by sa mi pacilo.
Odpovedať
Profilova fotka
tento ;-) http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
Profilova fotka
pekne predstavy lubi :-D no uz som kukla aj na kona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matka :-) no sa k anmapridaj na konika, normalne sme tam ozili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Majovky, kde sme??? Je krasne, tak sa asi slnite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi ja som tu :-) hanbim sa - som spala do jedenastej - lebo vcera sme boli s babami vonku a teraz pijem rannu kavicku - ale potom idem upratat trocha a cvicit a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ty sa mas....a ja pracujem, ale uz koncim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj ty pracujes,chudatko ...mne sa prave manzel zobudil :-D (my sme teda rodina - ziadny rezim poraadny nemame :-D ) a ze si ideme radsej vymysliet volajaky program - a upratovat budem zajtra lebo zas manzel bude zajtra do poobedia v robote... akurat ze nevieme nic vymysliet.... nejako ma nic nenapada..ako na just ..ked nikam ist nemozeme vtedy mam milion napadov ...
Odpovedať
Profilova fotka
krasnu nedelu vam prajem. katkojurkovci asi este spia :-D :-D a urcite pekne vikendujete vsetky
Odpovedať
Profilova fotka
droby - ako si vedela :-D :-D :-D :-D :-D ale dnes iba ja - manzel pracuje - tak som si oddychla a teraz idem upratovat a varit obedik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez lubim pospat ked nemusim do prace, ale my ame ranny budicek, uplne prijemny co vleze pod perinky a zacne skrabat nozky :-D :-D :-D varenie obediku som nechala na draheho dneska :-N ja si pracujem a poobede ma vyzdvihne ideme na nakup
Odpovedať
Profilova fotka
krasnu nedelu prajem. ja tiez pijem kavicku a idem popracovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa vsetko vari - tak idem asi na to upratovanie :-S :-p aspon mi ubehne cas kym sa vrati muzicek - boooze uz som jak stara zenuska :-p :-D droby - take ranne budicky poznam od nasich - len nasa cicus mala take maniere -ze chodila budit aj pred siestou :-D to bolo dooost narocne ju nevyhodit z postele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Achoooj, tak to já si taky ráda pospím, ale dneska jsem vstala už v 8, aspoň jsem zvládla poklidit a uvařit :-D Teď mám v plánu odpolední kávičku a pak se uvidí...Krásně si uživejte neděli kočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..pred chvilou sme prisli domkov.. pocasie super, ale sem-tam mi az vadilo to teplo :-| ale bolo super, dobre sme si oddychli ;-) my mame novu temu na koniku? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?