Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) no nas DJ odchadza nieco po 4. rano a my o pol 6
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, vcera som si bola u sestry v praci nakupit detske hracky za 2000,- :-N :-N :-N robi v Globaly a ten rusia, tak maju super ceny..som si celu vybavicku hraciek pokupovala..ale este asi pojdem. za tak malo penazi som toho nakupila, ako keby som mala doma 20 deticiek :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni o niecom nevieme :-D ci to len tak ze do zasoby? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooooooj matka, zatial nie..aj ked by som uz pristala, ale sme to presunuli az na buduci rok. lebo cely buduci rok sa chystame prerabat byt a potom este na posvadobnu dovolenku chceme ist, kedze tento rok nikam nejdeme..tak asi koncom buduceho roka zacneme pracovat na babatku :-D :-D to som zatial len tak do zasoby pokupila x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak dnes som tu uz aj ja :-) Kati ty budes cez vikend v Tr. Tepliciach? Jaj ja idem na svadbu, inak by som isla asi aj ja...nepojdes sa prejst aj do Trencina? No my sme na svadbe koncili o 6,00, ale ja som o 3,30 zrusila hudbu, lebo uz tam bolo menej ludi a cakali na odvoz, tak sme sa tak s hudobnikom dohodli, ze to nebudeme predlzovat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som dnes obehala urady a som zas o krok dalej ale este to nier je vsetko. ale njakuz vlastnu karticku poistenca mi dali vizera tak provizorne oproti tej starej.
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky ja ked som si vas citala, tak ma napadlo, ze ja budem musiet pomenit poistky a aj sporenia...na toto som vobec ale vobec nemyslela...jaj vobec sa mi nechce... :-( A dnes mam nejaky utlm, asi tym pocasim...
Odpovedať
Profilova fotka
tolko toho treba vybavovat :-| neviem ci som este na neco nezabudla, najprv som zabudla na banku to mi kocky pripomenuli, poistka je len jedna na auto a to este nemam zmenene. no pocasie katastrofa, ale dnes aspon pofukuje vetrik este sa da, ale cestovania mhd mam dost :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lupi asi budeme v tepliciach - ale budeme chodit po filmoch - takze prechazdky do trencina asi nehrozia - kedze drahy bude chciet toho stihnut na artfilme co najviac za ten jeden den ... resp. este ideme kuknut program - ci pojdeme na festival v sobotu alebo v nedelu - ale tesim sa na vyletik :-) ja musim dss-ke nahlasit zmenu...uz sa mi ale nesceeeee
Odpovedať
Profilova fotka
dss ani nemam :-N jej katka sa chystate na artfilm? to mas suepr program. ja sa tesim v sobotu uz vyrazame do malych tatrov tak sa tesim tesim
Odpovedať
Profilova fotka
ano ideme na artfilm - tiez sa tesim tesim :-D a do tatier by som veru tiez hned isla..taaak v duchu zavidim deckam tie ich prazdniny...aaach...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj prazdniny sladky cas, este ze brigadnici chcu cez leto makat :-) a aj si uzijem troska prazdnin. v july zas ideme na chatu, vyslo uplne neplanovane volno tak sa tesim ze bude fajne leto prve manzelske x-) joj to si teda uzite uplne super vikend vas caka. nma to by som sa veru dala nahovorit ani ma to nenapadlo ze je to teraz.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ja som dss vybavila iba vcera.nejak sa im neuracilo mi odpovedat na mail 8-( mne uz jedine chyba kataster,ale pre tie jeho paradne uradne hodiny a ze je to v meste, tak nemam sancu to tam vybavit ]-( poistky mam vybavene,len ma akurat napadlo,ze mi tento tyzden prisla poistka za byt a este na staru adresu. nechapem ako sa to stalo,ked mi uz odtial prisli seky z inych poistiek a tie uz prisli na novu adresu.
Odpovedať
Profilova fotka
maju v tom bordelicek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau Katka, ja som sa chcela opytat, ze ked si bol ana tu predpripravu makeup u Lubka Saba ci si za to platila? Moja kamoska by mala zauje aj ked som jej povedala na to moj nazor ;-) pa Gaby p.s baby vy vsetky zijete v Ba?
Odpovedať
Profilova fotka
ano platila... a dost 1500...inak maloval tu aj ine nevesty a pisala som si o nom aj s jednou znamou vizazistkou a mala na jeho licenie svoj nazor - tvojej kamoske by som ho neodporucala - ale nech si kazdy sam rozhodne.. inak baby - prave som zistila - ze v pripravnom albume mi to zase odpocitava cas do svadby :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som to zmazala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj - Gaby - ja som platila aj za skusku makeupu aj ucesu... ale aj tak.. :-S :-S :-S :-S obe bolo na h...o
Odpovedať
Katka: zeby si si to zopakovala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je dost....ja som platila za skusku 500 vlasy aj makeup a na den svadby som platila 2000 a dala som jej 300 ako tip...a bol aneuverutelne skvela ....z kratkych vlasov mi urobila dlhe... dik Katka p.s asi mam na plane ist do Ba na par dni ked chcete mozeme podniknut nejaku stretavku -majovky vydate :)
Odpovedať
Profilova fotka
ked tu budem tak ja som za stretavku - len tu su majovky z ba len droby a lyubka a ja : :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka..me v albume ukazuje, kolko dni, resp. mesiacov ubehlo od svadby no ozaj kocky, vsetky mame po svadbe, tak by sme sa mohli na nejakom tom posvadobnom stretku dohodnut..co vy nato? =-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne uz neukazuje nic.. boze to je dnes zas burka :-S no to neznie zle pekne sa vsetky stretnut x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko vsetkym manzelkam :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko. take stretko by nebolo zle.my sa do BA chystame len niekedy na jesen....
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, babule mne sa taaaaaaaaaak necelo vstavat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
katka..ani mne ja som rano posunula budik este o hodinu..tak sme s drahym prisli trosku neskor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nooo keby som tak mohla posunut budik o hodku to by bolo juuuj - ale ja uz teraz vstavam "nadoraz" do osmej tu musim byt - ale veru by som privitala - kym este ani rodinu nemame chodit na deviatu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chodim na siestu do roboty |-|
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj no - to je na mna skoroooooooo - ja som skor "sova" ako ranne vtaca - skoda len ze v robote to nemozem uplatnit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?