Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...aj ja som chcela objednat foto cez happyfoto, ale bolo mi povedane, ze ich fotky vo vacsich formatoch nie su tak kvalitne. Aspon teda vraj v porovnani s normalnymi fotkami. Ja mam fotky od fotografa a vraj ked budem davat dorabat, tak bude vidno rozdiel v kvalite, tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
lupi toho isteho sa bojim..ze nebudu v dobrej kvalite..
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, ak Vam mozem poradit tak si dajte objednavku cez photobox.com alebo photobox.co.uk...je to vsetko cez internet ale aj ty najlepsi fotografi na slovesnku si davaju objednavat a vyvolavat fotky cez tuto stranku...je to kvalitne a aj omnoho lacnejsie..ja som si dala objednat 123 fotiek zo zaciatku len tak na skusku a zaplatila som za to cele okolo 608 sk...skuste sa pozriet na ich stranku ale je potrebna anglictina... ozaj babky, ako sa citite ako MRS ? je to cudne? zmenilo Vas to? Pekny den Gaby
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, už som domaaaaa :-) Pozerám že je tu kopec nových fotiek, mám čo pozerať :-) A čo máte ináč nové?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooooj Tinka ;-) no ako ste sa mali? dobre ranko babulky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi co sa tyka tych foto tak neviem ako je to s vacsimi formatmi ale tie male su pekne, ale teraz som davala robit aj tie vacsie formaty, koncom tyzdna by mi mali prist tak som aj ja zvedava lebo som davala robit aj 20*30 cm, tak potom dam vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
matka, tak daj potom referencie.. ja som si male fotky teraz objednavala cez fotolab a tiez som bola spokojna..buduci tyzden by som chcela objednat aj take vacsie, tak uvidime, ake budu
Odpovedať
Dobre ranko :-)
Odpovedať
Jinak jako MRS se citim bajecne... ale ve skole jsem treba porad jeste vedena jako Miss :-) takze vcera pri zkousce, kdyz nam rikali vysledky, tak ze prej: pan B, byvala slecna B - soucasna pani S, pan C,... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem. jaj vy tu robite fotky vjendom kuse :-D
Odpovedať
dobre ranko.aha,mame spat dovolenkarov :-) Matka,som zvedava,ake budu tie velke fotky.tiez by som zopar takych velkych objednala
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ake vam dosli z happy foto? neboli njak zle farebne? nam fotograf dal s tym bielim ramikom, ja ma v ramikoch rada hlavne ze mi nic neorezu. ja so ale davala robit s takym hnedastym ramikom do albumu svokre, pekne ladil k fotkam
Odpovedať
Profilova fotka
Jani aj ja som zvedava, ale ono to zavisi od kvality fotiek, napr. ked som si davala robit tu velku foto z fotaku co fotil bracho (on ma dobry a kvalitny fotak) tak mi hned ukazalo ze to bude pekna fotka, ale ked som chcela dat tu foto od fotografa velku tak mi hned ukazalo ze bude skareda tak som dala mensiu velkost. ale fakt som sama zvedava a hlavne na tie farby. inac lubi male foto boliv pohode farby take ako v PC :-)
Odpovedať
tak toho sa ja nebojim.ja budem davat robit tie velike len od fotografky a kazda fotka od nej ma cez 5 MB,takze na format 13x18 ich musim este aj zmensovat.uz na to pracujem,chyba mi este pozmensovat polku fotiek. Tie velke zmensovat nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
je tam njaka podmienka kolko mg musia mat foto? a kolko je dodacia lehota?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som si dala spravit uz par fotiek vo fotosluzbe, bolo ich malo, asi 30, to by sa mi neoplatilo, ale ked budem robit album pre svokrovcov, mozno to vyskusam. A ta kapacita by ma tiez zaujimala...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zatial problem s velkostou nemala, preslo mi vsetko. na tie male foto je spracovanie objednavky myslim 2 dni, takze tak za 5 dni je to doma, a tie velke maju termin spracovania 3 dni. takze je to celkom rychle.
Odpovedať
Profilova fotka
co ja viem aj tak to mam najradsje na pockanie spravene.
Odpovedať
Profilova fotka
To mi Lubi pripomina, ze si mam ist dnes pre fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis super. ja predsalen stale nemam ani album njak som nenasla ten pravy :-| len svoka uz ma album s fotkami, mamine chcem dat v piatok a svoj, mozno kupime na svadobnej ceste odchadzame v sobotu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kam idete Lubi???
Odpovedať
Profilova fotka
Liptovsky mikulas, njaka dedinka na D :-N etsim tesim a este aj s Mickou mozme ist
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj bude vam dobre...my mame ist buduci tyzden na chatu na predlzeny vikend niekam k Martinu. Ale ideme styria...
Odpovedať
Profilova fotka
no to bude podobne ale my ideme traja - mozno sa 4ria akurat tak vratime :-D :-D :-D 8-) konecne oddych pokoj priroda, no uz aby sme isli, este zajtra posledny den v praci.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte koculky - ja len v rychlosti - bo dnes mam dovcu na vybavovanie dokladov - a uz mam zmenene trvale bydlisko, meno,adresu, OP, PAS, vodicak aj karticku poistenca a aj zuctovanie zdravotneho som podala :) este ideme do banky a to je tusim vsetko :))) len furt sa podpisujem novym menom ako skolkarka :-D :-D :-D a asi skocime pozriet este kachlicky do kupelky...jaaaj a boli sme s drahym sa naobedikovat -lebo ma volno so mnou :) taketo volne stredy by som veru prijala kaazdy tyzden :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej katka to mate super ze si postihala pomenit tolko veci, ja som sa zasekla len na OP a teraz ani neviem ako mam fakturovat ked amm zmluvu nastare a na op mam nove prierzvysko. moje podpisy to je katastrofa nacvicovanie nic nepomaha aj ked sa idem rychlo podpisat tak je z toho len T a vlnovka, no hruza.
Odpovedať
Profilova fotka
ak mas droby novy OP - tak trebalo by zmluvu prepisat na nove - stare je neplatne :-p a do 8 dni od vymeny OP treba vsade ohlasit zmenu vraj :) mne to islo dneska ako pomasle..najdhsie som cakala len na obecnom urade na prihlasenie na trvaly pobyt...ale bola som druha v poradi -ale rodina predomnou tam asi vnutri vypekala kolace - tak tam boli dlho...a potom OP isiel rychlo a vlastne aj pas aj vodicak... trochu som dlhsie bola v zdravotnej -lebo tam naroda bolo vela - ale dalo sa - som rada ze som to zmakla takto vsetko za jeden den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky tak ja som si dnes konecne bola vymenit aj karticku poistenca. Len som nevedela, ze je rocne zuctovanie poistenia, tak som tak cakala...ale teraz uz mam vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
8 dni? som zas pozerala ze 15. no to je aj tak jedno, v piato idem na socialku a zdravotku kvoly zuctovaniu tak im tam supnem rovno aj tieto zmeny, zivnostensky vraj staci pisomne.. uz mi len auto chyba a neviem kde si tu kartu poiastenca, a ci mi ju daju automaticky ked to hlasim na zdravotnej?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?