Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj Moni tak to zavidim aj ja by som brala masaz :-D neviem ci sla Gabika niekam na svadobnu, myslim ze nespominala zeby mali ist hned po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidime..ale dufam, ze sa na nas nevykaslala..to by ma mrzelo :-( som si na nu uz zvykla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bambuli, kdy budeš mít fotkyy??? Já se furt dívám a ty furt nic:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to urcite nie Moni, asi si uziva medove tydne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka..do konca tohto tyzdna by mali byt na 100%, lebo nam povedal, ze tak 2-3 tyzdne..no ale ja stale dufam, ze sa ozve skor ako v piatok..uz by som ich moc moc chcela vidiet a zalozit ich do albumu kocky nebojte, hned ako budu fotky, tak ich sem hodim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej zuzi...aspon ty mas este civil fotku..tak nie som sama :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to dufame Moni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No právě mě to už taky štve, že je ještě nemám. Ale chápu to, lamoška, co to fotila měla státnice, tak jsem na ni nechtěla spěchat. Ale tak už moc bych je chtěla... Máme tam jen jednu profi fotku, jina jsou to všechno fotky z našeho foťáku, co někdo nafotil no...ideální to není. A tuhle sobotu se chystám jít na svatbu mojí kamarádce, tak jsem zvědavá. jen řeším stejnej problém, jako řešili ti lidi přede mnou...co si mám oblíct?:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky som v robote, takže som niekedy dosť pozadu :-D Letíme v noci zo štvrtka na piatok, takže piatok sa už hrošíme aj my :-) Už sa neviem dočkať, od svadby som sa ešte poriadne nezastavila, tak dúfam, že si konečne vydýchneme. Ak sa vôbec stihneme zbaliť pri tomto tempe ;-)
Odpovedať
dobre ranko zienky
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko..ja som dnes trosku prispala do prace :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... no moni aspon si si pospala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko - droby stale nic?
Odpovedať
Profilova fotka
nie kati lubka stale nic...mozno ma este dovolenku ale tak hadam sa uz coskoro ozve.
Odpovedať
Profilova fotka
no lubka dostane pokutu za zadrziavani iformacii :-p :-D ale nie asi dospava :)
Odpovedať
Profilova fotka
x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru..lubka by sa uz mohla ukazat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak ja vas tu uz ani nespoznavam, som sa zlakla ze som v inej teme ked podla foto nikto znami :-D tak sa hlasim ako posledna majova manzelka, len mozem dodat ze uzasne krasne perfektne, tak dobre som sa v zivote nezabavila :-) ospravedlnenie-mala som do vcera volno a aj nedelu aj pondelok sme od rana do vecera behali, o dospavani ani reci, spat som isla az v nedelu v noci :-D
Odpovedať
Lubka,ahoj :-) Tak uz si nam tu len Ty chybala. tak ako? co posacie? dufam,ze neprsalo
Odpovedať
Profilova fotka
no drobyyy vitaaaaj blahozema pani manzelka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) povedz podrobnosti - vsetky vyslo podla predstav? do kedy ste zurovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi... tak gratulujem nasej poslednej majovke... veru cakame na podrobnosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi no ahooooooooooooooooooooooooooooj ;-) gratulujem pani manzelka :-D x-) x-)
Odpovedať
lubka, je fajn ta tu opat vidiet, budem netrpezlivo cakat kym popises ako bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeem vsetko genialne uzasne parada, odchadzali sme rano o siestej :-D super zabava, vsetci si pochvalovali, jedlo restiku, personal aj zabavu, skvely DJ, program som stihala manazovat :-D zakuskov som sa ani nechytila presne ako ste vraveli, dostala som nadhernu tortu slonikov nevestu a zenicha... vytancovala som sa ako sa len dalo, mam svalovicu asi vsade. saty krasne lahke, bolo v nich super. njake neprofi foto uz mam tak vam dnes ukazem fotenie som si uzivala, fotograf klobuk dole, super to zvladal s otravnou nevestou :-D :-D :-D a co ja viem vsetko proste skvele, prekvapila ma kyticka presne podla predstav, akurat ze ju mam zabudla v kvetinarstve ked isla po nu :-D , tak sa este aj zenich prehnal. troska dlho trvalo spravit mi vlasy a mejkap tak sme mali hodinovy sklz, ale nastastie som si dala rezervu tak sme vsetko na chlp stihli
Odpovedať
Droby,srdecne Vam blahozelam,uz sa velmo tesim na vase krasne fotecky!!! :-) :-)
Odpovedať
lubi paradicka:-))) tak teraz uz len uzivat medove tyzdne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej lubi to je super ze to tak vsetko vyslo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som rpidat foto ale vsetky obrovske tak az ked zmensim, ale bude nieco aj dnes. matka dakujem aj za telegram, potesil :-)
Odpovedať
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, lubka je tu :-)
Odpovedať
Gratuluju a jsem moc rada, ze jste si to uzili :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?