Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://leteckaposta.cz/129069864 torta a sedenie vonku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasna si bola droby - perfektne su tie saty -a zavoj k nim nenormalne sedel a kyticka pivonkova - prekrasna :) ja mam ti emoje pivonky na auticku v albumiku :)
Odpovedať
ta torta bola super.dielo take upiect.
Odpovedať
Profilova fotka
no torticka bola perfektna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati jeeeeeeeeeeeeej tak pivonkove auto nema chybu, to by sa nam veru hodilo :-D ja a torticka aj chutna, som si ju konecne aj dnes vychutnala :-D na svadbe len sa lyzicku, inak nam sa zjedli akurat tak nohy z tejto torty ostatne torty ostali nedotknute
Odpovedať
Profilova fotka
Lubky, gratulujeeeeem. Droby, bola si beautifull ;-) a tie kvietky ta robili takou neznou princeznickou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi ta torta je teda paradna... super
Odpovedať
Profilova fotka
som sa tento rok zamilovala do pivoniek tento rok - fakt - :-) droby a ani u nas sa nist nezjedlo - obe babky napiekli velke torty a tu hlavnu sme mali a znej sa zjedol iba malicke vrchne poschodie a kusok stredneho - a ten spodol bol velky ako "krava" :-D a vsetko sme to prerozdelovali v nedelu do robot a do rodin... ani kolace ani slane sa vsetko nepojedlo na hostine - milion toho pozostavalo - a to sme my mali len po 4 kolace na osobu na hostinu... babule - ktore ste toho mali viacej - ako sa vam to pojedlo? - nam fakt polka este zostala...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuiez len rped svadbou do pivoniek zamilovala, aj som dostakla domace pivonky az zvychodu pri gratulacii, teraz ich chcem vsade x-) tiez sme nmali vela na osobu aj tak to neslo, dojedame este doteraz, dnes amm este rezniky sbvadobne na obed a manzel kapustnicu, som nemala sancu to na svadbe ochutnat, polovicu prveho chodu som zjedla a koniec. ovocny salat mal ale uspech v pekne vyrezavanom melone, ani neviem ci to mam nafotene :-N
Odpovedať
nam pozostavalo polovovica tepleho jedla ale z oblozenych mis necela jedna. a to ich bolo tusim 7 velkych a boli uplne kopcom.Kolacov sme ratali 5 ks na osobu + dva alebo tri kartony studiel a takisto slaneho. kolace pozostavali aj na stoloch a to sa vobec ani nemuseli pocas hostiny doplnat. torta sa rozkrajala iba hlavna,kazdemu sa davalo a zjedlo a tak 85-90%, zostalo len spodne poschodie a z toho sa hned v nedelu rano vsetko rozdalo. vsetky kolace co zostali v chladnickach a boli urcene na hostinu sa v nedelu a v pondelok komplet rozdali. mne doma ostalo asi pol kartona tych suchsik,jedli sme to tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj nam zostalo vela z tepleho jedla - rezne a take - ale aj dost studenych mis...
Odpovedať
Profilova fotka
Nam zaratal majitel restiky 25x kapustnicu a pritom ju jedli asi 15 a 5 ludi tam uz vobec nebolo ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme kapustnicu platili za urobene litre,veela jej zostalo,ale to nam dali domov.ani neviem,kam odisla
Odpovedať
Profilova fotka
kapustnice sme mali 5 litrov skoro vsetka sa pojedla trocha co ostala sme si podelili s nasimi a dojedli. teraz by som si dala torticku a kavicku, taka som unavena
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi a aka je ta torta vnutri? A nebolo vam vecer potom vonku chladno? Inak to fakt muselo byt super vonku, este ze vyslo pocko...dufam teda, ze vam neprsalo... Nam tiez nieco zostalo, ale ja som kapustnicu 3 dni pred svadbou znizovala zo 70 na nejakych 50 pocii a aj to nam este zabalili 2 velke pohare. Ale bola fantasticka...vsetci chvalili.
Odpovedať
Profilova fotka
joj vnutri bola fantasticka, jemne piskotove cesto a ovocna plnka, nesladka taka mnaaam a ten vrch bol dotvarovany tym co mam strasne rada, v podstate puncovymy gulkami, a vrch je taka hmota zo suseneho mlieka,nadherne chutne, som bol afakt prekvapena z tej torty som necakala x-) kapustnicu som ani neochutnala, ale vsetci sa zalizovali este si volali kuchara a mu dakovali - nakoniec ho dedko aj opyjal a sam mu pribalil kapustnicu aj domov, no chvalili si vsetci, ani trocha zima neboilo, ja som teda ani neobsedela, chvilkus babenkom na rukach a to ma hrial mamickovsky pocit, osttny ked dlhsie sedeli mali svetriky, inak bolo super pocasie, nebolo chladno
Odpovedať
Profilova fotka
tolko hovorite o tych tortickach ze mam chut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja...normalne odkedy som videla tu fotku Lubkinej torty mi tecu slinky za sladkym. Nemal niekto nejaku zeleninovu??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zabudla z nej doma tak sa tesim ked dojdem o polnoci a zbastim ju, este sme mali jednu super jahodovu aj s cerstvymi jahodami hore, mnaaaaaam tu som tiez ranajkovala dnes :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi neprovokuj!!! :-) Inak kocky mne je tak smutno, ze uz mame vsetky po tom...hlavne, ked teraz idem na forum a vidim tam diskusiu ze april 2009...zachvilu tam bude maj 2009 a tesiace sa nevesticky, ktore budu mat rovnake problemy s pripravami ako my...a ja im budem taaak zavidiet...
Odpovedať
Profilova fotka
no u mna zatial pretrvava skor ten uzasny pocit zo svadby este, dochazdam na detaily co sa zabudlo - skupinove fotky, nemam s mamou an iotcom ani dedkom, svokrovcami ani mnohymi hostami, skor len s par ludmi ;-( to ma teraz mrzi ale az uvidim vsetky foto tak to hadam njako bude ked uz apson pri taneckoch. bo to ma strasne mrzi maminkas a so mnou chcela pekne pofotit a njak sme pozabudli na to |-| no o taktomto case uz maj 2008 veselo fungoval.
Odpovedať
Profilova fotka
lupi aj ja im zavidim - ja by som si to zopakovala.... a jedna vec sa mi na tejto dobe nepaci - ze sa aspon v nedelu nemozu von nosit take krasne saty s bohatymi suknami..a vobec - ze biele saty "princeznovske" su ozaj len a len pre nevesty...je to skoda - sak ake krasne by zeny boli castejsie - no nie??
Odpovedať
Profilova fotka
katka potom by to stratilo svoje caro a osobitost vo svadobny den... ale dobu ked sa v nedelu vsetci nahodili a sli prechazdat joj to by som rada zazila, sak neviem na co su mi oparadne veci ked to nemam kde vyuzit
Odpovedať
Profilova fotka
No a ja som naviac citala teraz jednu knihu, kde sa dcera vydavala a ju mala mama za slobodna a ta dcera sa tak zamyslala, ze ake je to nadherne byt raz za zivot princeznou, ktora je stredobod pozornosti, je najkrajsia a najobletovanejsia...ze teda ta jej mamina to nezazila. No a vtedy mi zase doslo, ze ja uz som tou princeznou bola a ze je to uz prec... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-( dost so smutnymi vecami, treba sa tesit a uzivat si to, tera zma to mrzi, smamou sme si to uzili a sikovny fotograf nieco hadam pofotil, njaku po sediacky s podbradnikom spolu sice mame, ale to neni ono :-N som strasne zvedava na fotky, este aj o poonoci sme sa boli fotit na most x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pravdu mas droby - ved sa urobime este vela krat krasne :) a sme manzelkyyyyy - aj to je krasne - no nie ? a to sme predtym neboli :) babulky idem na kavicku s kamoskami papa zatial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne byt manzelkou je krasne, x-) vasi manzelia nosia obrucky? pap akati a uzite si pekne poobedie
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som sa prisla dnes rozlucit, zajtra som tu...a moj manzel nosi obrucku...az tak, ze ju ani na noc nedava dole a uz sa mu stihla aj koza pod nou zosupat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mojmu vadi aj mu robi skro take otlaky urobila . no som zvedava presviedcam ho ze byju mal nosit. aspon dnes prvykrat do prace atak. vzdy si neico najdem. pa lubi apekny zvysok dna mna tu zas min dva dni nenajdete este nevienm kam ale idema na prvy svadobny oddych
Odpovedať
my si snubacky vybirali v zime, takze behem svatebniho dne se ukazalo, ze je manzelovi maly... takze v pondeli po svatbe jsem ho hned nesla do zlatnictvi roztahovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?