Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite ano, len nech uz zacne to uzivanie, vsetky majovky si pochavluju a ty si na rade :-) caka ta krasny dnik, uzivaj si to plnymi duskami
Odpovedať
kati no toje pravda ze svadobne saty veru nie su pohodlne, ja som uz bola cela stastna ked som sa isla preziect, sa mi zdolo ze lietam a to som nemal tazke saty, ale tiez stiahnuty korzet, tie kruhy v sukni a ta vlecka... no pre krasu sa trpi to je pravda :-D drzim prsteky nech vsetko ide ako ma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, Tinka, Miluska...zajtra budem na vas moooooooooc mysliet, aby vam vyslo vsetko podla predstav ;-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko kocky. taktiez budem na kocky mysliet, navyse na Tinku budem aj osobne hľadieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeej Jani, to je super, ides sa na Tinku pozriet? ona tusim bola tiez teba kuknut, ze? ;-)
Odpovedať
áno,máme to k sebe na skok 20 km, takze ideme :-) zablahozelam v mene vsetkych majoviek a Lubiek z juna :-) Mame aj rovnake miesto hostiny
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj babule taka som nervozna jak slak - pre siestou som sa zobudila a bola som nervozna ako pred statnicami :-( a hlava ma bolela - supla som si tabletku vitaminy B -na upokojenie a lahla si spat - ze ani za svet tak skoro nevstanem a potom som navela do osmej si este pospala a je to trochu lepsie..ja nechapem z coho mam taky stres... ale vcera ma babina vystresovala trochu - lebo v salone mi povedali ze saty uz mam dost volne ze su akurat viac ich uz nepovolia a babina ked ma zapinala - tak ona cakala ze mi to zapne lahko ako elasticke saty...asi necakala ze svadobne su tak pevne ze musi aj silu pouzit a nariekala mi - ze to nejde zapnut - resp. tazko a ze to preco to mam take stiahnute.... :-( :-( :-( tak som sa hrozne zlakla.... ale sak korzet je korzet -no nie??? ked nie je elasticky asi tazko bude pohodlny.... a volny zase nemoze byt - to potom skaredo vyzera...no hroza
Odpovedať
Profilova fotka
katka neboj, stresy zajtra opadnu..hlavne je sa dobre vyspat ;-) satocky musia byt trosk uzsie, ked tam mas zips..keby boli volne, nevyzeralo by to pekne. my ideme dnes vyplatit hostinu
Odpovedať
Profilova fotka
ja len aby som aj dychat mohla :) v nich... ale asi som citlivka moc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte praje sa krasny slnecny dnik :-) kati neboj vsetko zajtra dobre dopadne a dychat budes moct ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky aj ja na vas poctivo myslim, mam hrozne vela prace, tak nestiham citat...akurat Kati, co sa tyka siat, aj ja som zo zaciatku ledva dychala a chcela som rozsirovat, ale presvedcili ma, ze nie a dobre som urobila, lebo potom by mi iste padali. Po prvej polhodine sa mi prisposobili...
Odpovedať
Profilova fotka
A este, rano som kukala Ilka, tak zajtra burky alebo prehanky len OJEDINELE fakt velmi malo, cize vobec. Takze vam prajem to najkrajsie pocasie a poriadnu zabavu! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lupi - ozaaj? aj ty si chcela rozsirovat a dobre si urobila ze nie? no tak to si ma potesila lebo momentalne sa fakt najviac bojim toho - ze v nich koli tomu nevydrzim dlho..ale ked vravis - ty si dokonca tiez tusim mala Pronovias - ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, ja som mala Balty. Ale ked som ich prvy - krat obliekla, myslela som, ze sa nenadychnem. A potom to bolo len a len lepsie. Najprv sa mi aj tazko sedelo, ale povolilo to. No a na hostine ku koncu som si ich uz musela podvihovat. Nedavaj ich Kati zuzovat.
Odpovedať
Profilova fotka
nedam - uz su aj tak doma :) tak dakujem - si ma ukludnila - lebo moja babina vcera narieklala ked ma zipsovala - ze to straaaaaaasne tazko ide zapnut - ze mi to na uzko zuzili - ale babka sa tomu zase nerozumie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mna ledva zapli...a vidis, ako som sa bavila :-)
Odpovedať
ahojte baby ja som s tymi satami tiez mala stres ked mam mamina obliekala tak tiez zacala ze to mi asi moc zuzili a ze mi trci chrbat-ja som mala snurovacku ale potom to stiahli aj s kamoskou tak ako to malo byt a bolo to dobre ja som tiez mala chvilami taky pocit ze nedycham hlavne pri obrade ale to bolo aj kvoli tej situacii ze som to tak prezivala. neboj kati bude dobre ;-)
Odpovedať
májovky 31.-ky budem vam drzat prsty a uzite si to my sa dnes stahujeme tak mam tiez nervy z toho riadne, ale tie svadobne nervy boli teda lepsie, to som si potom aspon uzila zabavu a tak a teraz ked si predstavim ze uz sme zbaleny ale vecer zase vybalovat to tak ziadna radost :-|
Odpovedať
ja som mala snurovacku,ale nechcela som byt velmi stiahnuta. sice mi jedna strana padala,ale aspon som mohla dychat v pohodicke a nic ma potom nebolelo a netlacilo. ale saty som mala lahulinke, taze som ich vobec nechcela vyzliect, iba pri tancovani smerom do zadu som obcas pristupila saty alebo spodnicku
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky mne sa uz dnes nic nechce robit...esteze je piatok. Tak idem pozerat albumiky. Ja este stale foto od profi fotografa nemam, ale snad buduci tyzden, ved uz som aj zabudla, ze som sa vydavala :-)
Odpovedať
Lubka,tak ja mam toho vyse hlavy,neviem co skor a som zvedava o kolkej dnes pojdem domov :-( a fotky nemame ani my!!! ]-( :-( :-( :-( a to uz bude v utorok mesiac,co sme sa brali 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, aspon vas idem pozdravit. akurat som dorazila zo skolenie a mam straaasne vela roboty :-( ale zajtra vam kocky drzim palce, nech vam to dopadne podla prestav, pocasie bude super, tak si to riadne uzite ;-) a zvysku prajem kraaaaaaaasny vikendik. papa
Odpovedať
Matka,vitaj v klube zaneprazdnených 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kocky..nepozerali ste vcera niektora ordinaciu v ruzovej zahrade??????????
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ani mi nehovor, idem ma porazit, vcera som tu bola do 18. a dnes neviem, na vikend si tolko toho beriem. vcera som sa zas stahovala do inej kancelarie. kolegyna uz sla na matersku tak jej robota presla na mna, tak mam este v tom trosku chaos, + moja robota... neviem co skor ...
Odpovedať
Profilova fotka
..hral tam nas starejsi :-D
Odpovedať
moni tak to mate slavneho starejsieho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to veru ano..bola to sice taka mala rola, ale nejako sa zacinat musi, no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moni ja som kusok videla, co tam hral???
Odpovedať
ja divam len trapny panelak a potom uz zaspim.nejak sa pominuly casy ze som po byte lietala do polnoci aj neskor. teraz ked si k panelaku lahnem len z tazkostami sa premaham do sprchy =-) Ach jej,ten manzelsky zivot :-N ale coby!!! to ma nici praca |-| :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?