Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
my sme mali tie plnky : cokoladovu na najvrchnejsom poschodi, na strednom kokosovu a na spodnom ananasovu. skoda,ze z tej ananasovej som nemala ani po svadbe ani trosilinku
Odpovedať
Profilova fotka
No tusim ze je to tak najlepsie ak ovravite po prvom kolecku dat ako dezertik ku kave potom uz o polnoci su prejedeni vsetci. vyborne x-)
Odpovedať
Lubka presne tak,lebo ked uz si ludia daju z inych kolacov tak nikto tortu uz jest nebude a je to zbytocne potom vyhodit a vobec krajat. u nas sa z tych 65 rezov nezjedlo asi do 10,ale viem,ze sme tam mali aj chorych ludi,co sladke nemozu a tiez take pripady,co mozno drzia dietu ;-) Ale detickam chutila velmi
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky my sme tortu nekrajali, jednak sa nejako nestihlo, resp. nebol cas a jednak by to dopadlo ako u Janky, zjedlo by sa par kuskov. Ja som chcela dat ako dezert zmrzlinu, ale nakoniec som sa popytala len tak zbezne ludi a vacsina, ze nie, ze stacia kolace, tak som to zavrhla...
Odpovedať
Profilova fotka
cawte kocky - taaak nervycky mi funguju odniesla som kvetinarke - dekoraterke vsetky vecicky, bola som na nechtikoch x-) x-) x-) x-) a cakam na tatina a ideme pre satocky - tak som zvedava - ci budu dobre zuzene a tak - ale snad ano a s kvetinarskou som mala dohodnute ze bude mala kyticka z ruzovych kal na hadzanie - dnes som ju zrusila - ze nebudem plytvat - a teraz ako som vas citila - hned som jej zavolala - ze nech mi ju teda urobia :-D :-D :-D uz tu zo mna budu mat vsetci smiechy..uz mi sibka trosku
Odpovedať
Profilova fotka
droby a pivoniek je vraj dost - kvetinarka mi povedala ze z nich budem mat aranzman na aute - a ze bude romanticky - lebo pivonky su teraz krasne a ze sa mam nechat prekvapit x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati zive kvety na aute su krasne, aj ja som mala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi dakujem za IP, urcite nieco vyberieme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v akom kvenarstve su bola katka? ja mam zatial zo stupavy akurat ratam kam kolkko kvetov tak viem ze potrebujem 50 pivoniek. jeej to bude krasne taka ozdoba zo zivymi kvetmi, som zvedava musite aj take veci pofotit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi napisem IP ja budem mat pofotenu celu vyzdobu - uz som im povedala - ze musia :-) poffotit
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka :-) jo ja tiez chcem mat vsetko zachytene, dnes som pisala posledny krat fotografovi kedy kde a ako, tak dufam ze sa nevyparil a potvrdi mi to, videjko uz mame vybavene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked vidim takuto "gratulaciu" ako napisal gejzik, tak normalne uvazujem, ci sem vobec fotky vylepovat... =-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Gaii - to je este nic - vcera alebo predvcerom sa tiez takyto idoti navazali v nejakom svadobnom albume - ale to co pisali bola drzost ako mraky...nestihala som ich vyklikvat - ale adminka to potom nastastie zmazala - treba na to hned kliknut ... podla mna su to nejaky pubertaci co sa nudia a nevedia co robit - alebo su to nejake chuderky - ktore nikto nechce - tak sa takto ukajaju.... tiez som pri tomto rozmyslala - ci dat sem album - ja ho sem asi nedam - urobim ho inde a sem dam len link - a urobim to tam - kde sa ziadne komenty nebudu pridavat...na toto fakt niesom zvedava....je to ubohe a stupidne
Odpovedať
Profilova fotka
no predvcerom so zazila tu sprsku, fakt otras. tiez sa mi mota hlavou ci ma vyznam si robit album, ale o inom mieste neviem, okrem picasa a to sa mi nepozdava, podelit sa svami chcem a gratulacie su fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som to tiez vyklikla...ty koki, je mi zle uz teraz...mozno je to aj nejaky urazeny odmietnuty...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulienky, mate niektora urobeny nejaky playlist pre DJ? ja si s tym neviem rady...nepoznam piesne podla nazvov - iba podla napevu...a to akosi na papier neviem dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je to fakt trapne..taketo "gratulacie" :-S :-S svedci to o vyzitke toho dotycneho..mozno ze prave on ma nejaky komplex :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - aj to ma napadlo...urazeny odmietnuty drobik a ved picasa je fajn, nie ? a dala by si sem link...no ale ano - gratulacie su fajn... no bud sa treba riadne obrnit a nepripustat si to..alebo ho sem nedat...
Odpovedať
Profilova fotka
alebo ho sem dat a po case vymazat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
playlist nie v sobotu ideme povyberat pesnicky z opc co chceme na svadbe, uz sme sa dohodli co dj ma a co nema to mu dodame my, len to supneme na cd, dam mu tam poznamky ktora pesnicka k comu jem, hlavne teda ktora na prvy tanec, na druhu netradicnu cast tanca a na popolnocny manzelsky tanec... katka ked spomynas tie nechtiky, tak ja som odolavala a nechala si narast vlastne ekd uz som spokojna s dlskou, tak za mi najprv zlomili palce tie mam teraz kratucke a dnes sa mi zlomil prostrednik na lavej ruke al sialene az skoro do stredu nechtu co je uz na prste az to boli, tak neviem ci mi to vo bec za 9 dni stihne dorast |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Gaia ja mam - teraz v tomto momente neviem kde je :-D ale ked sa mi pripomenies po svadbe - urcite najdem a poslem ...
Odpovedať
Profilova fotka
droby keby nestihlo - mozes si dat urobit len peknu manikuru a doplnit len tie chybajuce nechtiky - oni to vedia urobit tak aby vyzerali ako tvoje vlastne - uz som to videla kamoske...
Odpovedať
Profilova fotka
ale am napadloze aj do picasa sa daju gratulacie pridavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem po saty papaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej kati tak drzim palce papa a keby sa uz nevidime tfuj tfu vela stastia avydarenu svadbu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam na piatok otazocku pre vsetky vydate :-D trochu dlhsie som pobehovala v satockach u nasich a ten korzet je veru nosit celkom aj drina :-p a tym - ze musi vyniknut postava - tak "hlboky nadych" mi celkom aj problemy robil - skoro mi prsia vyliezli :-D teda to zase nie - ale pohodlne to velmi nie je... aj som im to dokonca dala trochu popustit - lebo na prvy krat som mala pocit ze mi to moc zuzili a na druhy je to ok - aby mi to zase moc "nesklzalo" nizsie - ale korzet je korzet a bud si na to nejako zvyknem - alebo sa veru chytro pojdem prezliect do popolnocnych :-D , no dufam,ze sa nezadusim v nom... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D katka :-D ty ich mas na zips? snurovacku lahko popustis ked treba po vecery :-N na to zaskolim druzicku :-D asi aj tak toho moc nepojes a bude to ok, na to su popoonocne saty a bdes sa citi ako vyslobodena z okov :-D konecne lahke satky. musi to byt uzasne mat doma satky a skusat, drzim palce na posledne potrebne pripravy som dospela k tomu ze tie stresy a nervy pred svadbou su zamerne, aby sme si viac vychutnali svadbu a prve chvilky manzelstva ked to vsetko opadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja ich mam na zips - v nicol su tusim vsetky tak a vcera mi 36 boli dost volne a teta to nejako zaznacila a bola som pre ne a ked ma zapla som mala pocit ze ma normalne tlacia v tych miestach ako je zaludok - tak som tonechala popustit a uz je to lepsie - ale o pohodlnosti nemoze byt ani reci - fakt dufam,ze sa nezadusim ale zase keby boli este volnejsie budu sa posuvat dole... no ale ti poviem na popolnocne sa tesim uz teraz :-D myslim ze odcepcenie bude skorej ako som povodne planovala :-D :-D :-D a mam ich u nasich - aby ich jurko nevidel - ale su uzasne a krasne..ked som sa zase videla v zrkadle - no hold budem musiet volaco vydrzat...a ti poviem som uz dnes unavena - ako keby som v bani kopala a to toho nebolo az tak vela.... ale asi mas pravdu - je to naschval - aby sme si to co najviac potom vychutnali...
Odpovedať
Profilova fotka
no bude mat prekvapenie ked ich este nevidel, o dva dni sa docka x-) no inak v nicol boli take pevne korzety co som si tie domongo tam vyhliadla boli pevne a pravdaze na zips teraz mam take dobre pevny korzet ale na skurovacku si ho krasne prisposobim, nop mas to ale pekne na seba spravene, mozno ani na to pi tych pocitoch a emociach ani nepomyslis a bude to ok, sa budeme nakoneic na odobierkua vyzlecenie taak tesit a to moja predstava este teraz je ze mi je luto ze ich musim vyzliect o polnoci :-D no asi tie tradicie maju naozaj svoj vyznam. sa pekne vyzpi aby si vladala este zajtra... skodavze je to tak ze den predsvadbou je toho este diost co sa neda prelozit na skor, ze by sme mali este oddychovy den. zajtra ja zu na enet nebudem, tak ti rovno prajem nech vsetko krasne dopadne,a tesim sa s tebou na ten den, dufam ze budu frisko fotky uz aby som aj monikine agabikine chcela vidiet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem drobik |-| dufam aj ja ze vsetko dobre dopadne |-| |-| |-| :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?