Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenze v ktorej banke sa stretneme? vsak kazda sme z inej strany slovenska :-) ...premyslim to :-D
Odpovedať
Dani, my asi v NBS - ke :-D a tu temu vam najdem, moment... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ak by bolo treba,pridem do BA.ved cestovne si z toho preplatim.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
opustam vas idem pre lupienky...nebojte s bankou vas pockam ;-)
Odpovedať
tak tu je ta tem :-)) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa v pohode preveziem do BA :-D kvoli dobremu lupu kamkolvek 8-)
Odpovedať
:-D :-D :-D....majovky...zosnovame strategicky a uspesny plan :-) ...hlavne drzat spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsetci za jedneho,jeden za vsetkych... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...fíha....takže idem vylúpiť banku? Ja vám požičiam kukly, a mám aj velmi velké vrece, tak dúfam, že nám bude stačiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova no hej, ale ked nas budu nahodou nahanat? to by sme uz potom asi mali kazda bezat svojim smerom 8-)
Odpovedať
tak tak....a ani mincu nazmar! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je supeeer...uz sa na tu nasu "akciu" tesim... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Májovky, ja mám dnes tak na figu deň! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
preco fomrik? :-( co sa stalo??? mne dorazila mrcha...zatial tak "jemne"...ale asi sa rozbehne uplne normlane ]-( sampo :-D...to hej..polisi budu zmateni a mame to v suchu :-D :-D
Odpovedať
fomarik |-|
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no len musime davať pozor, aby nam drahocenné bankovky čosi nezafarbilo potom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už som tu..... bola som si zapáliť, lebo som akási nesvoja. To ked si ja idem zapáliť, to je už zlé. Zdá sa mi, akoby mi nič nevychádzalo a nedarilo sa. Idem sa vydávať, to áno...velmi sa teším!!!! Ale sú tu iné okolnosti, z ktorých mám nenormálne popletenú hlavu a už neviem ako dalej.
Odpovedať
a co sa udialo? :-. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik tak nam to teda prezdrad :-x
Odpovedať
Profilova fotka
...to je také zložité....Toto je prtál o svadbe a nie o tom, aby som si vylievala srdce. Ale ked to je také ťažké. Takže: 6 rokov bývam v BB z toho 1 rok s Mirkom, v jeho byte. Celý rok po škole som sanemohla zamestnať. Mirko bol v novembri nútený /vlastnou matkouL zobrať pol milonovú požičku na byt. V lete bol zarobiť v Taliansku ale jeho mama tie peniaze minula ani nevieme na čo a zadlžila ho. Bývame spolu so svokrovcami a velmi by sme už chceli byť sami. /ja už strácam nervy a Mirko tiež/ Nenávidím jeho otca a Mirko tiež, pol života presedel v base. jeho rodičia sú vlastne rozvedení ale len z dobrej Mirkovej vôle, jeho otec môže u neho bývať.problém je v tom, že som mu nijak nemohla prispievať, kedže som nemala prácu. Spoliehala som sa na moju maminu, že mi pomôže- po tej finančnej stránke. povedala, že ak ostanem vo VK, doma, nič mi chýbať nebude. Ale ja som ostala tu,v BB. Z jej strany nemám žiadnu podporu, čo ma veľmi mrzí. Kebyže viem, že nemáme v každej banke prachy, tak to pochopím, ale ona len zhrna a zhrňa. Stále ma má za nezodpovedné decko, a ževraj kým jej nedokážem že sa oseba viem postarať, nemám od nej čakať nič. Svadbu mi síce preplatí ale len po zdokladovaní bločkami. adnes som jej volala, že ako sa má a ona to, že nemá na mna čas...ako vždy. Ked prídeme s Mirkom domov na návštevu, tak len na mna kydá.
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik :-( moja, tak to ma mrzi. Nezavidim ti teda, mas to dost tazke. Mozno to tvoja mama len zle znasa, ze uz nie si doma a tak. A ako som to tak precitala, tak by vam ozaj bolo najlepsie samym dvom, skoda, ze to nie je take jednoduche. Tak vam prajem, aby ste uz coskoro mali vlastnu rodinku ;-) a vlastny priestor na zivot.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem ti. Ja ani neviem,či ju štve, že nie som doma. Ked to porovnávam s mojím bratom, tak je to úplne iný prístup. On sa ide ženiť v septembri, býva v Kys.Novom Meste. Teraz mu tam kúpila niekolkomilionový byt a mna necháva v sr....ách. Práve bola pri mne svokra a začala ma obijímať, ževraj čo mi je. A ja debil som sa rozplakala. Ja už sa chcem vydávať, tým sa veľlmi veľa zmení. Chcem žiť len pre Mirka a pre našu nenarodenú bábiku.
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik, ja by som sa tiez rozplakala... lebo mne ked je blbě, tak ma radsej nema nikto lutovat, lebo sa rozrevem a potom nie a nie prestat. :-| Uf, tak teraz si ma celkom dorazila tym bratom :-. to je zvlastne.. asi to ani neviem pochopit. Mozno caka, ze Mirko sa o teba postara (lebo podla niektorych nazorov by ako chlap mal) a kedze tvoj brat je chlap, tak sa ma zase postarat on. Neviem no... naozaj divne..
Odpovedať
no teda :-( ..som ostala vyjavena...ale kludne napis fomarik...ved sme tu majovky ako taka virtualna rodinka :-)...podrzime sa...hoci viem, ze sotva Ti nejako pomozeme taky problem vyriesit...tak aspon taku dusevnu podporu v nas maj...tak ja Ti len drzim velmi velmi palceky, aby sa Ti o tyzden potvrdilo mimi a skoro ste boli iba s Mirkom a drobeckom osamostatneni |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si taká zlatá...... snažím sa to mať v paži :-( . Nejak sa z toho spolu s Mirkom vymotáme a potom nám už bude lepšie. Svokra mi teraz povedala, že v júni odchádza aj s ujom :-N :-D . Zháňa nejaký podnájom. Hovorila mi, že mladí majú bývať spolu a nie so staršou generáciou. Tak mi aspoň trošku odľahlo, uf....spadol mi kamienok zo srdiečka, ale len taký malinký. Sampo, ako dlho sa poznáš s tvojím nastávajúcim?
Odpovedať
Tak aspon nejake svetielko v dialke :-D...do juna je uz tak kratko ;-)...a s laskou to zdolate...alebo jej pomoz najst podnajom skor :-D...jej nenapadne podsuvaj vyhodne inzeraty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova..... :-D ved to aj robím! Ale povedala, že najradšej by ostala v tomto paneláku, ona by chcela byť našou susedou! Ale viem, že tu volné byty nie sú, tak som spokojná. veru, veru, s láskou zdoláme všetko možné i nemožné. Veď len to ma drží nad vodou, inak by som sa už asi zložila. Vieš, že mi je už normálne lepšie? Ja som to asi potrebovala zo seba vyventilovať!
Odpovedať
Caute "Majove"! Ja by som len tak pre zaujimavost chcela vediet, ci uz mate vsetky vyrobene, resp. rozposlane oznamka. Ja si zacnem vyberat oznamka az buduci tyzden, maju totiz dostat novu kolekciu. je to podla vas prilis neskoro? Kedy vlastne vy posielate vase?
Odpovedať
kludne...nase uska nacuvaju, oki citaju :-D...nie je dobre dusit v sebe, ked Ta nieco trapi...a Mirkovi to ani hovorit nemusis, kedze o tom vie :-D...ale takyto ventil je velmi dobry...ak uz to problem nevyriesi, cloveku sa ulavi :-)... ked to tak vezmem, moj Petulo bude mat nejaky rok svoju svokru v tom istom panelaku aj vchode :-D :-D...moja mamina byva hned vedla nas - obyvackovu stenu mame spolocnu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?