Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vierica: My sme si už oznámenia dali urobiť. Došli nám pred 2 týždňami. Velmi blízkej rodine sme už poslali, teda dali osobne ale inak chceme ich posielať až koncom marca. Podľa mna to vobec nie je neskoro, vo vašom prípade je to akurát. To len ja som bola taká nedočkavá a tak sme ich dali robiť začiatkom februára.
Odpovedať
nase este len pojdu do tlace...blizka rodina, co bude na hostine ustne uz o termine vie a oznamenia zacneme posielat snad okolo 10. - 15. marca...takze nemyslim, ze je neskoro, vierica ;-)
Odpovedať
dievcata, pre dnesok sa s vami lucim..je mi biedne - fyzicky - z mrchy ]-( ...prve dva dni su desne...a Petulo je v praci do pol desiatej, tak mi nema kto fukat a hladkat brusko :-D...tak idem aspon pod perinu...majte krasny vecer a zajtra sa na Vas naozaj tesiiim ;-)
Odpovedať
som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpovedať
julová cooo??prisla? :-(
Odpovedať
uhm :-( a este o den skor...mrcha! ]-( to aby som sa moc netesila ]-( ...ale nabuduce ju zdolame ;-) ...tak dufam, ze Ty nas coskoro potesisi, luc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik to som rada, ze ti je aspon trochu lepsie :-) ja sa poznam s mojim asi tri roky, spoznali sme sa cez internet, ale chodime spolu oficialne len cosi vyse roka. A uz sa mu chcem zavesit na krk navzdy :-) teda nie ze by sa branil :-D
Odpovedať
sympaticka zienka ta sampo :-D....krvna skupina MAJ RH PLUS :-D :-D... apropo..viete co mi prebleslo hlavou, ked sa nam s mojim Petulom prvykrat "spojili" pery? Zuza! Paneboze!! Ved je to Kučera!! :-D :-D :-D...by mi v zivote nenapadlo, ze s takym niekym budem chciet dobrovolne stravit zvysok ziota :-D x-) sa mi od vas akosi este nechce |-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak vierica, my oznamenia este nemame, takze v pohode :-) ved tvoja najblizsia rodina to urcite uz vie. Ak ich poslem v strede marca, budem rada. Hoci som chcela uz tento tyzden :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiež s Mirkom poznám rok, teda oficiálne spolu chodíme rok.A aj napriek tomu viem, že nič krajšie alepšie by ma stretnúť nemohlo. S jedným typom som bola 6 rokov a ani zdaleka to nebolo tak krásne ako sMirkom. To bol len hlúpy zvyk. S Mirkom je všetko iné a aj tie problémy sa dajú ľahšie zvládnuť. Julova...tak šup pod perinku s tou bekanou mrchou, nech ťa už bruško nebolí. Ja tiež ked ju dostanem, tak idem šjriabať nachtami o stenu.
Odpovedať
Profilova fotka
julova ani mne :-) a to mam toho tolko robit a som radsej tu. Asi mam k vam nejaky druh naklonnosti hraniciacu s miernym citovym vztahom :-D Ja som tak dlhooo nechcela dat Ivkovi pusu ani nic, ved len "kamarati" a moja mama stale hovorila, ze on iba caka na spravnu chvilu 8-) mohla som aj skor byt povolnejsia :-D
Odpovedať
ohohoooo :-) 8-) je nam ctou :-D aj ja veru :-D...a ja som ho chudacika mojho šponovala z pozicie kvazi nadriadenej nejaky ten mesiac :-D...ze som to aj vydrzala :-D...pred nim som chlapa nemala nejaky ten cas 8-) ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No, to ja som Mirka zo začiatku dlho nechcela. Chodil za mnou internát, kričal mi pod balkonom, po kolenách chodil a trávil celé dni na lavičke pred intrákom. Raz prišiel za mnou do školy, práve ked som mala štátnice a doniesol mi kyticu, no to bol šok! Potom som mala narodeniny, z intráku sme šli na opekačku a prišiel tam aj on s bratom. Spravil mi ohnisko v tvare srdca....no a bolo to. PO 2-mesačnom presviedčaní som bola jeho. V tú noc som prišla k nemu domov po prvýkrát, pamatám sa, bolo 3.30 v noci a odišla som od neho 6.00 na autobus do VK. Odvtedy sme spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik ja som tiez predtym sest rokov chodila s jednym a nahovarala som si, ze ho mozno mam rada, no v kazdom pripade on mi nahovaral, ze aj tak by so mnou nikto nevydrzal iba on. A nemala som vobec silu to ukoncit. Nechcem si na to uz radsej ani spominat. ]-( Teraz je to uplne skvele, ako keby som ozaj nasla svoju polovicku :-) ale ty si to teda mala romantickejsie :-) julova este aj teraz si mu nadriadena? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem zalovat, ale musim ... lebo pipulienka (s najvacsou pravdepodobnostou moja byvala spoluziacka zo strednej, hoci ona o tom este nevie, ale ja som ju spoznala :-D ) si v tom istom salone ako ja vybrala tie iste saty ;-) este, ze som jej to odporucila... no ale ja budem skor! :-D ale preco ma to ... neviem ako to nazvat.. stve ci co? :-S sibe mi?
Odpovedať
Profilova fotka
Sampo, ten moj byvaly chodil do LM do školy a ja vlastne istý čas tiež - na vojenskú. Tiež mi hovoril, že by somnou nikto iný nevydržal...... fuchtloš jeden! Julova.... to muselo byť skvele, ked si mu šefovala, nie? A to ti aj vykal?
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik teraz si ma rozosmiala :-) s tym vykanim :-D no lenze ja som si naozaj vtedy pripadala tak, ze som totalne nemozna a ze ma nikto uz nemoze mat rad. Ale nezobrala by som si ho teda. Nedajboze aby som s nim nejakeho potomka mala! to bolo fakt hrozne obdobie ked to porovnam s tymto .. rozpravkovym 8-) Vojensku strednu? ci vysoku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a? Šefom sa má vykať nie? :-D :-D Strednú, ale viem, že sa tam striedali kasárne. Raz na podháji, potom zase inde. Ale to už je minulosť...našťastie. Z Lm mám spolužiačku Lýdiu Mikulášovú, nepoznáš náhodou? Másestru Silviu.
Odpovedať
som tu...som musela drahemu veceru robit... ;-) :-|
Odpovedať
uz nie, sampo...uz len doma :-D....my sme spolu zacali byvat hned od zaciatku vztahu (asi po 2 tyzdnoch), tak si to viete predstavit...24 hodin spolu = pre mna neunosna maxiponorka, ktoru sme nemali kde zaparkovat :-D...tak som mu pomohla najst ine miesto a obaja sme spokojni :-)...je na tom lepsie ako poziciou tak aj korunkami a ja mozem ziarlit na kolegyne ]-( :-D ...ale ziadna tam nie je taka krasna ako ja, mam to zmapovane :-D... fomarik - ja som nebola jeho priama nadriadena - len funkcne - ja som na pozicii manazera a on bol "len" zamestnanec...ale drzy zamestnanec, lebo mi z fleku tykal :-D... sampo :-S - poznam taky pocit...svoju kamaratku a spolubyvajucu pred 2,5 rokom cca som zoznamila s mojim ex (boli sme spolu 4 roky a tiez mi tvrdil to co ti Vasi ex :-D) - uz som s nim vtedy nic nemala a ani nechcela a ona si s nim zacala..a aj tak ma to dost stvalo...keby so mnou aspon nebyvala...ale co...je to za nami ;-)...povznes sa nad to...budes krasna majovka a ona uz bude len "repete" , kopirka, "nepodareny" duplikat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luculka...a čo dobré si mu pripravila? Daj mi nejaký typ, bo ja už neviem, čo mám variť :-S
Odpovedať
a com je rec? nech sa zapojim... :-(
Odpovedať
no predchvilou sme sa vratili od svokry....a mamina nakladala meso...tak som mu ho len vyprázala.... :-N ;-)
Odpovedať
spominame ako sme sa zoznamili s nasimi nastavajucimi, luc :-)...napis Vas pribeh :-D...a do toho sme zaplietli nejakych tych ex, pre porovnanie hororu a rozpravky :-D
Odpovedať
jááj no tak my sme sa zoznamili v robote...tiez ;-) ...a predtým som to mala fakt pestre...samý grázlici a blbci co namna kaslali....teda sa mi nevenovali...chodili skor s kamosmy ako so mnou....No a drahý je samozrejme opak... :-) ale sa priznám ze ma dost lámal a bol fakt neoblomný...no a nakoniec som odolala....no a NELUTUJEM :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ešte pred Mirkom Rok chodila sjedným trpákom, s ktorým som bola 6 mesiacov v Londýne. To bolo najhoršie obdobie mojho života. Debil, on ma tam chcel predávať ako ľahké dievča. Potom ma tam strážila metropolitná polícia, pretože ma uniesli chlapi z Litvy a bývalý mal v tom prsty. Ale Mirko mu rozbil tvár.....super! Ale to až potom, ked sa to dozvedel. Májovky, ale v tom Londýne k ničomu našťastie nedošlo!!!!! Najhoršie na tom bolo to, že som sa odtiaľ nemohla skôr vrátit a to ešte v den odletu domov nám stornovali letenky zo Sky-europu...2 dni som spala na letisku a potom v BA sa nám ospravedlňovali za nedorozumenie. Prežila som bombové útoky v metre, streľbu.... moja psychika bola vtedy na bode mrazu. Teraz s Mirkom mi je ako v rozprávke, jednoducho balada :-) :-) :-) :-) . No a to by bolo asi tak všetko z mojho byvalého života.
Odpovedať
fomarik...tak to klobuk dole....a to si Mirka fakt zasluzis.. 8-)
Odpovedať
no teda...fakt pestre, fomarik :-| ..hlavne ze si nasla stastie, ktore si si po tom vsetkom zasluzila :-)...ja som s mojim ex zila v Moskve...a nejake tie utoky vselijakych ciernych Cecencov tam boli dost caste, takze sme par krat dostali odporucanie z Velvyslanectva, aby sme moc nikam nechodili ale nastastie nic take strasne sme bezrostredne nezazili |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem...no to si myslím. Aj ja mu stále hovorím, že lepšiu si vybrať ani nemohol. Vlastne,...ja som bola jeho prvou. Nikdy pred tým nemal žiadny vzťah. K ženám mal akýsi odpor. Ale ja som ho zmenila a obmäkčila jeho srdiečko.
Odpovedať
Profilova fotka
Májovky, ak dovolíte, prosím, ospravedlňte ma na 10 minút. Idem skočiť do sprchy, bo potom sa mi nebude chcieť ísť. O chvílku som tu. Je mi s vami dobre :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?