Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
:-D...povolene :-D ;-) cakame Ta..
Odpovedať
este Danka by mohla doplachtit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už som späť. Cítim sa ako znovuzrodená.....ách, to je pocit. Koľko málo stáčí k spokojnosti človeka x-) x-)
Odpovedať
;-)....a teraz mozem ja? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ísť do spršky, No jasné, že môžeš....šup, šup, nech si rýchlo tu
Odpovedať
volajte ma blesk :-D...to bola rychlovka-patminutovka :-D...ale aj tak uz pojdem lezkat, cajik sa mi vyluhoval...ale rano som tu ako na koni ;-)...dnes mi tu bolo s Vami velmi fajn.. tak dobru nocku vsetkym prajem a minmalne take rozpravkove sny ako je realita s nasimi laskami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú nôcku Julová, krásny sník prajem....pa-pa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno tak ja som dorazila teraz...dnesny den bol fakt otras...az na par prijemnych chvil...ale uz sa chyli ku koncu a zacne novy a krajsi... ;-) fomarik...tusim si mala pestre zazitky...tak sa ani nemozes cudovat ze teraz zazivas takuto rozpravku...si si ju vybojovala...uz len ceresnicka na torte dojde...nejake to minimo ;-) pridam sa aj ja k teme...nech nezostavam zatajena :-) s mojim najdrahsim to malo relativne rychly spad...i ked som ho z videnia poznala (a okukovala uz dlhsiu dobu) z jedneho rockoveho klubu... osobne sme sa zoznamili az vdaka kamaratovi prave v tomto klube co bola streda...v ten vecer sme boli spolu az do rana v tom klube, na druhy den dosiel na moj koncert co bol stvrtok...zacalo pisanie cez ICQ...v piatok som odisla na hodokvas...videli sme sa v pondelok aj s tym dalsim kamaratom...zas sme boli do rana...uz to bolo take velmi steglive...ruka v ruke, unava...a na druhy vecer sme boli zase v tom nasom rockovom klube a po pol noci to doslo :-) juuuj nemohla som ho prestat bozkavat :-) pred tym som nemala ziaden dlhy vztah najdlhsie trvali tak tri mesiace... i ked jeden bol velmi intenzivny...s jednym parizanom...tiez muzikantom a teda krasnym mulatom...ale okolnosti boli proti nam... velmi som trpela po rozchode...niekolko rokov som nedokazala zabudnut...lebo sme sa stale lubili, ale teraz chapem preco to tak malo byt.... :-) nic sa nedeje bez priciny....a toto moje stvorenie ktore mam teraz je to najlepsie na svete...som tazka povaha...rozlietana slobodo myslienkarka a on ma skrotil ani neviem ako...:-) najdolezitejsie bolo ze som to nepocitila...lebo keby ano...tak uz by som mu usla :-D :-D ...taka som ja potvora ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak caute majovky :-) ja sa k vam pridam vzdy len cez den - z prace... fomarik a julova - vcera vecer som dost rozmyslala nad tou vasou veelkou chutou po potomkoch... nechcem vam davat rozumy,kazit radost ani nic podobne, ale viete ja som clovek skor prakticky zalozeny a mne to vychadza dost neprakticke otehotniet teraz... to do svadby budete stale este v prvom trimestry a bude vam po zdrav. stranke doost zle - pravdepodobne - ale aj nemusi... prave vtedy ale budete mat najviac stresov a vybavovaciek... co nie je pre dietatko vo vyvoji to prave orechove... dalsia vec - na svadbe sa budete musiet strazit - alkohol, tancovanie, blbnutie a tak... ked pridu najvacsie horucavy budete uz v druhom trimestry a dost velke brusko uz bude.. budete sa parit otrasne nie len vy, ale aj tie male deturence... no a ked sa narodia bude este stale zima na to aby ste s nimi tak po mesiaci mohli vyst von na prechadzku -budete ich musiet balit do fusakov a tak podobne... :-| no neviem, ale pre mna nic moc predstava... my tiez chcem co najskor mimco - ale az po svadbe (z trosku inych dovodov, ale to je vedlajsie :-) ) mne moja logika ale skor hovori otehotniet az tak v july, auguste... to mi bude zle v lete - co mi bude aj tak z tepla... ked budem mat vacsie brusko mozem maskovat v zime s viac oblecenim a narodi sa na jar... co je skvele aj pre mimco aj pre mna lebo tie teploty v lete nebudem musiet prezivat este zdvojena... nebudem ho musiet babusit ked pojdem von a tak... ja sa totiz najviac hrozim tych strasnych horucav... ak sa taketo nieco vobec da naplanovat, tak by som to asi radsej takto chcela nez tu verziu ze otehotniet teraz... viem ale ze sa na nich velmi tesite, tak vam nechcem brat radost z toho :-) to len ze jednej mrcha prisla -tak mozno na povzbudenie ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no a este idem pridat do tej temy ako sme sa zoznamili... ciira nahoda v nasom pripade... takto pred rokom som chodila na jeden chat len tak si pokecat - uz kompletne zmierena s tym ze budem cely zivot sama... tam som sa rozculovala nad jednym inteligentom ako aj ostatne baby co tam boli a nastval ich... tento moj drahy sa ozval ze dievcata co sa tak rozculujete - tak som mu napisala ze preco a odvtedy sme si pisali... potom ze chce moje cislo - na to dostal odpoved ze nech zabudne.... potom ze by sme sa mohli stretnut - tak to uz duplom nie :-D no a tak sme iba kecali dalej este zo dva tyzdne - podotykam po takych dvoch odpisoch ake dostal... ani sa neurazil ani neprestal so mnou komunikovat :-D ... tak som si povedala ze to risknem a to cislo mu dam... potom to nezneuzil ze by mi vyvolaval a vypisoval iba ma raz presne zobuil kedy som potrebovala :-N (netusim ako to vedel!).... tak sme sa aj jedneho dna stretli... no a odvtedy uz kazdy den! :-N asi tak po mesiaci nam obidvom bolo absolutne jasne ze sme pre seba stvoreni... a aj kamoska mi to neskor povedala - nezavisle od nasich nazorov a aj viacero ludi... :-) no a vcera sme boli na matrike.... bolo to zvlastne a aj velmi prijemne - hlavne ked ma clovek taku istotu ze to co robi je to spravne! :-)
Odpovedať
Mia77: No nie vždy ti to víde ako si to naplánuješ. Ale držím palce aby sa ti ten časový harmonogram podaril splniť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajka - ved to mi je jasne :-) prave preto hovorim ze -ak sa taketo nieco vobec da naplanovat - to je len moje skromne prianie :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nevesticky, ja som tu s vami chcela vcera pobudnut, ale vsetky stranky mi isli, len tato nie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sampo :-) dnes je tu akosik pusto... neviem co sa deje.... ako ty? inak obcas sa to stava....
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy teraz uplne nesvadobne a nedetickovsky.... uz som zufala...a chytam sa aj slamky...bratislavcanky neviete o nejakej miestnosti na prenajom? myslim ako skusobna...strasne surne potrebujeme z tej nasej nas riaditelka intraku vyrazila...asi nemala dennu davku alkoholu... a ozaj potrebujeme skusat, kedze hravame a podaktori sa tym zivime.... neviete o niecom?
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik a nepoznam Lydiu Mikulasovu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana - ja osobne ani len netusim... ale prave som sa pytala kolegyni co hra na base... hovorila ze kulturne domy zvyknu mat skusobne, alebo byvale kryty v Istrocheme... netusim o com hovorim - ona vravela ze tie sa pouzivaju ako skusobne tiez... tak skus...
Odpovedať
Profilova fotka
mno hej to su take klasicke typy...uz mame za sebou zopar kulturakov a teraz ideme kuknut atomovy kryt.... ak sa mozem opytat ako sa vola tvoja kamaratka basacka?
Odpovedať
Profilova fotka
Alica... preco? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia77 som teraz "v praci" :-( takze sa tu zjavujem len tak obcas, lebo uz od dveri vidno, co mam na monitore
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky Tak ja uz zacinam pomaly stresovat s oznamkom. Neviem ci si ich mame vyrabat sami alebo si nejake objednat z nejakej firmy. Viete mi poradit nieco pekne vesele a nie velmi vycackane? A hlavne ked som citala ze dodanie trva niekedy aj mesiac tak uz by bolo asi fakt na case zacat to riesit. Je tu niektora ktora si vytvorila oznamenie sama?
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - jaaaj.... tak to treba stol inak otocit :-) ak sa da teda... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mia....lebo asi tak 4-5 basgitaristiek poznam...ale ani jedna neni alica :-) ...ale aj ta dik za typ
Odpovedať
Profilova fotka
dana - no mozno to bude tym, ze ona sa pohybuje skor v krestanskych kapelach a nie v tych mooc rokovych a metalovych... asi trosku iny styl nez co hras ty... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dana ty si buduca hviezda hudobneho neba? ;-) mia neda sa otocit ten stol porazeny... najlepsie je, ze este aj studenti z chodby to mozu vidiet, nehovorim o tom, ze kolegynky trosku pochybuju o mne :-D
Odpovedať
som tu ;-)-mia dakujem za prispevok tehulkovsky ;-)...akoby si z duse mojej mamine pisala :-D...a ked som sa nad tym zamyslela, tak je asi znamenie, ze som mrchu tento mesiac dostala :-).. a este aj mykozu a velmi pravdepodobne tu skrytu mykozu ma moj Petulo po prekonanych zapaloch a oslabenej imunite, takze mi to opatovne vratil a tak sa budeme musiet preliecit obaja poriadne, takze ziadne snazilkovanie nehrozi mozno aj do svadobnej cesty...a tam to bude..v Egypte jeden hotel zarucene padne v maji-budeme v televiznych novinach :-D :-D...v kazdom pripade Tvoj nazor kvitujem a trosku ma "uzemnil" v zmysle tom, ze mate aj s mojou maminou pravdu...vcera sme sa tak viac bavili o jej tehotenstvach, hoci kazda zena je ina, ale ona vzdy cely prvy trimester tazko prezivala a doslova to musela prelezat, ale zasa sme sa vzdy kvalitne uhniezdili-vsetky jej tri deti ;-)...takze teraz sa dame dokopy zdravotne s mojimj Petom a koniec jari a zaciatok leta - NECH ZIJE SNAZILKOVANIE :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - a preeco pochybuju? co nikdy nevideli a nezazili nadsenu nevestu co chodi na napady na net?? :-D juuj skoda ze sa neda otocit... ja by som to hned a zaraz zorganizovala! ja musim mat tak aby som videla na prichadzajucich ludi - co zakonite urcuje moj monitor presne opacne - z coho mam veelku radost! ;-) :-N
Odpovedať
dani - este moja davna partia - chalani - mali skusobnu najprv v atomovom kryte v Slovnafte (tam sme vzdy po skuske vypli svetlo a hrali sme v tej ciernociernej tme hrali schovku :-D...jaaaaj to boli casy :-D) a potom v Ruzinovskom kulturaku - ale to bolo hroooozne davno (13 rokov :-x )...uz ani nie su spolu - len tak amatersky hrali... didi - ja som nase vymyslala sama :-D...mam v albume a ideme ho odniest do talce, tak hadam to nebude tak dlho trvat, ked uz ho budeme mat pripravene a napalene na CD :-.
Odpovedať
Profilova fotka
mia77 mozno si myslia, ze mi trochu sibe :-D lebo mala by som sa vedeckej cinnosti venovat a ja som radsej tu. Oki, idem na obed zienky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dididi ja tiez budem mat vlastne oznamko. Ked bude, dam do albumu ;-) julova ahoj :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?