Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
uz som to nasla...je tu taka tama aj adrese...pozri skladanie
Odpovedať
heeej? no kuknem...aspon budem vediet... :-p :-N ;-)
Odpovedať
miri daj mi tak 22 a potom uvidis, no zo skusania tam urcite nedam :-D tak a uz je po weekende, beda beda tak ten cas rychlo letiiiii :-S tak teda pekny tyzden prajem ;-)
Odpovedať
ery, neboj...robila som si srandu....ved vieš.. :-D :-D :-D :-D a prečo nedáš tie zo skúšania? ved sú krásne :-) ozik, dnes nestihnem príst vecer...zas čosi...musím do piestan....ale asi ti napíšem radšej aj sms.... :-N
Odpovedať
lebo nexcem, spravim si album ale neskor ;-) ja som dnes bola teda a ledva sedim brrr dost zaberak :-p idem spat,majte sa ;-)
Odpovedať
oki moja...sorry, nedalo sa...a aj ma bolela hlava celý den...asi z tých okuliarov...už ma pobolieva tak tri týždne ale dnes mi skoro roztrhlo hlavu...tak ráno idem na očné.. ]-( :-(
Odpovedať
ahoj miri kdeze si? ako u doktora???
Odpovedať
tu soooooooooom....bola som ráno... :-( na očnom...
Odpovedať
a ako, co Ti povedali?
Odpovedať
no týžden bez okuliarov a ak ma bude tak tá blbá hlava boliet tak to nemám z nich a musím po iných doktoroch a ak ma prestane..tak nefim..potom mi zmení sklíčka..vieš čo sme sa s tou pani bavili o nejakých cilindroch na doostrenie? tak tie by sa mi tam museli pridat....len zbytočne dalšie stresy...a zajtra zas povinne k ženskému..ten ma dorazí..už som tam mala byt pred pol rokom... :-N :-N a ty sa ako máš? ja idem štvrtok kaderníčke..aspon čosi dobré počas pracovného týždna... :-D
Odpovedať
kadernicka!!!!! nervy moje vedela som ze som dnes nieco zabudla, do kelu ]-( :-S :-p diky za pripomenutie kedy v sobotu prides?
Odpovedať
vidíš, ešte že ma máš 8-) 8-) kedy prídem? no neviem...ako sa dohodneme? či stretneme sa až pred vodníkom? či ešte predtým nekam? ja neviem..navrhni :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved pridi skor este mozeme kuk tn ak chces co ja viem o tretej? ;-)
Odpovedať
oki, kuknem bus...ale teraz ma napadlo..aj jedna holka idem tu z mesta,tak neviem či nepôjdeme aj spolu...ved času do soboty dosť..sa dohodneme..aj do piatku, oki? ;-)
Odpovedať
ahojte babule....jeeej vy mate sobotu uz to stretko?????a kolko vas vlasnte bude??????sa tesim aspon na fotecky....... ;-) :-D
Odpovedať
luci, no vypadá to na 14 ale vieš ako to chodí...počítam, že nás bude ledva 10 ale uvidíme...som pesimista...tak snád sa prekvapím.. 8-)
Odpovedať
mozno aj malacanky alebo zahoracky budu mat stretko ;-) ....biksadska zo 7.7.2007....zalozila temu ale potom ju emjee zrusila tak sa snad dohodneme v zahorackom oddeleni...a co mate inak new???? :-D
Odpovedať
prečo zrušila tú temu?? čo bol zas za problem? :-N
Odpovedať
NO LEBO JE TEMA ZAHORACKE oddelenie....a biksadska zalozila temu malacanky a okolie......no tak ju zrusila ze mozne komunikovat aj tam =-)
Odpovedať
jaj..no čo už..aspon vás bude více... 8-) :-) ja sa tu snažím zabiť muchu ako howado veľku...ale nemôžem ju chytiť... :-D :-D :-D :-D :-D teda ja by som ju nechytila ani za nič...ale mám také tvrde noviny na nu... :-N :-D 8-)
Odpovedať
cauko lucy nerozmyslela si si to????? 8-) ;-)
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
sa nechechci a pridi ved Ty si tu tiez uz ako inventar majoviek ]-( ;-) :-D 8-) x-) x-)
Odpovedať
veru, luci, očakávame ta pri vodníkovi...aj fotáčik sa chystá.... :-)
Odpovedať
babule opustam vas idem zehlit :-p majte sa peknucko, tak zajtra 8-)
Odpovedať
...babule dobre viete ze keby som byvala blizsie nieje o com.... ;-) :-( OK...tak tam na pocitaci potom nejako vlozte moju foto....xe xe :-D :-D :-D
Odpovedať
jasné luci, urobíme fotomontáž,.... 8-) ň tak sa maj Ery kráááááásne a pak sa dohodneme...aj ja pôjdem..mám toho dosť...prať..žehliť...depilovať nožky..atd..už som to písala... :-D
Odpovedať
Tak sa majte babule...a keby sme sa uz nevideli UZITE SI TO.... :-| :-( :-D
Odpovedať
oki, ale snád tu ešte budeš do piatku...či soboty... 8-) :-)
Odpovedať
ahojte majovky, co nove??? ozik uz mate darceky??? dnes som tuto otazku dostala 5x asi by som uz mala uvazovat co??? co mate v plane polovickam???? x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?